Jarosław Wałęsa dla "Rz": Adamowicz wprowadził w błąd mnie i Schetynę

| Aktualizacja:

Paweł Adamowicz wprowadził w błąd mnie, Grzegorza Schetynę i mieszkańców Gdańska - mówi w rozmowie z "Rzeczpospolitą" kandydat PO na prezydenta Gdańska, Jarosław Wałęsa.

wróć do artykułu
  • ~lolok
    (2018-07-10 10:47)
    Jeden Wałęsa już wystarczy!!!
  • ~bez stołka
    (2018-07-09 20:46)
    Ten Europrzemądrzalec niech lepiej ratuje ojca z obłędu bo wali po całej jego rodzinie i wstyd na cały świat podnosi
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2018-07-09 19:39)
    Mamo ja głupek kup mi TRAMWAJ którym jeżdziła tramwajarka Krzywynosek
  • ~ mira
    (2018-07-09 18:24)
    bolka wyjajal kiszczak czerwony a tego pomrocznego lewacki gospodarz Gdanska No i fajno gra harmonia
  • ~stein
    (2018-07-09 17:24)
    Panie Wałęsa.Po co Panu te ciągoty na stołek prezydencki w Gdańsku.Daj se spokój z tą sprawą.
  • ~jasiu R
    (2018-07-09 15:47)
    czy to fachowiec od pomroczności jasnej ?
  • ~Grisha
    (2018-07-09 13:55)
    Wałęsa to nie jest żadna marka w Polsce - to synonim donosicielstwa i obciachu. Niestety Pan Lech sam sobie na to zasłużył krętactwem, prostactwem i zaprzeczaniem wszystkiego co jest prawdą, ale prawdą, która boli. Nas też to boli i jego syna też powinno boleć! Mam nadzieję, że zaboli po wyborach..przegranych z kretesem.
  • ~kibic
    (2018-07-09 13:54)
    PAJAC !!!
  • ~ja ja
    (2018-07-09 11:25)
    Bolkowiczowi w staraniach o prezydenturę POmaga stary Bolek, tymy donosamy, wyPOwiedziamy i listamy
  • ~tltevic
    (2018-07-09 11:22)
    Bolkowicz kręci, kłamie, łże tak jak tatuś Bolesław . Sam wyraźnie słyszałem i widzialem na wizji w TV że Adamowicz mówił Schetynie że wystartuje bez względu na poparcie go przez PO. Taka jast prawda
  • ~Wstyd
    (2018-07-09 11:00)
    Dla was tylko kasa się liczy , każda
  • ~Ferdek
    (2018-07-09 10:58)
    Wy z PO macie to we krwi żeby wszystkich wprowadzać w błąd , całą Polskę, cały naród.
  • ~TOTALIZATOR
    (2018-07-09 10:00)
    chlopcze czy umiesz w ogole zliczyc do dziesieciu bo twoj tatus TW.Bolek umial tylko do szesciu i zostal Prezydentem a ty POwinenes startowac co najwyzej na kierownika WC
  • ~wałęsający się ojciec tw Boluś
    (2018-07-09 09:52)
    Synku takemy sprawamy synku to do SIR Mickego Jaggera!
  • ~trampkarz
    (2018-07-09 09:42)
    Tylko współczuć mieszkańcom Gdanska
  • ~z.
    (2018-07-09 09:42)
    Gdanskie towarzycho ma pelne gacie. Jezeli wygra ktos spoza ukladu zamknietego, to trzeba bedzie budowac nowe wiezienia, bo w istniejacych miejsca zabraknie na 100%.
  • ~danzig
    (2018-07-09 09:32)
    Ty się synek zapytaj tatusia mędrca o radę. W Reichu od 1945 roku nieprzerwanie urzęduje gościnnie Parlament Wolnego Miasta Gdańska, ty sie do nich udaj na kolanach, przyobiecaj co trzeba i łone cię poprą, to masz zwycięztwo na bank. Timmermans z Różą von oraz z Lewandowskim tym ze szczurowatym r y j e m staną za tobą murem. No to leć raz dwa bo jak cie Adamowicz ubiegnie to masz posprzątane, he he.
  • ~dzid ek
    (2018-07-09 09:25)
    "Sam Adamowicz, w bezpośrednich rozmowach k i l k a lat t e m u obiecywał mi, że to ostatnia jego kadencja ". Panie Wałęsa nasuwa mi sie pytanie, czy kilka lat temu pan już wiedział , że będzie kandydować . Bo po co on miał panu coś obiecywać ? Niech pan nie bierze przykładu z obecnych i niech pan nie chachmęci . Mnie interesuje by nie wygrali chachmęciarze .
  • ~Norymberski
    (2018-07-09 09:18)
    Prawdzie knajackie towarzycho jeden drugiego kiwa, ach te PO =lactwo, no ale koniec z nimi bliski. Przy wyborach zobaczymy ilu jeszcze KRE tynów w Polsce POzostało

Może zainteresować Cię też: