Sondaż dla "WP": Andrzej Duda powinien stanąć przed Trybunałem Stanu

| Aktualizacja:

Andrzej Duda łamie Konstytucję i powinien w przyszłości odpowiedzieć za to przed Trybunałem Stanu - wynika z sondażu na panelu Ariadna dla Wirtualnej Polski.

wróć do artykułu
  • ~uzytkownik gazu
    (2018-07-12 11:14)
    Przed Trybunalem Stanu powinni stanac przede wszystkim Tusk i Pawlak za umowe gazowa z Rosja.
  • ~JGK
    (2018-07-12 11:28)
    Pleć pleciugo
  • ~hey
    (2018-07-12 11:30)
    Trybunał maliniaka NIE OMINIE !!!!
  • ~dm1
    (2018-07-12 11:33)
    Ludzie wiedzą swoje a sondażownia wie swoje, a wy wiecie jaka jest różnica między nimi, ludzie chodzą na wybory a sondażownie już nie !!!!!
  • ~Zorro
    (2018-07-12 12:11)
    Jedna poprawka - Andrzej Duda STANIE przed Trybunałem Stanu - a nie "powinien stanąć". I będzie to POLSKI, a nie żadne partyjny, pisowski trybunał. Z panem Andrzejem staną tez wszyscy, którzy przyłożyli rękę do zamachu na polskie prawo i Konstytucję.
  • ~celestian
    (2018-07-12 12:21)
    I TO JAK NAJPRĘDZEJ PISOWSKI PANIE "PREZYDENCIE" - JAK NAJPRĘDZEJ!!!!!!
  • ~PO.N do de
    (2018-07-12 12:24)
    Nie stanie, bo nie ma najmniejszego powodu.
  • ~Koko
    (2018-07-12 12:27)
    Więc jak ludziom się pogorszy to będzie się działo.
  • ~Z zagranicy
    (2018-07-12 12:27)
    Hehehe widze ze her Dziennik bardzo sie przejal glupotami wygadywanymi przez Grabca PONowoczesnego filozofa hehehe
  • ~el
    (2018-07-12 12:39)
    Pani Prezydencie, stań się Pan normalnym człowiekiem!!
  • ~kos
    (2018-07-12 12:41)
    Prezydencie, uszanuj wolę swojej Żony i wróć do Krakowa!!!
  • ~Komentarz
    (2018-07-12 13:07)
    W przeprowadzonym przeze mnie sondażu dziennikarze Dziennika powinni popełnić sepuku :))))
  • ~Don Carlos
    (2018-07-12 13:16)
    To jest oczywiste i się to PAD należy za pogardę dla praworządności w Naszej Ojczyżnie. Zapracował na to i dywidenda od przyzwoitej części narodu polskiego się należy.
  • ~Geniitaliusz
    (2018-07-12 13:16)
    UB-ecki sądaż na zlecenie zdrajców
  • ~Jan Kowalski jakby co
    (2018-07-12 13:41)
    Jeżeli Duda ma stanąć przed trybunałem Stanu?To gdzie powinni i jaką sprawiedliwą karę zafunduje nazi dziennik Balcerkowi Suchockiej UBeckim i SBeckim sędziom całej czeredzie zdrajców i opluwaczy brukselskich ,"artystom" Szczurom Jandom.Kodom i całej tej nikczemnej menażerii.
  • ~Ojczulek M.P.
    (2018-07-12 13:50)
    I znów Goebbels Propaganda.Czyli JUDZENIE Narodu. Możecie Mu ,,ogonek" wylizać.
  • ~Miłej POdróży!
    (2018-07-12 14:26)
    Oooo, to dłuuuugo POtrwa, bo musi dokończyć bieżącą kadencję, a potem jeszcze jedną, następnie jakaś WAŻNA funkcja w świecie. I ci co tak marzą o TS, zemrą w międzyczasie.
  • ~Ferdek
    (2018-07-12 14:31)
    I odebrać nagrodę dla najbardziej dojrzałego Prezydenta wolnej Polski. Brawo PPD.
  • ~prawda
    (2018-07-12 14:39)
    całe TVN powinno stanąć przed sądem ..
  • ~oprawa