Papież ustępuje, a w Bazylikę św. Piotra uderza piorun

2013-02-12 18:10 | Aktualizacja: 18:10
Piorun uderza w iglicę Bazyliki św. Piotra w Watykanie

Piorun uderza w iglicę Bazyliki św. Piotra w Watykanie / YouTube)

Niecałe 24 godziny po tym, jak Watykan ogłosił abdykację papieża Benedykta XVI, nad Rzymem rozpętała się burza. Na amatorskim wideo widać, jak w iglicę Bazyliki św. Piotra raz po raz uderza piorun. O fakcie tym doniosło wiele mediów na całym świecie, dopatrując się w tym "znaku od Boga".









Źródło: Media
Wypowiedzi: 36
  • ~leośka2013-02-15 15:39

    grom pierdyknął w Bazylke na znak że jak będzie nowy Papież tak te brudy bedzie
    z Watykanu wymiatał ,że już nawet gromów nie trzeba będzie.Nasi Hierarchowie
    ogromnie sie spieszą żeby jeszcze dla Polaków ugrać Świętego ,Benedykt chciał
    żeby kapłani w ubóstwie żyli a Oni nie przyzwyczajeni do ubóstwa ...jakże to
    tak,
    to my w razie czego ten rozłam zrobimy bo bedziemy mieć Swojego śWIĘTEGO

  • ~pinokio2013-02-13 09:35

    to co tam widać to żaden piorun tylko manipulacja obrazem ,coś takiego zrobić to żadna sztuka dla fachowca a burzy tam w ogule nie było

  • ~vvvpo2013-02-13 09:31

    to zwykła manipulacja mediów takie zdjęcia można zrobić bez problemu nie musi
    być burzy ,bo kto w polsce sprawdzi czy tam waliły pioruny czy nie,Jak zmarł
    Kim Ir Sen to nad koreą było zaćmienie słońca a niebo płakało a góry się
    trzęsly , bajki można pisać papier jest cierpliwy

  • ~oko2013-02-13 08:27

    w Niemczech nie rozpaczają tak jak Polaczki

  • ~Są i plusy ujemne - piorun głupi nie jest2013-02-13 08:03

    ~Znak jest jednoznaczny2013-02-13 07:37
    OKu2013-02-12 21:24
    Jakim CUDEM piorun trzykrotnie poszedł dokładnie tym samym torem ? ? ?
    TO się nigdy nie zdarza...


    Jeżeli się zdarzyło, to jest to znak ,że się zdarza .




    Piorun nie jest głupi, bo uderza zawsze w najwyższy punkt i szuka najkrótszej drogi do ładunków elektrycznych ujemnych. Widocznie najwięcej ładunków ujemnych jest w Watykanie.

  • ~re ZNAK!2013-02-13 07:41

    ~ZB2013-02-12 18:18
    ZNAK!
    Prawie to samo, jak na pogrzebie JPII!
    Znak z niebios!

    Myslalem, ze zabobon i wiara w duchy i sily nieczyste to GRZECH.
    Pomylilem sie!


    Więc religia chrześcijańska oparta jest na grzechu.

  • ~re Los2013-02-13 07:39

    ~LOS2013-02-12 19:47
    Pokaz mi 77 sprawiedliwych...


    Pierwszy to ja, masz ułatwione zadanie znajdź jeszcze 76 sprawiedliwych.

  • ~Znak jest jednoznaczny2013-02-13 07:37

    OKu2013-02-12 21:24
    Jakim CUDEM piorun trzykrotnie poszedł dokładnie tym samym torem ? ? ?
    TO się nigdy nie zdarza...


    Jeżeli się zdarzyło, to jest to znak ,że się zdarza .

  • ~Znaki są niejednoznaczne2013-02-13 07:35

    Piotra raz po raz uderza piorun. O fakcie tym doniosło wiele mediów na całym świecie, dopatrując się w tym "znaku od Boga".


    Nie wiadomo, czy Bóg się cieszy z abdykacji, czy jest wkurzony.

  • ~TOWARZYSZ TOWARZYSZA2013-02-13 06:04

    NIEZBADANE SĄ WYROKI BOŻE.
    PYSKUJCIE ANTYCHRYSTY DALEJ, AŻ PRZYJDZIE CZAS, ŻE ZWIERACZE WAM PUSZCZĄ ZE STRACHU.