Zaginiony samolot. Wykryli na radarach boeing Malaysia Airlines?

X

Jeden z radarów wykrył samolot, który mógł być zaginioną maszyną Malaysia Airlines, podało tajlandzkie wojsko. Wcześniej nie dzieliło się tymi informacjami, bo "nie było ze strony władz Malezji takiej prośby".

Wiadomo - z informacji rzecznika tajlandzkich sił powietrznych - że ścieżka lotu śledzonej maszyny prowadziła nad Cieśninę Malakka, kilka minut przed tym zanim z pilotami stracono łączność. Nie potwierdzono jednak jednoznacznie, że jest to malezyjski boeing - maszyna nie wysyłał sygnału z numerem lotu, jak podaje RMF24.pl 

Rzecznik tłumaczy, że wcześniej danych nie przekazano, bo samolot nie wleciał w strefę powietrzną Tajlandii, a po drugie - władze Malezji nie wystąpiły z prośba o dane z radarów.

Samolot Malaysia Airlines zniknął z radarów 8 marca. Z 239 osobami na pokładzie leciał z Kuala Lumpur do Pekinu. Do tej pory nie wiadomo, co się stało z maszyną. 

CZYTAJ WIĘCEJ: Terroryści, złoto na pokładzie, katastrofa... Wszystkie teorie o zniknięciu samolotu

Udostępnij na Facebooku
  Powered by ContentStream
  • ~xxxx
   2014-03-18 21:04
   ~myślący wątpię, że myślący, 10 samolotów na całej europie lata na raz, trochę logiki to nie zdjęcie z fotoradaru tylko przypadkowy obrazek
  • ~radek
   2014-03-18 21:08
   to sprawka jozefa baka to bylo zloto z amber gold ma lepkie rece jak tatus rodzinna przywara
  • ~zeta
   2014-03-18 20:59
   Przestańcie już straszyć wojną Polaków , polskie dziennikarskie zera!!!Nigdzie w europejskich portalach nie ma takiego straszenia jak u nas w zasranej Polsce.politycy i dziennikarze jedna polaczkowata banda.
  AutorUwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.