Niemcy: 40 Irakijczyków zatrzymanych na granicy z Polską

| Aktualizacja:

Niemiecka policja zatrzymała 40 Irakijczyków, którzy nielegalnie przedostali się do Niemiec przez granicę z Polską w okolicach Łęknicy. Migranci twierdzą, że przemytnicy w nocy z wtorku na środę przywieźli ich ciężarówką w okolice przejścia granicznego.

wróć do artykułu
  • ~futurolog
    (2017-09-14 13:00)
    POszli odwiedzic swoja Mame Merkel, bo chca ubogacic soba Europe jako islamisci.
  • ~AM
    (2017-09-14 10:55)
    re:prezes..... "Tylko osoby zatrzymane na granicy moga byc odeslane do kraju ,z ktorego nadeszli. " Rozumie, ze dlateo nie musza wracac. Przepuszczacie !!!
  • ~kosmos
    (2017-09-13 23:22)
    nie zazdroszcze niemcom
  • ~Drzewica
    (2017-09-13 23:10)
    Czyżby ktoś chciał "umoczyć" Polskę w nielegalne podsyłanie migrantów do Niemiec? To byłby mocny zarzut wobec odmowy przyjmowania nachodźców przez Polskę, ucieszyłby i Niemcy i Rosję i Brukselę, zwłaszcza Timmermansa.
  • ~Adolfina M.
    (2017-09-13 22:19)
    w Budeskalifatach mamy największą falę gwałtów od czasu inwazji armii czerwonej w 1944/45
  • ~Marko
    (2017-09-13 21:50)
    U Nas nie chcą zostać za mały socjal i pracować trzeba..
  • ~Witam Polska !
    (2017-09-13 20:13)
    Jestem francuzem i bardzo dziękuję Szydło: "Doradzam, aby zajął się sprawami swojego kraju". Bo dziś w 2017 roku, Francja = Salafizm. Dla nas we Francji, Szydło jest jak Światło Boga.
  • ~Hatespeech
    (2017-09-13 20:03)
    Welcome to Germoney... wir wollen noch mehr Flüchtlinge!!!!
  • ~Kaska
    (2017-09-13 17:55)
    A mawiano, ze Polska to taki goscinny kraj!
  • ~Kol
    (2017-09-13 17:46)
    To co? Polska wyrzuca juz emigrantow?
  • ~tylko pytam
    (2017-09-13 17:42)
    Jaka pewność że emigrantów nie przemyca PIS za kasę na 500+?
  • ~maly
    (2017-09-13 17:35)
    Amariusz.muwi.ze.wpolsce.niema.muzulmanow.
  • ~ger
    (2017-09-13 17:13)
    Zapraszała Merkel to ma.
  • ~prezes
    (2017-09-13 16:57)
    oczywiscie,ze nie moga ich odeslac do Polski,bo Bad Muskau jest w srodku RFN.Tylko osoby zatrzymane na granicy moga byc odeslane do kraju ,z ktorego nadeszli.To moze byc dla nas problem w przyszlosci-stad wielka rola strazy granicznej i policji.nalezy prowadzic czeste kontrole w kraju na obszarach przygranicznych i na tych drogach,ktore sa podejrzane-straz graniczna i policja wiedza pewnie ktore.Powinny byc tez znacznie podwyzszone kary dla obywateli Polski ( oraz innych krajow ),ktorzy zostana przylapani na szmuglowaniu ludzi.Powinny byc tez wydane zalecenia dla taksowek i firm przewozowych aby meldowali podejrzane sytuacje u nich w pojazdach oraz to,co widza na zewnatrz.Takze inne sluzby pracujace w terenie np.lesnicy,geodezja,geologia,sluzby drogowe,elektrownie,gazownie,pomoc drogowa,itp.powinny miec takie zalecenia aby uwazac.To,ze owi ludzie z Iraku przekroczyli granice pomimo patroli mnie nie dziwi,od 36 lat jade A4 do RFN i spie w Boleslawcu i tam nasluchalem sie historii o Jeepach jezdzacych po nocy po lasach przy granicy,ktore dostarczaja ludzi do granicy.Osoby te (zawodowi przemytnicy) znaja swietnie miejsca,gdzie przekroczenie granicy jest latwe,znaja obyczaje patroli,ich sklad,drogi,gdzie chodza,jak czesto,itd.Zyja z tego-przemycaja tez narkotyki,bron,papierosy,wodke nie,bo w RFN jest w podobnej cenie jak u nas,a podle Schnapsy i Korny nawet tansze niz u nas.Uchodzcy beda do nas jakos tam przenikac,tego sie nie da calkiem uniknac,ale skala jak dotad jest mala.

Może zainteresować Cię też: