Europarlament po raz pierwszy wywiesi tęczową flagę na masztach. PiS protestuje

| Aktualizacja:

Z okazji międzynarodowego dnia przeciw homofobii w czwartek na masztach przed europarlamentem zawiśnie po raz pierwszy tęczowa flaga. Przeciwko inicjatywie protestuje PiS. Szefowa unijnej dyplomacji wskazuje, że osoby LGBTI są zbyt często ofiarami przemocy.

wróć do artykułu
  • ~abcd
    (2018-05-16 19:21)
    Homoseksualizm jest zupełnie inny niż heteroseksualizm. Heteroseksualizm opisuje sposób w jaki wszystkie istoty ludzkie są zaprojektowane – do funkcjonowania jako kompatybilni partnerzy przeciwnych płci. Homoseksualizm mógłby być uważany za równoważny jedynie wtedy, gdyby był umocowany w podobnym fizjologicznym projekcie. Nawet gdy osoba angażuje się w czyny homoseksualne, to w niezmienny i właściwy sobie sposób pozostaje ona osobą heteroseksualną, bowiem nadal może płodzić lub rodzić dzieci w zgodzie z tym pierwotnym projektem. Orientacja seksualna jest tylko modelem teoretycznym, który pozwala udawać, że seksualność jest subiektywnym stanem umysłu, a nie obiektywną rzeczywistością fizyczną. Dlatego małżeństwo jest zamknięte i niedostępne dla homoseksualistów. Jest to instytucja przeznaczona do ochrony i wzmacniania rodziny, która jest podstawowym elementem prokreacyjnego i heteroseksualnego projektu, w którym wszyscy uczestniczymy. (Scott Lively, Redeeming the Rainbow)
  • ~nagi król
    (2018-05-16 19:31)
    No tak, tak LGBT jako sztandarowa "wartość" unijna... Czyli promocja ideologicznych utopii...
  • ~wracz
    (2018-05-16 19:39)
    Małżeństwo mężczyzny i kobiety to FAKT antropologiczny. Reszta to utopie powstałe z egoizmu ludzkiego.
  • ~oswajanie
    (2018-05-16 20:09)
    No bo to się robi tak: 1. Najpierw wzywa się do tolerancji. 2. potem ma być akceptacja. 3. I wreszcie przechodzimy do promocji, prawda ;-)
  • ~frage
    (2018-05-16 20:11)
    A jakiego państwa to będzie flaga?
  • ~lewactwo
    (2018-05-16 20:13)
    dewiacje über alles
  • ~44 dawniej też 44
    (2018-05-16 21:07)
    Kompletnie oszaleli.
  • ~POtop
    (2018-05-16 21:44)
    Czy mozna nia wytrzec sobie zafajdany tylek?
  • ~hynio
    (2018-05-16 21:45)
    PISIE ! Panuj nam wiecznie !!!
  • ~ empatia
    (2018-05-16 22:29)
    ... wszystko fajnie ..! Ale nie można DYSKRYMINOWAĆ ludzi, którzy nie z własnej woli i działania URODZILI SIĘ INNI...!!!! Osobą LGBTI człowiek NIE STAJE SIĘ z WŁASNEJ WOLI !!! A tych którzy NIENAWIDZĄ NAJBARDZIEJ P R Z E S T R Z E G A M !!!! - i wam może przydarzyć się taka sytuacja.... - i co wtedy ...? - zabijecie swoje dzieci...? Społeczność LGBTI nie zamierza rządzić światem ! Pragnie jedynie równoprawnego traktowania... Niczego więcej ! - WBIJCIE TO SOBIE WRESZCIE w GŁOWĘ !!!
  • ~Darek.M
    (2018-05-16 23:43)
    Oprócz sodomii muszą jeszcze zalegalizować korupcję i złodziejstwo, do tego zmierzają ;-)
  • ~olik
    (2018-05-17 02:17)
    Polska to znowu wiocha zabita dechami ceni wartosci, 19 wieku.
  • ~och i ach
    (2018-05-17 06:45)
    to sie ped_ały ucieszą, Timek, Donek, Junkuś
  • ~Homoniewiadomo
    (2018-05-17 06:53)
    Zamiast sie wytrzymac, siedziec cicho, no to protestuja? No i co ? A niech sredniowiecze protestuje! A czy oprocz Pisu ktos jeszcze protestuje? Moze Wegry? Nie? No to znowu 27:1!
  • ~T.
    (2018-05-17 07:04)
    BRAWO!!!!!
  • ~Mini Strand
    (2018-05-17 09:35)
    a co innego może zrobić przedstawiciel PiS w Europarlamencie? - zaprotestować! Nie wnosząc żadnych, konkretnych argumentów. Nie ..bo nie! Wszyscy obywatele Unii Europejskiej powinni mieć taki sam kod genetyczny jak przedstawiciele PiS! Amen!
  • ~k.janda
    (2018-05-17 10:13)
    Obozy pracy dla zboczencow.
  • ~Prawda w oczy kole
    (2018-05-17 10:33)
    Tylko Wl.Putin jest normalny.
  • ~taka jest prawda
    (2018-05-17 11:55)
    Biblia:Dlatego wydał ich Bóg haniebnym namiętnościom, gdyż nawet ich kobiety zamieniły naturalne współżycie na przeciwne naturze. Także mężczyźni, opuściwszy naturalne współżycie z kobietą, zapałali w swej pożądliwości jedni ku drugim, mężczyzna z mężczyzną, popełniając haniebne czyny i ponosząc na sobie samych należną za swój błąd zapłatę. A skoro im się nie spodobało zachowanie poznania Boga, wydał ich Bóg na pastwę wypaczonego umysłu, aby robili to, co nie wypada
  • ~Aaaron
    (2018-05-17 12:19)
    W tym dniu wszystkie państwa,którzy nie chcą propagowania LGBT,powinny opuścić flagę UE i przewiązać kirem!

Może zainteresować Cię też: