Minął miesiąc, ale Łukasz Warzecha nie wrócił do programu "W tyle wizji" w TVP Info

| Aktualizacja:

Łukasz Warzecha, publicysta tygodnika "Do Rzeczy", który w październiku został na miesiąc odsunięty od prowadzenia programów satyrycznych "W tyle wizji" i "W tyle wizji extra" w TVP Info, nadal nie wraca na antenę.

wróć do artykułu
  • ~nie ma
    (2017-10-11 16:07)
    Nie ma dożywotniej pracy w telewizji, bez względu na poglądy i kim kto jest.
  • ~niestety
    (2017-10-11 17:44)
    Bardzo przepraszam ale ten gość mi nie odpowiadał w tym W-TYLE-WZJI to nie ten facet na tym stołku
  • ~jerzy
    (2017-10-11 16:37)
    TO JEST BARDZO ZŁA DECYZJA. Najgorszą rzeczą będzie jak rózni działacze i Kurski zaczną DYKTOWAĆ dziennikarzom co mają pisać i mówić. Jako PISowiec już dostrzegam że dziennik telewizyjny pokazuje same sukcesy rządzących a to jest prosta droga do upadku. WYCIAGNIJCIE WNIOSKI Z PRZESZŁOSCI i nie idzcie tą drogą
  • ~za sztybniak
    (2017-10-11 17:37)
    Nie nadawał się do tego programu rozrywkowego i szczerego na to co jest w naszym kraju wydziwiane przez POtologie PetRUSKIE
  • ~kate
    (2017-10-11 17:55)
    Dobra decyzja. Jeszcze RAZ. I nie chodzi o to, że prezentują inny punkt widzenia niż mój, ale o to że obrażają inaczej myslących. Z taką "kulturą" to do tvn albo do polsatu/do Gozdyry lub Durczoka/.
  • ~Szyba
    (2017-10-11 16:34)
    Czy to jest IV RP ? Nie , to jest PRL - 2 !
  • ~Vp
    (2017-10-11 17:45)
    Z Warzecha czy bez to zwykla gar kuchnia z produktem zupa ogorkowa z ziemniekiewiczami
  • ~moss***
    (2017-10-11 18:08)
    ten facet jak i Ziemkiewicz to nie ten kaliber by wystepowac w mediach, zwlaszcza wTVP jeden to pospolita wiedza i pusta twarz bez wyrazu, drugi obciazony chorym usmieszkiem z doza mitomana i natretnym monologiem tasiemca smiejacego sie z wlasnycyh wypowiedzi , obaj przed kamerami prezentuja zenujacy wyglad " prezenterow tv"- w PUBLICYSTYCE PRASOWEJ tak tam jest ich miejsce niewidoczni znajduja swoje pole do popisu, - w tv obnizaje podstawowy standart uroda i slowo ,ktore wywoluja to: W...A..W.. a co mamy, obaj STRASZA WIDZOW wygladem - tv, , te dwie twarze na wizji wywoluja u widza dziwne skojarzenia - nie chce ich b. dolowac sami wiedza ze nikt nie wybral by ich w konkursie na przystojniaka roku brak im tych cech urody- podstawa wizualnego medium jest cos co przyciaga widza a nie odpycha , tyle w temacie Warzechy i Ziemkiewicza - merytum gra istotna role ktore w TV powinna byc spojna z wygladem prezentera - jesli nie,ma tego kompletu, to mamy to co mamy telewizyjna prowincjonalna prowizorke - a widzowi pozostaje pilot w reke i zmiana kanalu..
  • ~proste
    (2017-10-11 16:22)
    niech jeszcze wyrzuca ziemkiewicza to bedzie po inteligentnych dziennikarzach prawicy w tvp
  • ~jola z terespola
    (2017-10-11 19:19)
    Ale afera. Robi loda kaczorowi i będzie robił. Tymczasowo pomroczność jasna.
  • ~PP
    (2017-10-12 08:33)
    Kto by pomyślał,żeby taki wazeliniarz podłej zmiany,miał takie a kuku .
  • ~Luis
    (2017-10-13 14:57)
    Widzisz nie szczekales tak jak wszyscy i nie ma cie, to jest polska demokracja 😆😆😆
  • ~pola
    (2017-10-11 20:43)
    Ciekawe dlaczego der Dziennik nie czepia sie np. Durczoka i jego molestowania kobiet w TVN, ale rozsiewa jakies niesprawdzone pogloski na temat grafiku programu TVP. Moze po prostu zazdrosci popularnosci programu W Tylewizji????
  • ~y
    (2017-10-13 16:34)
    Pan Warzecha myśli że pozjadał wszystkie rozumy? Czasowe odsunięcie od prowadzenia programu powinno Mu dać do myślenia i zastanowienia się nad wypowiadanymi dotychczas opiniami. Nie chodzi aby bił się w piersi i nakładał włosiennicę pokutną! Faktem jest że ma dość dobry warszatat ale zawsze na zdrowie wychodzi ciągła nauka zawodu. Panie Warzecha - niech Pan trochę "popracuje główką".
  • ~Aaaadddaaammmm...
    (2017-10-12 16:38)
    Michnika do wtyle wizji ! Dopero byłyby jaja !
  • ~jerzy
    (2017-10-12 07:39)
    *********** SIE OD WARZECHY KAZDY MA PRAWO DO ROZSĄDNEJ KRYTYKI gębę zamykano za czasów PO i komuny dosyc tego
  • ~Jfididid
    (2017-10-11 21:58)
    Ha ha ha
  • ~sd2017
    (2017-10-11 19:20)
    To śmieciowy program. Kto to g..o ogląda. ? Swoją drogą, co do tego człowieczka to bardzo dobra decyzja. A byłoby jeszcze lepiej, gdyby całkowicie zlikwidowali tego telewizyjnego gniota. A potem z TVP niech odejdą oni wszyscy łącznie z J. Kurskim. Wtedy z powrotem będę oglądał jedynkę. Teraz przez nich to nawet "Jaka to melodia ?" nie chce mi się oglądać - nic.
  • ~Jabis
    (2017-10-11 19:00)
    Zły pieniądz ... wypycha dobry pieniądz. PZPR-owiec Wolski jest BARDZODOBRY dla TVPIS, czyli KUR.. na WIZJI. Wała ... a nie abonament! Niech PIS = PZPR-bis+ dokłada na partyjna telewizję z otrzymywanych subwencji i dotacji!
  • ~smakosz
    (2017-10-21 14:30)
    "W tyle..." nie ma jak Mizeria ......znaczy sie Ogórkowa

Może zainteresować Cię też: