Zbigniew Maj: Jako Komendant Główny Policji byłem podsłuchiwany

| Aktualizacja:

Materiał dowodowy pochodzi głównie z kontroli korespondencji, czyli z podsłuchów. Oficjalnie mówię, że wynika z tego, że jako Komendant Główny Policji byłem podsłuchiwany – podkreślił w czwartek w Poznaniu b. Komendant Główny Policji Zbigniew Maj.

wróć do artykułu
  • ~jerzy bez ręki
    (2018-05-16 08:08)
    sekta smoleńska weszła jak do Kapicy, przeszukamy może coś znajdziemy, sąd za chwilę uchyli postanowienia o zatrzymaniu, przeszukaniu, zabezpieczeniu, kiedyś pisowskie kloce wymyśliły areszty wydobywcze, teraz są zatrzymania spektakularne
  • ~starzec z gór
    (2018-05-16 08:12)
    Cela+. Nareszcie! Trzeba posprzątać Polskę.
  • ~Kwiecień
    (2018-05-16 08:20)
    Znowu Maj powie ,że to zemsta byłych współpracowników. A tydzień temu zapewniał w mediach ,że Go skrzywdzono.
  • ~wigraszek
    (2018-05-16 08:22)
    W maju Maj a w czerwcu?
  • ~lon
    (2018-05-16 08:22)
    Nie może mieć pretensji , sam się tydzień temu napraszał żeby przybyli i są. Jakby siedział cicho.
  • ~PIS już tak ma - reszta nieważna
    (2018-05-16 08:28)
    Taka karma. TEGO RZĄDU.
  • ~non
    (2018-05-16 08:37)
    Łatwo wypowiadać się w tematach, o których nie macie pojęcia, kiedy człowiek jest niewygodny to właśnie robią takie prowokacje.
  • ~Zenek zombie
    (2018-05-16 08:47)
    Niesamowite, jak wszystkie organy państwa są podporządkowane rządowi... są zabawką w ręku rządzących. Kogo mi się zachce, to skontroluję, oskarżę i skażę ...to obrzydliwe, ale karma wraca, pamiętajcie kulsony
  • ~Mini Strand
    (2018-05-16 09:03)
    Przepraszam, czy jest na sali jakiś reporter? dziennikarz? Chętnie bym się dowiedział KTO TO TEN PAN I CO TAKIEGO ZŁEGO ZROBIŁ. Skoro o nim piszecie to znaczy że musi być kimś ważnym. Skoro wpada do niego Zastęp Zuchów, to znaczy że był niegrzeczny... Rozumiem, taki w redakcji zap...że nie ma czasu opisać, nie ma czasu...brak słow..brak słow... Idę na Gazetę- moze tam się czegoś dowiem
  • ~kolankowa zocha
    (2018-05-16 09:09)
    Nikomu nie jest lekko. Prezes też w szpitalu.
  • ~Starzec z bzdur
    (2018-05-16 09:25)
    A co ze Slawkiem Z.Razem mieli audycje o przepychu wyposarzenia Policji?
  • ~edek
    (2018-05-16 10:26)
    Polska rzadzila mafia? Jeden lepszy od drugiego karac karac
  • ~karma
    (2018-05-16 10:29)
    Dziwnym trafem jak Pan Inspektor miał kandydować na Prezydenta Miasta komuś się przypomniało, że niby przekroczył uprawnienia, śmierdzi ściemą na odległość, czyżby ktoś z Kalisza poczuł konkurencję?! Wszyscy, którzy obciążają naprawdę normalnego człowieka wstydźcie się!
  • ~Alina w-wa
    (2018-05-16 10:35)
    Apel do jadących na Mazury okolice Elku Malkinie Bienie. Miliony kleszczy nie pomagają zadne srodki. Cala rodzina ukąszona w tym corka w szpitalu. Pojechalismy na Mazuy na majowke i niech bedzie przeklety dzien w ktory podjelismy taką decyzje. Kleszcze oczywiscie są wszędzie ale to co tam jest przeraża .Pod obroża Bayera pies przynosil po kilka kleszczy.Jestescie samobojcami to ryzykujcie.
  • ~wróżka
    (2018-05-16 10:36)
    A nie przyszło do głowy, że za informacje obecnie ujawniane szeregowemu posłowi, też w przyszłości będą sadzać?
  • ~erka
    (2018-05-16 11:18)
    Pisowscy załgańcy jednocześnie zapewnili sobie że oni - partyjni namiestnicy policji - mają pełne prawo ujawniać informacje ze śledztw na dowolnym etapie. Takie możliwości ma m.in. pisowski minister sprawiedliwości - osoba znana jako Zbigniew Ziobro.
  • ~Zielona Dolina
    (2018-05-16 11:41)
    Jak to się mówi- fortuna kołem się toczy, dzisiaj wszystkie organy państwa są zabawką w rękach pisowcow, ale jutro sami będą ścigani, nic nie trwa wiecznie, rządy podłej zmiany również
  • ~Kapis
    (2018-05-16 11:43)
    Niedobrze bo już swoich zamykają.A kiedy Antek za przekręty?
  • ~mecenas Qń
    (2018-05-16 11:48)
    A może by tak jakieś towarzystwo dla Stasia ! Siedzi biedak i marzy, jakby tak jeszcze trzech do brydża ?
  • ~najwyższy czas
    (2018-05-16 11:51)
    Kiedy zamkną Vincenta ? Radzę się PO śpieszyć, bo ucieknie do Izraela !

Może zainteresować Cię też: