Masowe zatrucie pierogami. Jest pierwsza ofiara
26 czerwca 202416 czerwca doszło do masowego zatrucia w jednym z ośrodków wczasowych w Pogorzelicy. Jak ustaliła Wyborcza - jedna z ofiar zmarła. Według oficjalnych informacji sanepidu, zatruły się 122 osoby. Osiem z nich trzeba było hospitalizować.