Bursztynowa Komnata w Mamerkach. Przełom w poszukiwaniach. Odnaleziono wejście...

| Aktualizacja:

Czy istnieje jeszcze szansa na odkrycie Bursztynowej Komnaty w Mamerkach? Sytuacja w ostatnich dniach zmieniła się diametralnie. Po wielokrotnych i bezowocnych poszukiwaniach, w końcu odnalezione zostało ukryte wejście, nieużywane od II wojny światowej. Co jest za włazem?

wróć do artykułu
  • ~Maszynista Goldenzug
    (2019-06-15 10:56)
    Komnata jest w wagonach złotego pociągu. Po podniesieniu klapy jak zwykle obleje was gów... (doktor NO)
  • ~Wojciech
    (2019-06-14 13:07)
    "Samo podniesienie płyty też nie będzie najłatwiejszym zadaniem, ponieważ waży ona ok. 100 kg" - co za brednie. Jak i cały artykuł.
  • ~Koper
    (2019-06-13 13:27)
    Dobrze, że państwo polskie pilnuje całego przedsięwzięcia. Gdyby kopali bez nadzoru na pewno "nic" by nie znaleźli.
  • ~Jerzy1208
    (2019-06-12 20:00)
    Są dwie szanse w jednym, bo może niejako przy okazji znajdą złoty pociąg z Wałbrzycha.
  • ~Schetino Gieorgij
    (2019-06-11 16:38)
    Rysiu od sześciu Króli - taki napis tam znajdą,bo Rychu jest wszędzie...
  • ~Misio.,,,,........,,,.,,,.,,.,
    (2019-06-11 11:47)
    Trzeba ściągnąć turystów , a zaczyna się sezon urlopowy. Na cuda natury religijnej to zachodni turysta nie jest łasy. Na potwory morskie w jeziorach nie ma zapotrzebowania. Niemce są łase na kawałki swojej historii i można zarobić , więc się robi takie numery.
  • ~syn Hansa Klossa
    (2019-06-11 10:38)
    Sezon ogórkowy czas rozpocząć.
  • ~Heheshki
    (2019-06-11 08:07)
    Hahhahhahahaha
  • ~j24
    (2019-06-11 02:55)
    Zieloni zablokuja sciecie drzewa i akcje trza bedzie odwolac.
  • ~mkk
    (2019-06-10 23:23)
    Sezon ogórkowy zaczęty! A kiedy "Złoty Pociąg"?
  • ~Ojej
    (2019-06-10 20:23)
    Jeżeli to prawda ( choć wątpię- bo pewnie schowana w Niemczech na 100-200lat ) to rosyjscy i niemieccy prawnicy nie dadzą nam spokoju
  • ~md
    (2019-06-10 20:07)
    Drzewo trzeba usunąć,ale płytę 100 kg bez większego trudu podniesie Pudzian.
  • ~gdp
    (2019-06-10 19:57)
    a opodal w jeziorze pojawił się smok z Lock Ness. wypływa na widok butelki szkockiej whiski
  • ~skorpionx
    (2019-06-10 18:12)
    Przed kilku laty w jednym z programow telewizyjnych w RFN bylo cos o tej zaginionej bursztynowej komnacie. Niemcy mieli ja schowac w piwnicach jednego z zamkow w obecnym okregu kaliningradu. W zamku tym radzieccy zolnierze w ramach hulanki pijackiej rozniecili pozar i ta zaginiona bursztynow komnata sie spalila. Podobno sami Rosjanie to wiedza ale graja komedie z jej poszukiwaniem.
  • ~Look
    (2019-06-10 17:53)
    Taka komnata jak ten zloty pociag w Sudetach? . Abuhahahahaha abuhahahaha
  • ~Woloszanski ten UB-ek?
    (2019-06-10 17:47)
    lepiej innego poszukajcie-jego filmy dawno wyrzucilem
  • ~jaity
    (2019-06-10 17:18)
    Sezon ogórkowy rozpoczęty!
  • ~Daria
    (2019-06-08 12:46)
    Nie ma żadnej tajemnicy bursztynowej komnaty. Bursztyny zostały rozkradzone przez okoliczne chłopstwo. Po wojnie ta niepoprawna politycznie sprawa została zamieciona pod dywan a została legenda poszukiwań - czegoś co od dawna nie istnieje.
  • ~Miłośnik Starych Mamerek
    (2019-05-14 21:37)
    Nie wiem kto stoi za tym muzeum, ale to co zrobiono jako wystawę łodzi podwodnej woła o pomstę do nieba. Wrzucenie latającego talerza jest ukoronowaniem pracy naukowców. Jak widzę, planuję odnaleźć setkę nowych!
  • ~trop
    (2019-05-14 17:10)
    a Bursztynowa Komnata dawno w Rosji.

Może zainteresować Cię też:

  • Policja

    Ziobro: Zatrzymanie mordercy 10-letniej dziewczynki to kwestia czasu. Kara śmierci byłaby sprawiedliwą zapłatą za tak okrutny mord

  • Jarosław Kaczyński

    Kaczyński chce, by wybory parlamentarne odbyły się w październiku

  • Kia Stinger GT

    Policyjna specgrupa zbiera obfite żniwo na drogach. Zobacz, gdzie posypią się kary i mandaty

Zobacz więcej