Wypowiedzenie Niedźwieckiego nie zostało jeszcze przyjęte. Odejście prezentera związane jest z zamieszaniem wokół piosenki Kazika "Twój ból jest lepszy niż mój". CZYTAJ WIĘCEJ NA TEN TEMAT TUTAJ>>>

Reklama

O odejściu Niedźwieckiego napisał także Zbigniew Preisner.

Sytuację skomentował także... Joachim Brudziński z PiS. Który otrzymał przy okazji mocną ripostę ze strony Barbary Nowackiej.

Utwór Kazika Staszewskiego wygrał ostatnie notowanie na kultowej Liście Przebojów Programu Trzeciego. To piosenka, w której Kazik Staszewski śpiewa do Jarosława Kaczyńskiego. Notowanie zniknęło ze stron internetowych Polskiego Radia, a całe głosowanie zostało unieważnione.

Trwa ładowanie wpisu

Podczas elektronicznego głosowania nad Listą Przebojów Trójki w dn. 15.05.2020 r. został złamany regulamin i do głosowania wprowadzono piosenkę spoza listy. Nadto dokonano manipulacji przy liczeniu głosów oddawanych na poszczególne piosenki, co zafałszowało wynik końcowy. W związku z tym Redakcja podjęła decyzję o unieważnieniu tego głosowania - napisał w oświadczeniu redaktor naczelny Trójki, Tomasz Kowalczewski.

Marek Niedźwiecki trafił do Trójki w kwietniu 1982 roku. I choć w 2007 roku odszedł do Radia Złote Przeboje, to po dwóch latach wrócił do programu III. Przez wszystkie lata niezmiennie kojarzony z trójkową Listą Przebojów.

Artyści rezygnują ze współpracy z Trójką

Dawid Podsiadło oraz zespół Organek zadeklarowali już w mocnych słowach, że w takich okolicznościach kończą swoją współpracę z programem III Polskiego Radia. Nie chcą, by ich utwory były grane na tej radiowej antenie.