Dziennik Gazeta Prawana logo

Dziennikarze radiowej Trójki wracają do pracy. Kogo usłyszymy na antenie?

27 maja 2020, 09:09
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Studio radiowe
<p>Studio radiowe</p>/Shutterstock
Zawieszone programy od czwartku będą wracały na antenę Trójki.

Wśród nich są m.in. poranna audycja „Zapraszamy do Trójki” i „Godzina prawdy” Michała Olszańskiego. Trwają też prace nad przywróceniem Listy Przebojów. We wtorek po południu wróciła audycja Michała Migały „Annały Migały”.

- mówi w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl Michał Olszański.

– mówi Olszański.

Do Trójki wracają również Krystian Hanke, Patrycjusz Wyżga, Marcin Łukawski, Tomasz Rożek oraz Piotr Stelmach. Gotowość pracy z nowym szefem, deklaruje też dziennikarz i radiowy związkowiec Ernest Zozuń. Ma to zrobić po zakończeniu zwolnienia lekarskiego. Nad powrotem zastanawia się także Agnieszka Szydłowska.

Trwają prace nad powrotem Listy Przebojów. Nowy dyrektor podejmuje decyzje w jakim kształcie, kiedy i kto ją poprowadzi. Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl niewykluczone, że pierwsze jej wydanie po awanturze wokół głosowania będzie odłożone w czasie o tydzień, poprowadzi ją już Marek Niedźwiecki - i będzie miała niezwykły charakter.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło wirtualnemedia.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj