Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Perseidy na nocnym niebie. Zobacz ZDJĘCIA z deszczu meteorów

13 sierpnia 2015, 12:14
Co roku w okresie wakacyjnym mamy okazję zobaczyć na nocnym niebie prawdziwy deszcz spadających gwiazd. Rój meteorów widocznych w tym okresie nazywany jest Perseidami. Dzięki długiemu czasowi naświetlania na zdjęciu widać smugę zostawioną przez meteoryt spadający nad ruinami bizantyjskiej bazyliki w miejscowości Perushtitsa, w Bułgarii.
Co roku w okresie wakacyjnym mamy okazję zobaczyć na nocnym niebie prawdziwy deszcz spadających gwiazd. Rój meteorów widocznych w tym okresie nazywany jest Perseidami. Dzięki długiemu czasowi naświetlania na zdjęciu widać smugę zostawioną przez meteoryt spadający nad ruinami bizantyjskiej bazyliki w miejscowości Perushtitsa, w Bułgarii. / PAP/EPA / VASSIL DONEV
W nocy z środy na czwartek mogliśmy obserwować niezwykłe zjawisko - deszcz meteorów. Dowiedz się jak powstały Perseidy i dlaczego co roku widać te spadające gwiazdy na niebie.
Reklama
Reklama
Tematy:
perseidy meteoryty deszcz meteorów spadające gwiazdy

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama