Wybory skończone, pora na podwyżki
17 grudnia 2010 Żaden wyborca nie lubi niemiłych niespodzianek. Dlatego do wyborów
samorządowych praktycznie wszystkie miasta wstrzymywały się z podwyżkami
opłat za użytkowanie wieczyste. Teraz jednak, gdy emocje opadły,
przyszła pora na łatanie dziur w lokalnych budżetach. Mieszkańcy stolicy
już dostali koperty z podwyżkami użytkowania wieczystego. Niektórzy
będą musieli zapłacić o tysiąc procent więcej niż rok temu - pisze Ewa Ivanova.