Zielonooki potwór siedzi u Polaków w genach

Podobno o społeczeństwie najwięcej mówi to, jak grzeszy. Oto naszych siedem grzechów głównych. Dziś zazdrość . Za tydzień – nieczystość.

wróć do artykułu
  • ~Pawelek
    (2013-06-19 17:44)
    Piepszysz dziadzia w tobie cos siedzi co nazywa sie choroba lewicowo liberalna to dopiero potwor Nasz narod jest zdrowy ty lko chodzy sa wladcy
  • ~Marecki
    (2013-06-17 10:26)
    Ten Czaplinski to propagandzista Tuska st ad jego poglady przyjmuje z przymruzeniem oka
  • ~hm
    (2013-06-11 07:15)
    Czyżby niebiesko i brązowookie potwory nie były zazdrosne?
  • ~nie rozumie
    (2013-06-11 07:13)
    Czemu akurat zielonooki
  • ~@zgredek
    (2013-06-09 14:10)
    Ales sie POpisal - TRAGEDIA POtwora!!
  • ~dezawu
    (2013-06-08 18:52)
    ..taaaa.Jak ,,ewropa" to ewropa...idziemy na calosc .Kochamy ,,dzieci" inaczej...

    Flirtował z kilkuletnimi dziećmi - teraz został Europejskim Przywódcą Roku

    Tagi: Unia Europejska, Europejski Przywódca Roku, Daniel Cohn-Bendit
    Dodano: 08.06.2013 [15:09]

    foto: Zbyszek Kaczmarek; Daniel Cohn-Bendit po pytaniu reportera GPC o jego skłonności
    NASZA KORESPONDENCJA Z NIEMIEC. W tym roku przyznawaną od trzech lat nagrodę „European leader of the year” (europejski przywódca roku) otrzymali wspólnie liberał Guy Verhofstadt oraz Daniel Cohn-Bendit. Obydwaj ci politycy zostali uznani przez kapitułę nagrody za tych, którzy włożyli najwięcej wysiłku w walce o jedność Europy.

    Guy Verhofstadt – belgijski i flamandzki polityk, premier Belgii w latach 1999–2008, od 2009 r. poseł do Parlamentu Europejskiego i przewodniczący grupy liberalnej - jest wielkim zwolennikiem stworzenia na bazie Unii Europejskiej jednego państwa, czegoś w rodzaju Stanów Zjednoczonych Europy.

    Natomiast do jednych z największych osiągnięć drugiego laureata, czyli Daniela Cohn-Bendita, należy zaliczyć ujawnienie jego skandalicznych wypowiedzi na temat własnych skłonności pedofilskich. Tegoroczny laureat „European leader of the year” w latach 70. i 80. wielokrotnie przyznawał się do zachowań pedofilskich, polegających na kontaktach z dziećmi. W swojej biografii z 1976 r. pisał m.in.: „Długo miałem ochotę pracować z dziećmi. W 1972 roku złożyłem podanie o pracę w alternatywnym przedszkolu we Frankfurcie nad Menem. Pracowałem tam ponad dwa lata. Mój nieustanny flirt z dziećmi szybko przyjął charakter erotyczny. Te małe pięcioletnie dziewczynki już wiedziały, jak mnie podrywać. Rzecz jasna niejedna z nich przygląda się rodzicom, kiedy się pieprzą. Kilka razy zdarzyło się, że dzieci rozpięły mi rozporek i zaczęły mnie głaskać. Ich życzenie było dla mnie problematyczne. Jednak często mimo wszystko i ja je głaskałem”.

    Widać, że kapitule europejskiej nagrody zupełnie nie przeszkadzała ani pedofilska przeszłość Cohn Bendita, ani fakt, że wielu dotychczasowych niemieckich kolegów odcina się od jego osoby, żądając wyjaśnienia tej skandalicznych oskarżeń. Europejskim przyjaciołom tego polityka nie przeszkadza także fakt, że pełnomocnik niemieckiego rządu ds. wykorzystywania seksualnego nieletnich Johannes-Wilhelm Roerig stwierdził publicznie, że wyjaśnienia Cohn Bendita są całkowicie niewystarczające.

    Agencje niemieckie, komentując przyznanie nagrody „European leader of the year”, przypominają, że Guy Verhofstadt oraz Daniel Cohn-Bendit nieznacznie wygrali z innymi kandydatami do tegorocznej nagrody, wśród których wymienia się m.in. polskiego premiera Donalda Tuska.
  • ~FAKT
    (2013-06-08 17:48)
    zielono-oki POtwor siedzi NAPRAWDE W ...POtworach - TO JUZ NIE LUDZIE!
  • ~z sieci
    (2013-06-08 17:15)
    Wklejam poniewaz sie zgadzam: Polak pracujacy dla amerykanskich kapitalistow. "Gdyby Irlandczyk, Grek czy Niemiec zarabiał 1500 Euro i 5.50 Euro wydawał na litr paliwa, 20 Euro na kino i 250 Euro na średniej klasy buty, 5 tys. Euro za metr kw. mieszkania i 60 tys. Euro za średniej klasy nowy samochód, to na ulicach panowałaby regularna, krwawa wojna! Polska płaca minimalna 334 Euro, minimalna płaca w Irlandii 1462 Euro przy zbliżonych kosztach życia. Polacy to najgłupszy naród na świecie od zawsze okradany i poniżany, i nawet nie zdający sobie z tego sprawy (vide wyniki wyborów). A teraz jeszcze będziemy się dokładać do wymienionych wyżej państw. Bo nas stać a oni mają mityczny kryzys. To co jest w Polsce to nawet nie można nazwać kryzysem, to jest od zawsze dno i dwa metry mułu!!! Polak jest tanim wyrobnikiem UE, a Polska rynkiem zbytu dla towarów drugiej i trzeciej kategorii po cenach wyższych niż w UE !! LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY Gdybym był okupantem i chciał zniszczyć naród to wyganiałbym młodych ,mądrych ludzi zagranicę œza chlebem na emigrację, podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe, dawał podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, stawiałbym 500 nowych radarów, wzmacniałbym inwigilację obywateli, likwidowałbym państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp, oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski, wyśmiewałbym ich wartości i religię, skłócałbym młodych ze starszymi ,aby przez œodwróconą hipotekę przejąć za bezcen ich mieszkania i domy, zachęcałbym ich kobiety do feminizmu ,prostytucji i aborcji ,aby nie nadawały się na dobre matki i żony, zadłużałbym ich bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, aby nie mogli się temu sprzeciwiać, likwidowałbym ich przemysł ,a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty, dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów,itd. Obejrzyj się wokoło!!! niech każdy prawdziwy Polak wklei to pod jakimś artykułem .
  • ~Prof Mniodek
    (2013-06-08 16:49)
    Acha Czapiewski,to od Czapajew-a!
    Czyli agenta NKWD przysłanego na teren Polski

    Po Polsku Czapiew-ski
  • ~Zgredek
    (2013-06-08 16:30)
    ~cytat2013-06-08 11:40

    Gdy wieczorne zgasną zorze,
    zanim głowę do snu złożę,
    modlitwę moją zanoszę,
    Bogu Ojcu i Synowi.
    Dopi…..lcie sąsiadowi!
    Dla siebie o nic nie wnoszę,
    tylko mu dosrajcie, proszę!
    Kto ja jestem?
    Polak mały! Mały, zawistny i podły!
    Jaki znak mój? Krwawe gały!
    Oto wznoszę swoje modły do Boga, Maryi i Syna!
    Zniszczcie tego skur….a!
    Mojego rodaka, sąsiada, tego wroga, tego gada!
    Żeby mu okradli garaż,
    żeby go zdradzała stara,
    żeby mu spalili sklep,
    żeby dostał cegłą w łeb,
    żeby mu się córka z czarnym
    i w ogóle, żeby miał marnie!
    Żeby miał AIDS-a i raka,
    oto modlitwa POLAKA
  • ~Tofik
    (2013-06-08 14:35)
    re~lekarz2013-06-08 12:52
    W polskich genach to przede wszystkim siedzi antysemityzm

    Zwłaszcza w genach Michnika, Urbana, Palikota i wielu im podobnych.
  • ~lekarz
    (2013-06-08 12:52)
    W polskich genach to przede wszystkim siedzi antysemityzm.
  • ~Andrzej
    (2013-06-08 12:33)
    Dyskusja ciekawa. Tak naprawdę to mało ważne jest czy motywacją zdobywania dóbr jest ambicja, zazdrośc, zawiść czy jeszcze coś innego. W Polsce najważniejszy jest stosunek człowieka do człowieka, który jest najpodlejszy z podłych. Widać to na każdym kroku a szczególnie w czasie jazdy samochodem. Nikt na ten temat nie podejmuje dyskusji. Kościół ogranicza moralność do sexu i doopy Maryny. Politycy dzielą Polaków i nastawiają wrogo do oponentów politycznych co też pogłębia nienawiśc i wrogie nastawienie. Ludzie dają się na to nabierać mimo, że jest to tylko gra polityczna. A najdziwniejsze jest, że dzieje się to podobno w katolickim kraju, w którym obowiązuje wynikająca z podstaw chrześcijaństwa zasada "kochaj bliźniego jak siebie samego".
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-06-08 12:21)
    Włączysz TVN = Czapiński
    Otworzysz GW = Czapiński
    Puścisz TokFM = Czapiński
    Dziennik.PL = Czapiński

    To mamy tylko JEDNEGO psychologa sPOłecznego w tym kraju???
    Niemniej TUSK ze swoją świtą baaaaardzo go chwalą :-)
  • ~wftkj
    (2013-06-08 12:14)
    SLDowski niezalezny POubecki Pogłup
  • ~geniusz
    (2013-06-08 12:05)
    GRATULUJEMY SAMO-ANALIZY TEGO PRZYGLUPA!!
  • ~i tyle
    (2013-06-08 12:00)
    A kogo obchodzi, co ten służalczyk PO-matolski bredzi. Z tow. Krzemińskim tworzą związek partnerski i razem pieprzą.
  • ~Roch
    (2013-06-08 11:54)
    kolejny czosnek rozwodzi się nad grzechami Polaków, może zróbcie megapanel czosnkowy, zankietujcie z 10 000 czosnków a potem będziecie mogli przez 2 miesiące komentować to w tefauenie i gazecie koszernej jacy to polscy żydzi są znakomici i mają same zalety
  • ~heilks
    (2013-06-08 11:49)
    Ten czapiński to przecież lizus tuska i tak jak on jest wszechmocny i wszechwiedzący. żałosne indywidua.
  • ~janmil
    (2013-06-08 11:46)
    skończcie towarzyszu czapiński, wstydu sobie oszczędźcie...

Może zainteresować Cię też: