Olejnik: Najgorsze, że ikoną dziennikarstwa stał się Latkowski

| Aktualizacja:

Monika Olejnik, której pytanie czy raczej oświadczenie wygłoszone w czasie konferencji prasowej Donalda Tuska, pisze o samotności premiera i o tym, że źle się stało, iż ikoną dziennikarstwa został "Sylwester Latkowski, człowiek o niejasnej przeszłości".

wróć do artykułu
  • ~starzec
    (2014-07-07 06:51)
    Wolałbym żeby się rozebrała niż mówiła albo pisała.
  • ~czytelnik
    (2014-06-28 09:00)
    Najgorsze ze ktos Taki jak ta Olejnik ,moze nazywac sie dziennikarka !!! To jest najwieksze nieszczescie tego srodowiska.
  • ~niezależny
    (2014-06-24 17:05)
    tego babsztyla ze sklorozą dawno należałoby wyeliminować na bezrobocie.Przecież naklepała sobie niezłych składek w ZUS -ie w ramach swojej jadowitej działalności dziennikarskiej.
  • ~mysliciel
    (2014-06-22 22:31)
    Bezszczelne obrzydliwe postkomunistyczne babsko ma czelnosc wymawiac niejasna przeszlosc .Gdyby to to mialo troche honoru to by sie ze wstydu spalila za te wszyskie ktore firmowala w kropce nad 'i' i w radiu zet ,to dzieki niej i wybiorczej dranstwo PO-wskie moglo tyle czasu rozkradac i manic Polakow i oczywiscie dzieki uczonym inaczej profesorom ,politologom ,doradcom i innej holocie ktora jest na uslugach PO-dranstwa .Jak wam nie wstyd.
  • ~gk
    (2014-06-22 13:22)
    Stokrota się mota! Straciła orientację i nie wie komu wazelinować. Skończy jak reszta resortowych dzieci. Na śmietniku medialnym.
  • ~bandzior S.Latkolwskij
    (2014-06-22 12:50)
    Do Sowy.Proszę przeczytać na internecie o panu S.Latkowskim.Jest tam oficjalnie napisane,że był skazany za napad rabynkowy/rozbój/ Innymi sły to był t/z popularnie bandzior.
  • ~bonzo
    (2014-06-22 12:45)
    No i proszę . Oficer prowadzący sprowadził stokrotkę do parteru , i ta już inaczej śpiewa. Całe szczęście że ona nie jest byłą lecz wciąż aktualną dziennikarską mendą.
  • ~i tyle
    (2014-06-22 12:19)
    Glupia " rura "
  • ~sowa
    (2014-06-22 11:55)
    Mało wiemy o Latkowskim,natomiast sporo o pani weterynarz,która dzięki tatusiowi pułkownikowi MSW, na początku stanu wojennego otrzymała posadę w radiu i rozpoczęła przyspieszoną karierę dziennikarską.MO "gwiazda" lewicowej publicystyki wyróżnia się skrajną agresywnością wobec polityków i dziennikarzy z prawicowei i patriotycznej orientacji.Zaslepiona uzyskania należytej wypowiedzi idzie jak czołg powtarzając te same pytania,Jednym, zdaniem stwierdzamy,bardzo agresywna baba !
  • ~Hanys
    (2014-06-22 10:32)
    Już mi nawet pani nie żal pani Stokrotko.
  • ~cyd
    (2014-06-22 09:43)
    Monika O. Latkowski to zwykle szumowiny ni e dziennikarze.
  • ~beret
    (2014-06-22 01:36)
    Olejnik zarzuca Latkowskiemu "niejasną przeszłość" powołując się na tygodnik "W Sieci"... Kuriozum jest zaś zarzut chamstwa wobec dziennikarzy "prawicowych" przez osobę, która od lat miesza z błotem i przerywa w pół słowa wywiady z politykami PiS, natomiast milczy jak zaklęta i wpatrzona jak dziad w obraz podczas wywiadów z Kwaśniewskim czy Cimoszką...
  • ~nadredaktor 13 Adamus
    (2014-06-22 00:43)
    Dymam Wiesia 13 w POPO .
  • ~Chcecie zabić pamięć?
    (2014-06-21 23:55)
    „Jednej kulki mało, dwie by się przydało,
    Obszarnicze świnie – wiemy, każda zginie.
    AKowcy bandyci
    Polska was wychwyci…”
    To tekst „utworu”, śpiewanego w okresie stalinowskiego terroru PRL niepokornym Polakom, z ust komunistów, do muzyki „Krakowiaczka”, przez protoplastów „gwiazd” dzisiejszych władców TVN i Gazety Wyborczej.
  • ~ewa
    (2014-06-21 23:31)
    pani Monika na konferencji palnęła a teraz nie wie jak się wyplątać,trudno pani Moniko poszło!
  • ~rex
    (2014-06-21 23:28)
    Tw. Stokrotka chciala wyjsc przed szereg. Teraz tego zaluje i probuje wszystko odkrecic. I tyle w temacie!!!
  • ~zzz
    (2014-06-21 23:23)
    Jakie dziennikarstwo takie ikony.
  • ~Arek"Aiwa-Platz"
    (2014-06-21 22:14)
    Stokrotka niech w swojej GWnianej zapyta o chamskie sugestie niejakiego Czuchnowskiegoi wobec PiS-u
  • ~pgromca lemingow