Mirosław Oczkoś dla dziennik.pl: Najlepszym przykładem wizerunkowego postępu jest Donald Tusk

| Aktualizacja:

"Kiedyś politycy chcieli się uczyć. Teraz dzwoni asystentka polityka, która mówi, że jej szef idzie za trzy dni do Moniki Olejnik i pyta, czy ja mam coś, żeby jej przywalić" - mówi Mirosław Oczkoś. W rozmowie z dziennik.pl ekspert ds. marketingu politycznego ubolewa nad kondycją polskich polityków i wskazuje ich największe wizerunkowe wzloty i upadki.

wróć do artykułu
  • ~pis ano
    (2015-04-21 06:26)
    tusk przywala oczami jak ta gadzina wyglada??? w charkowie w nocy wyleciał w po wietrze samochód nac gadzin to dobrze czyzle??? przywalili po roszence po = poroszenko nacgadzina polskla i pis MO to to to to samo
  • ~wiktor
    (2015-04-21 06:55)
    a co mówi asystentka Olejnik.. co mamay na moich gości?
  • ~Ewa
    (2015-04-21 07:01)
    Tak - PO powinno już dawno przegrać wybory, ale z niewiadomych przyczyn wygrało po raz drugi. Nie wiem czym to jest spowodowane, może od Wisły na zachód ludzie pławią się w bogactwach i luksusach (przepraszam za o ogónienie), ale ja na Lubelszczyźnie widzę to trochę inaczej, skręca mnie gdy moja Babcia z chorą tarczycą ma w szpitalu termin dopiero na koniec 2015 r., a rejestrowała się we wrześniu 2014, przecież miało być tak pięknie i zielono jak w Irlandii, jest jeszcze więcej przykładów, ale po co to pisać jak ludzie chyba nie chcą tego zobaczyć i usłyszeć. Jak tyle afer z udziałem PO nie wywarło na nich skutku, to nie wiem co może ich przekonać. Na szczęście jest także Wielu co widzą skutki władzy Tuska i nie mają zamiaru tego tolerować, tylko trzeba pójść i zagłosować a nie siedzieć i biadolić, aby wygrać z PO i niestety zaślepionymi owieczkami podążającymi po omacku za cwanym lisem
  • ~św.NH
    (2015-04-21 07:16)
    KLAN PEŁO U PANI KLEKS MA SIĘ JAK W RAJU!
  • ~Iwo
    (2015-04-21 07:17)
    Dawno nic nie ukradli,dalej durnie głosujcie na kłamców,przekrętów i złodziei z PO.
    Czytajcie bo z POwyborczej się tego nie dowiecie.
    7000 zł samej podwyżki,żeby tyle zarobić przeciętny uczciwie pracujący w Polsce zwykły obywatel musi pracować pól roku.
    Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej zaproponowało, aby płaca minimalna wynosiła 1750 zł. Rząd na posiedzeniu 10 czerwca przyjął propozycję ministerstwa.Czyli podwyżka o 70 zł (1680zł -2014),dla urzędników 7000,ku... dalej popie...ni ludzie głosujcie na ********

    "Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji chce zmienić przepisy określające maksymalną wysokość pensji wójtów, burmistrzów i prezydentów miast w całej Polsce. Dziś przepisy pozwalają na wypłatę prezydentom nie więcej niż 12,3 tys. zł. Ministerstwo chce podnieść tę kwotę do 20 tys. zł."
  • ~Jarosław z Warszawy
    (2015-04-21 07:19)
    PIS wycieczka do Smolenska
    Lecieli "nauka jazdy" , instruktor w kabinie nadzorowal ladowanie lub sam ladowal

    i to PIS chce zrobic Polsce !
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-04-21 07:20)
    Alleluja
    pieniadze SKOKow zostaly przekazane w celu zasilenia konta PiS senatora Biereckiego. a on z tych pieniazków sfinansuje kampanie panu Dudzie a w nastepnych wyborach oplaci spoty wyborcze PiS.
    Pieniadze zostana wydane na pobozny i prawy cel.
    Do tego sprawiedliwy i szlachetny.
  • ~PIS-SKOKI-LUKSEMBURG
    (2015-04-21 07:21)
    Dziekujemy ci Jaroslawie za pomoc w przypominaniu, ze PiS to stado kretynów i lajdaków.
    Efekt smolenskiej hucpy. Proponuje jeszcze ze dwa razy wypuscic Macierewicza
    oraz pokazac wystapienia prezesa a bedzie mniej niz 10%.
  • ~Górnik KWK ,,Wujek"
    (2015-04-21 07:21)
    Geba Dudy pelna frazesów, pardon prezesów. Wyraz jego twarzy to zdradza.
    Duda nie bedzie mial problemu ze spelnianiem swoich obietnic , bo nigdy prezydentem nie zostanie ,
    nawet nie ma co marzyc , pacynka kartoflana
    ha ha
    Jedno jest pewne ze Duda zadnej swojej obietnicy nie spelni , gdyby wygral ,
    co mu nie grozi , bo zadna nie lezy w kompetencjach prezydenta ,
    to tylko obiecanki dla ciemnego ludu

    Duda nadaje sie na podnózek u Jarka Kleski-Klamczynskiego.
    Ze swoimi /Jarka/ pomyslami to moze zostac prezydentem willi na Lisa-Kuli.
  • ~taka jest prawda
    (2015-04-21 07:24)
    Komorowski to durny słup WSI
  • ~hahahaha
    (2015-04-21 07:25)
    Komorwoski to nieuk i analfabeta... taki muł ociężały umysłowo.. zero..nikt
  • ~komorowski to zoofil
    (2015-04-21 07:25)
    Komorowski trafił kilka tygodni temu do… obory, gdzie czekały na niego krowy.
    Komorowski wyraźnie się ożywił..
    Najwięcej entuzjazmu u niego wywołał jednak jeden z cielaków. Kamery telewizji zarejestrowały scenę, w trakcie której Komorowski dał małej krowie do possania:
    O! Jakie cielaki śliczne… possiesz? Uwielbiam dawać do possania. Oj, oj, oj,… Tak…Jeszcze, jeszcze... ssij... o tak.. jeszcze...
  • ~jg
    (2015-04-21 07:26)
    ten facet opowiada banialuki jeśli tacy ludzie szkola przyszłych dziennikarzy to nic się nie zmieni dotyczy tp również i waszej gazety
  • ~pytanie
    (2015-04-21 07:26)
    "...W rodzinie zawsze znajdzie się ktoś, kto przyjdzie z nieumytymi rękami albo nogami, w kaloszach wejdzie na cudze święto..." - albo na fotel spikera japońskiego parlamentu... ...wypije z cudzego kieliszka, pierwszy rozpłaszczy d'upę na fotelu przed ważnymi gośćmi, pozwoli gościowi moknąć - sam stojąc pod parasolem, chodzi po mieście z rozpiętym rozporkiem, śpi na ważnych uroczystościach, robi błędy ortograficzne mając tytuł magistra, plecie o robieniu bigosu do prezydenta mocarstwa i zaleca mu pilnowanie żony...

    i takiego debila chcecie za prezydenta?
  • ~hahaha
    (2015-04-21 07:28)
    Podobno nie będzie debaty Duda-Komorowski, bo BUL trzy razy wolniej czyta niż Duda mówi..
  • ~aeryrt
    (2015-04-21 07:29)
    Największą siłą PO i Komorowskiego jest bezmiar głupoty ich elektoratu
  • ~gość
    (2015-04-21 07:29)
    Politycy? To jedna sprawa, ale to co wyczyniają dziennikarze to się nazywa prostytucja medialna.
  • ~na szczescie obcokrajowiec
    (2015-04-21 07:41)
    Polskiej telewizji i radia juz dawno nie slucham, bo nie moge zniesc jak jezyk polski schamial. Jest to absolutna tragedia. Politycy nie potrafia mowic; wymowa jezykowa zeszla na poziom najgorszej prowincji, angielszczyna jakiej sie uzywa jest nie do zrozumienia. I ogolnie panuje chamstwo w mediach. I to ma byc europejski kraj?
  • ~slazak
    (2015-04-21 07:47)
    PIS bydelko
    Zboki , molestujace zwierzeta to PIS specjalnosc !
    Prezes meczy koty , inny kury !
    Same stare panny i stare kawalery , rozmodlone zboki
  • ~sed
    (2015-04-21 07:49)
    To jest tekst z gatunku: jak sobie mały Kazio wyobraża polityka. Wiara w PR i tworzenie sterowanej lalki o gestach ograniczonych do dozwolonych przez machera jest koszmarne. Tusk nie był żadną gwiazdą, miał tylko jedno - media, które każda gafę przemilczały. Tego nie bierze ten "specjalista" pod uwagę. Zgadzam się, że poziom tzw. prezenterów i czytaczy tekstów w telewizjach i radio jest żenujący. Pani Tadla każda wiadomość mówi tak samo, podobną szkołę reprezentuje Lisowa. Góralszczyzna i źle położone akcenty są zwyczajnie śmieszne. Niestety, z dziennikarzy zrobiono politykierów, którzy wypełniają misję propagandową. Nie ma treści to i formy beznadziejne.

Może zainteresować Cię też: