Jarosław Gowin: Wygrana opozycji pchnęłaby nas na ścieżkę rumuńską [CAŁA ROZMOWA]

Jak rząd próbuje rozdać więcej niż stać na to budżet, to po krótkiej fieście funduje obywatelom biedę. Taki scenariusz grozi Polsce, gdyby jesienią władzę przejęła opozycja - mówi Jarosław Gowin, wicepremier, minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

wróć do artykułu
  • ~jasne, żeby tak chociaż za 1%, co nie ?
    (2019-04-02 07:54)
    Go win ? Go, won !
  • ~KONSTYTUCJA
    (2019-04-02 07:55)
    PiSbolszewik Gowin jak zwykle jest "za" ale znowu siE nie cieszy
  • ~Kacap Leśny
    (2019-04-02 07:55)
    polityczna, sprzedajna qref.....
  • ~Derwisz
    (2019-04-02 07:59)
    Po przeczytaniu tych wypocin nasuwa się tylko jeden wniosek. Trzeba natychmiast odsunąć PiS i przystawki od władzy. Natychmiast !!!
  • ~Zaginiony ksiądz
    (2019-04-02 08:02)
    Tow Gówin. Robicie z Polski Bangladesz a Rumunią to sobie gęby nie wycierajcie.
  • ~kos
    (2019-04-02 08:02)
    Nie rumuńską , nie grecką , tylko grupa kroczy ścieżką smoleńską.
  • ~Qwertyuiop
    (2019-04-02 08:03)
    Natomiast wygrana pis i gowinowej przystawki to droga putinowska.
  • ~LOS czy juz ACTA 2 DZIALA
    (2019-04-02 08:04)
    WYGRANIE przez CZERWONA TOTALNA TARGOWICE to koniec POLSKI PRAWEJ WOLNEJ I SPRAWIEDLIWEJ DLA PRAWIE WSZYSTKICH POLAKOW i zacznie sie to co juz bylo bo oni mowia ze obywatel calkowicie GOLY GLODNY BEZ ZADNYCH PRAW TO OBYWATEL WESOLY ale mysle ze nawet betonowe SUPKI MIASTOWE ktorych wiedza o wolnosci sprowadza sie do tego ze woda jest z kranu przejrza na oczy i zmienia zdanie bo czeka ich bieganie po miastach w kartonach za odpadkami z panskiego czewonego stolu.
  • ~hydraulik patriota
    (2019-04-02 08:10)
    Od rana, zaraz po prima aprilisie, warto mądrego posłuchać (poczytać).
  • ~dsdsd
    (2019-04-02 08:10)
    A jak wygra PiS to będzie ścieżka rosyjska albo węgierska. Na Wegrzech całe pienia∂ze są w rodzinie Orbana - słynny szwagier od zera od najbogatszego Węgra. Nich PiS odda pieniądze ze SKOK-ów! Niech oddadzą kasę z NBP i szumideł, stop zatrudnianiu rodziny w spółkach skarbu państwa. Panie Gowin jest Pan symbolem - tchórza i człowieka bez kręgosłupa!
  • ~ciocia wera z opola
    (2019-04-02 08:13)
    Czy rodzina tego Pana korzysta z piątki + ??? Cały czas się obawiam, że może mu nie starczać do pierwszego i dlatego bardzo się martwię.
  • ~Wittorio
    (2019-04-02 08:14)
    Gdyby pan powiedział to wszystkie brednie pod adresem PO,to miałoby to jakiś sens,no bo wy niczym sie nie róznicie,ale jeśli chodzi o KO,to jest jakaś nadzieja.Innej poważnej siły politycznej narazie nie widać,a tak nawiasem mówiąc,to mam nadzieję,że nie uda się wam ich poróżnić bo byłby to armagedon dla wszystkich.
  • ~W
    (2019-04-02 08:20)
    Codzienne wypociny pseudo dziennikarzy zaczynaja byc nudne. Wiadomo ze sily rosyjsko-niemieckie sa w Polsce bardzo mocne bo oplacane sa przez Putina, Sorosa I rzad niemiecki.Nie ma nic gorszego niz totalna targowica finansowana przez w/w wrogow Wolnej Polski.
  • ~kamil
    (2019-04-02 08:21)
    Czy chodzi o los Czausescu panu Gowin
  • ~samson
    (2019-04-02 08:28)
    wygrana PIS= WYWOZKI NA SYBERIE I ZAJECIE KRAJU PRZEZ PUTINA
  • ~Ed
    (2019-04-02 08:34)
    Gowin za pół roku będziesz się zastanawiał czy starczy ci do pierwszego. PiS by utrzymać się przy korycie chce zabrać pieniądze z OFE, okradając przyszłych emerytów. To Gawinowi nie przeszkadza.
  • ~rita
    (2019-04-02 08:37)
    Każdy sądzi według siebie, panie Gowin. I niech mi kto udowodni, że obecna władza nie uważa Polaków za kretynów.
  • ~Studenci WAT-u
    (2019-04-02 08:40)
    My studenci WAT-u murem za wicepremierem Jarosławem Gowinem!
  • ~mazurek
    (2019-04-02 08:41)
    dzięki wam będzie tu drugi Watykan, tego pragnie PISNARÓD
  • ~sic.
    (2019-04-02 08:46)
    Coz p. Gowin ... bardziej upodlic sie nie da ... te napady nozownikow, narodowcy, nacjonaliz, palenie ksiazek - to niestety wasza robota to poziom intelektu i kultury PiS ... Kazda droga lepsza byle nie pisowska, bo to droga klamstwa.