Prezydent w kameralnej atmosferze obchodzi rocznicę katastrofy smoleńskiej
10 kwietnia 2013 W kameralnej atmosferze prezydenckiej kaplicy Bronisław Komorowski z
małżonką uczcili rocznicę katastrofy smoleńskiej. W żałobnej mszy świętej
uczestniczyli ministrowie, pracownicy Kancelarii Prezydenta i część
rodzin ofiar katastrofy.