Miller wypomina Kwaśniewskiemu Charków

| Aktualizacja:

Na linii Leszek Miller - Aleksander Kwaśniewski zaczyna iskrzyć. Szef SLD wypomina byłemu prezydentowi incydent z Charkowa jeszcze z 1999 roku, po tym jak ten nie zdecydował się tworzyć z nim wspólnych list do Parlamentu Europejskiego.

wróć do artykułu
  • ~PO-zyczkobiorca
    (2013-02-27 17:26)
    Uważałem, że to jest potrzebne, bo chodziło o autorytet głowy państwa i choć sprawa wygląda cokolwiek dwuznacznie, działałem w poczuciu spełnienia interesów państwa - przekonywał.
    Tfuuuuu. Jak Pan Kaczynski byl prezydentem to ten moskiewski pacholek o tym nie myslal.
  • ~emerytka
    (2013-02-27 17:37)
    A jaki miał być gdy był z wizytą u ukraińców.Tożto oni chleją od rana do wieczora i dziw, ze jeszcze zdążył na jakies tam uroczystości. Trzeba szanować zwyczaje gospodarzy i tyle w temacie. Do nas jakoś nikt nie przyjeżdża, bo chyba już wszystko wychlali cy cuś... ot małatcy!!!
  • ~Teresa
    (2013-02-27 17:41)
    Widać, że coś nie bardzo sekretarz kończy...
  • ~bolo
    (2013-02-27 19:01)
    A Miller napisał jak Kwach klęczał w przedsionku na kolanach gdy chciał rozmawiać z carem?
  • ~żbik
    (2013-02-27 17:46)
    Oczywiście, że Miller ma rację, trudno pominąć w resume tych trudnych lat tak drastyczny fakt.
  • ~chłop
    (2013-02-27 17:46)
    Mam nadzieję, miller, że teraz zaczną ci spadać słupki. Pokazałeś Polakom swoje prawdziwe oblicze.
  • ~kola
    (2013-02-27 17:51)
    Chlac to mogl , ale po uroczystościach , a nie przed .Ten nieobyczajny wybryk glowy panstwa był i pozostal jak dla mnie malym skandalikiem .
  • ~ciekawy
    (2013-02-27 18:07)
    Dobre"-z wysokim poparciem, bardzo wiele dla Polski zrobił - "najwięcej to dla siebie. Obydwaj powinni stanąć przed Trybunał S.za udostępnienie terytorium naszego kraju obcym, na więzienia,tortury i łamanie praw człowieka.
  • ~Sabcia
    (2013-02-27 17:57)
    Leszek Sławój Głódź spił Kwacha. Mentalność chłopa wyszła wtedy z biskupa. By wroga upić. Kwach się dał zrobić w "kogutka". Głódź powinien "iść na ołtarze" za ten wyczyn.

    Sabcia
  • ~pomodorek
    (2013-02-27 19:09)
    To by oznaczało, że Miller stracił nadzieje na to, że Kwaśniewski nie bedzie grał przeciw SLD.
  • ~Sympatyczka lewicy
    (2013-02-27 17:56)
    Miller się wścieka bo boi się porażki.Nieładnie oj nieładnie Leszku.Niedługo wszyscy od ciebie uciekną i zostaniesz tylko z Napieralskim omc. prezydentem.
  • ~ramparam
    (2013-02-27 18:01)
    menel a nie prezydent! komusza, spuchnięta od metylu morda.
  • ~aga
    (2013-02-27 18:11)
    Oj Miller, co slowo to dowód kanalii. Odrażający typ. Konwulsja zranionegp zwierzaka. Z inteligencją nie dorastasz, chłopie, żadnemu z trzech inicjatorów Europy +. Razem z Napieralskim i innymi aparatczykami nie zawracajcie nam głowi i nie psujcie dobrego humoru.
  • ~Sympatyczka lewicy
    (2013-02-27 18:05)
    Sabcia masz rację ja też o tym wiedziałam że to sprawka biskupa pseudonim FLASZKA.On spił Kwaśniewskiego.
  • ~Pol
    (2013-02-27 18:05)
    Dobrze a nawet bardzo dobrze ze Miller powiedzial to publicznie. ten moczymorda z lajdaczyl to swiete miejsce.
  • ~gwoli dokładności
    (2013-02-27 20:13)
    Kia, no nie mów, że Palikot to lewica! Kalisz też jakoś też nie za specjalnie...
  • ~ves
    (2013-02-27 20:25)
    Ta postkomunistyczna szajka to łżelewica , ma za nic Polaków w biedzie, bezrobotnych. Tylko szmal.
  • ~jancz
    (2013-02-27 17:29)
    Taka lewica? Syta do nieprzytomności? Kawiorowa, w jaguarze. Wybierajcie kolejnych oszustów - by im było dobrze. A wy na mrozie i w smrodzie dymajcie za 1500 zł. Gratuluję mądrości. Im też, że po raz kolejny znajdują ślepców. Ty kromka chleba z salcesonem a oni bezy i frykasy. Oj głupie tototo. Dalej głupie. A ja przez waszą durnotę musze na tych pasożytów płacić podatki.
  • ~lewacki
    (2013-02-27 20:52)
    Leeeeeesiu. Nie pajacuj. KC PZPR już nie ma ...KPZR też nie ma ...a ty zostałeś jak gó... o w trawie jako pogrobowiec komuny. Twoje poglądy są niebezpieczne dla Polski. O nikogo nie dbasz tylko o jakąś ideologię niby lewicową ,ale fałszywą...Won .Nie damy się nabrać tak jak Gdynia która ciebie wybrała...Żenada...
  • ~KAZ
    (2013-02-28 06:13)
    re,WARSZAWIAK 22.22 Słoiki przywiozłeś ze wsi? Nie wyjadaj z tych słoików tak często, bo ci na mózg pada.