Miller wypomina Kwaśniewskiemu Charków

| Aktualizacja:

Na linii Leszek Miller - Aleksander Kwaśniewski zaczyna iskrzyć. Szef SLD wypomina byłemu prezydentowi incydent z Charkowa jeszcze z 1999 roku, po tym jak ten nie zdecydował się tworzyć z nim wspólnych list do Parlamentu Europejskiego.

wróć do artykułu
  • ~WARSZAWIAK
    (2013-02-27 21:20)
    Lech kaczynski byl stale nawalony i o tym nic nie pisza , co jest do k...nedzy ?
  • ~Świadek
    (2013-02-27 21:28)
    A jednak podejrzewam, że w L. Millerze budzą się jakieś patriotyczne odruchy i sentymenty! Natomiast Kwaśniewski to 100%-owy pozer!
  • ~Józek
    (2013-02-27 21:41)
    Jak widzę p. Millera to przypomina mi się cytat z "Wesela" Wyspiańskiego " miałeś chamie złoty róg ostał Ci się jeno sznur". I tak po rządach w SLD p. Millera, który ma tak "dobrą" pamięć w stosunku do innych wygląda SLD. Było 40 % wynik wyborczy a dzisiaj dzięki tym rządom w porywach 10%.
    I może jeszcze jeden cytat " kończ Waść wstydu oszczędź".
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-02-27 21:48)
    re 2013-02-27 21:33 PIS-dacka FALSZYWKO...!

    To znowu wy hofman ?

    prezesie...Kaczynski,trzoda sie kurczy...zdezorientowana ucieka do ziobrzystow... a bylo prowokowac zero!
    Ruskie cie nie wykonczyli, Niemcy cie oszczedzily - a tu zero zlikwiduje!
    zmije na wlasnej piersi wychodowales...
  • ~bzdet
    (2013-02-27 22:58)
    Miło zobaczyć, jak szef SLD potyka się o własną "goleń"...
  • ~Robnad
    (2013-02-27 21:49)
    Klamczynski zwany prezes-zbaw obiecuje.
    My bedziemy wchodzic w dooope Rydzykowi, bedziemy szczuli was na siebie, bedziemy wami gardzic, bedziemy roic z siebie idiotów
    i posmiewisko gdzie sie tylko da, nie zalatwimy nic nikomu nie liczac naszych, spieprzymy wszystko co tylko da sie spieprzyc
    Obiecujemy, ze tak bedzie gdyz mamy w tym dlugoletnie doswiadczenie.
    Psychol prezes...dzisiaj byl na innych prochach...jutro powie co innego i obslini...!
    Przed glosowaniem na pis...skontaktuj sie z lekarzem lub farmaceuta.
  • ~Gusiek460
    (2013-02-27 21:54)
    PIS debilstwo..falszuje posty.. pracuje ciezko...pseudo-wiesie mnozy...))))

    Maciorka! Czemu uciekles ze Smolenska?!
    to ty szmuglowales trotyl ?
  • ~observer
    (2013-02-27 21:53)
    Tu nie moze chodzic o jakies sympatie do jakiejs osoby! To co zrobil Kwasniewski to kompromitacja polskiego meza stanu, ktory stanal w jednym rzedzie z dewiantami i pajacami. Miller ma racje - Kwasniewski rozbija lewice ! Tylko idiota nie moze tego zauwazyc. Przeciez frustraci i dewianci nie reprezentuja spolecznych interesow, a tylko interes wlasnego niepochamowanego popedu !
  • ~hihihihi
    (2013-02-28 01:14)
    lesio mial z adasiem pozycje 6x9 ;)
  • ~Warszawiacy do "WARSZAWIAKA"
    (2013-02-27 22:10)
    Słoiku z Pipidowa Dolnego, dokręcimy ci wieko, jak nie przestaniesz wstydu robić Warszawiakom.
  • ~WARSZAWIAK
    (2013-02-27 22:22)
    Mniej wiecej jedna czwarta Polaków rodzi sie z tzw. "prawicowym defektem".
    To ludzie zdolni wylacznie do odczuwania nienawisci; do sasiada, psa, kota i t.d. Nie maja w zyciu innego celu
    poza dokopaniem komus, nie wazne z jakiego powodu. To jest zjawisko notowane juz od poczatków panstwowosci polskiej.
    Kiedys nazywano to "prostactwem", "warcholstwem", czy jakos tam. Teraz jest to kaczyzm.
  • ~Paligniot
    (2013-02-27 23:25)
    Wybierali alkoholika na prezydenta wybiorą i na pOsła do eU parlamentu, ot popijająca, zdegenerowana ciemnota
  • ~wierny
    (2013-02-27 17:32)
    Leszku walcz,Kwasniewski dostał polecenie zniszczenia SLD,tylko ślepiec tego nie widzi.
    Staro zakonni chcą mieć monopol na władze i kase,wszystko obsadzić swojakami.
    Miler jeśli ich nie pogonisz to obywatele nigdy nie zagłosują na was.
    Ci ludzie od 20 lat niszczą Polske.
    Lewica wreszcie ma szanse się oczyścić z wrogiego elemenyu
    Jesteśmy z tobą leszku !...pozdrawiam.
  • ~Sdziadek
    (2013-02-27 17:28)
    Nie ublzajcie psom. .Mój kochany piesek miał dzs atak padaczki lekarz nie może go wyleczyc
  • ~gromada
    (2013-02-28 07:13)
    Kalisz bedzie musiał zmieni ć nazwisko na Kutno
  • ~qwert
    (2013-02-27 15:45)
    Miler będzie miał tyle do powiedzenia co kot napłakał to jest zwykły szczoch leje już pod siebie.
  • ~mrenna
    (2013-02-27 15:28)
    Ma racje LM choc to moze i nie do konca fer.Skoro Kwach wypial sie na niego to niech spoleczenstwo wie co ta za koleś do bólu.
  • ~Pietia Goras
    (2013-02-27 15:30)
    No i z tego że się wcześniej napił? Napił się z bólu i rozpaczy nad zamordowanymi. A patomorfolog to nie pije przed sekcją? To nie o to chodzi. Tow. Miller po prostu nie lubi Janusza, tylko nie umie tego w kulturalny sposób powiedzieć. Stosuje metody Ziobry - czyli ...sami wiecie. Panie MIller - celem jest rozprawienie się z durniami z wiadomej partii - jeśli tego nie zrobicie - to jak choćby tylko na chwilę dojdą do władzy wsadzą was wszystkich tylko za to, że jeszcze żyjecie. Za więzienia CIA czy były czy nie były. Jak nie były to mogły być.Nie ponimajesz towariszcz???
  • ~Genitaliusz
    (2013-02-27 15:37)
    Obwąchają sobie pierdziawy, walną kielicha i będzie po sprawie.
  • ~SIERIOŻA
    (2013-02-27 15:38)
    OLE-OLE- OLEK,OLE-OLE-OLEK NO SZTO TY KU.WA GAWARISZ ??? MILLERR