Opozycja nie przerywa szturmu na rząd. Nowak na celowniku

| Aktualizacja:

Opozycja nie przerywa szturmu na rząd. Ledwie koalicja odparła wniosek PiS o wotum nieufności dla rządu, a już Solidarna Polska domaga się odwołania ministra transportu Sławomira Nowaka. Wniosek poparli swoimi podpisami posłowie Ruchu Palikota i SLD.

wróć do artykułu
  • ~ajax
    (2013-03-10 14:33)
    Niech ryży zrobi zamianę, ministra Mucha do ministerstwa treansportu, a Sławku Nowaku do ministerstwa sportu.
  • ~Zgredek
    (2013-03-10 14:33)
    No fajnie. Ale gdzie był PiS, gdy PKP się rozpadała? SP i PiS teraz są zgodni?
    Przecież to chore co się wyrabia na PKP. Kto w końcu odpowie za bankructwa podwykonawców autostrad? To przecież draństwo. Ktoś te pieniądze ma.
    St. Żelichowski ma rację. Ale co zrobić prawica z Episkopatem na czele w r-kach słaba. Dobra za to w ubliżaniu i okradaniu maluczkich. Wszyscy oni zachwyceni T. Rydzykiem.
  • ~elf
    (2013-03-10 14:41)
    Sasin przyczynił się do katastrofy smoleńskiej ;niech lepiej milczy !!!
  • ~Zozo
    (2013-03-10 14:43)
    Generalnie Solidarna Polska mi sie nie podoba,zwyczajni zdrajcy,ktorzy dziela prawice.Natomiast pomysl odwolania Nowaka jak najbardziej.jak dlugo ten fircykowaty bufon bez zadnych kompetencji bedzie jeszcze ministrem?
    Jaki premietr tacy i ministrowie...
  • ~ZbyszekD
    (2013-03-10 15:12)
    ,,Zgredek'' chyba jeszcze nie przeczytałeś ,,Pana Tadeusza'', bo poprawnie nie umiesz pisać po Polsku. Podaj adres to ci prześlę, bo ma 3 egzemplarze. Musisz być czerwony burakiem, bo stale atakujesz kościół, ale pewnie nic innego nie umiesz.
  • ~emeryt
    (2013-03-10 15:36)
    model minister to porazka ale len tusk go nie odwala bo to kumple i kasa .trzeba caly rzad odwolac a lenia pierwszego bo to szkodnik ktory nienawidzi emerytow i oszukuje ich jak ty leniu tusk mozesz zyc z tym ze ponizasz emerytow Pan Bog cie ukaze
  • ~arkonka2008
    (2013-03-10 15:37)
    Panie Zbyszku toż i czyć było by miło o konkretach w waszej epistole a nie tylko waćpan kuksańce rozdaje na okolo. Ja dla odmiany w swoich niskich progach pochwalić się mogę jedynie jednym egzemplarzem dzieła tegoż ale od pierwszej stroniczki do ostatniej przeczytanym jest. Atakują kościół - nie wiadomo jak pisać bo uznania dla tej instytucji zbyt wielkiego nie mam, nie tylko buraki ale i inne warzywa a jeżeli waćpanu oczka bielmem zaszły i nie widzi co za rozpusta sodomia i gomoria w jej szacownych murach się dokonuje to życzę szybkiego powrotu do zdrowia zwłaszcza na oczka.
  • ~waldek
    (2013-03-10 15:40)
    tego chama miejsce to chlew
  • ~lech
    (2013-03-10 15:42)
    ten caly nieudolny rzad i wszystkie te partie na sybir w jedna strone
  • ~Polonista
    (2013-03-10 15:51)
    Zgeredek !. POnoc zelichowski ma stanac na czale mldzierzufki ZSL.
  • ~arkonka2008
    (2013-03-10 15:54)
    Można by się zastanowić nad kryteriami oceny osoby pelniącej funkcję ministra rządu czy realizowanie zadań i tu znów mozna by się zastanowić nad tymi zadaniami nad ich celowością, realnością wykonania, środkami potrzebnymi do ich realizacji i wieloma innymi elementami jak odpowiednia struktura organizacyja, często zastana po poprzedniku, jest odpowiednia do realizowania zadań i znów pytanie jakich zadań, kto ma je ustalać, czy minister, czy podległe ministerstwo, czy wizje premiera, czy bliżej nie dookreślone ciągle zmieniające się wyzwania wciąż niedofinansowanej infrastruktury, zarówno drogowej, kolejowej, wodnej, lotniczej. Wielowymiarowość problemów przed jakimi postawiono Pana Nowaka przerasta pracę jednego pokolenia to nadrabianie straconych bezpowrotnie prawie siedemdziesięciu powojennych lat. Nasz sąsiad za rzeki, o wiele bardziej bogaty było nie było trzecia gospodarka na świecie do dzisiaj pompuje miliardy euro w landy odziedziczone po nieistniejącym NRD i końca w wydawaniu pieniędzy nie widać.
  • ~ocenzurowany ślązak
    (2013-03-10 15:57)
    RE:~Zgredek2013-03-10 14:33 Sam piszesz co się wyrabia na PKP i doszukujesz się winy PIS. Czy to nie paranoja? A może też powiesz w czym prócz dostępu do żłoba, Żelichowski ma rację, w przyssaniu się ryjkiem do koryta i bronieniu go?
    W czym ci przeszkadza Episkopat i O.Rydzyk, czyżby oni rządzili państwem od sześciu lat, a nie POpapracy??
  • ~ikar
    (2013-03-10 16:09)
    Opozycja jest dobra w krytykowaniu.Co zrobili będąc u władzy?
  • ~ZbyszekD
    (2013-03-10 16:16)
    ,,arkonka2008'' ten kraj to jedna wielka sodomia, z mojej rodziny jest sporo ludzi za granicą i spora część na stałe. Jeżeli chodzi o tego faceta to on sam się chwalił, że nie czytał ,,Pana Tadeusza'', bo był zakazany, no chyba, że ma ponad 100 lat, no to uwierzę i jeszcze jedna ciekawostka twierdził, że był napisany po łacinie. Czyli jeżeli nie burak to jak go nazwać, czy ktoś by się przyznał do nie przeczytania tego wielkiego dzieła. Na uniwersytet marksistowsko-leninowski podobno przyjmowali po zawodówkach. Jestem katolikiem niepraktykującym i nie mam z tym problemu - nikt mnie z tego powodu nie ściga, ani nie namawia do chodzenia do kościoła, nawet własna żona.
  • ~antysławku
    (2013-03-10 16:42)
    Warto przeczytać o szefie RN PKP S.A.
    http://monsieurb.nowyekran.pl/post/88576,opatrznosciowy-opawski
  • ~strażnik gaju
    (2013-03-10 16:50)
    na przełomie lutego i marca Bruksela miała odblokować fundusze na drogi [kilka miliardów], minęła dekada marca - i co i nic, a pismactwo milczy i nie pyta, a Nałęcz i Komorowski nie przynaglają, czyżby było już po funduszach, a Bruksela nie przyjęła wyjaśnień Nowaka i Bieńkowskiej
  • ~AAA
    (2013-03-10 17:26)
    Koryto jest najważniejsze.
  • ~miastowy
    (2013-03-10 17:35)
    tych buraków należy przegonić na wiochy skad pochodzą przydupasy.Inwentarz trzeba dogladać a przede wszystkim świnie...
  • ~obserwer_1
    (2013-03-10 17:40)
    sorki ale 7-8 marca pokazały że solidarni z żebrem, ruchacze palikota i czerwone mendy od millera to nie opozycja tylko sługusy peło
  • ~re arkonka (15:51)
    (2013-03-10 18:08)
    arkonka 2008 15:54
    pierdu, pierdu, gadka dla władka
    Wkrótce po zjednoczeniu Niemiec jechałem do Holandii, przez całe Niemcy.
    Wzdłuż całej praktycznie trasy do Osnabruck, budowano drogi.
    Jechałem nocą, pracowały maszyny i ludzie.
    To co się dzieje w Polsce, która dostała ogromne pieniądze. to zabawa.
    Dwa lata później drogi były już gotowe, a firmy nie musiały biegać
    po sadach i ministerstwach za pieniędzmi.
    Nie przykrywaj więc nieudolności i zerowej fachowości, POlitologa Nowaka,
    pseudo inteligencką gadką.