Dziennik Gazeta Prawana logo

Kalisz: Tusk szuka następcy Gowina, ale...

27 kwietnia 2013, 11:08
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Ryszard Kalisz
Ryszard Kalisz/Newspix
Poniedziałek nie będzie dniem dymisji ministra sprawiedliwości. Wiem, że premier Tusk szuka następcy Gowina, ale nikogo nie znajdzie. Nikt z poważnych prawników nie zgodzi się wejść do rządu - mówił w RMF FM Ryszard Kalisz.

  stwierdził Ryszard Kalisz.

Kalisz zapowiedział też, że wkrótce u premiera pojawią się matki dzieci urodzonych w grudniu 2012 roku. - twierdzi Kalisz.

Były polityk SLD skomentował też piątkowy wyrok sądu ws. Beaty Sawickiej. Stwierdził, że posłanka dopuściła się korupcji, ale zmusiło ją do tego państwo PiS. Ocenił wczorajszy wyrok sądu jako bardzo dobry. Jego zdaniem to kolejna okoliczność przemawiająca za Trybunałem Stanu dla Jarosława Kaczyńskiego i Zbigniewa Ziobry.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło RMF FM
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj