Jarosław Gowin wyliczył swe sukcesy i nie pozwolił zadać pytań

Na wszystkie wasze pytania odpowiem wkrótce - tak zakończył swą konferencję prasową Jarosław Gowin, który tym samym pożegnał się ze stanowiskiem ministra sprawiedliwości. Wyliczył także swoje sukcesy.

wróć do artykułu
  • ~wstretne to to
    (2013-04-29 17:57)
    kopneli go w dupe aon jeszcze wlazi w dupsko.
    Razem z serematem zgnoili rodziny ofiar smolenska- dzis cie dotyka POwska sprawiedliwosc.
    Judasz sie powiesil- a ty ?
  • ~Ewa
    (2013-04-29 18:23)
    Noi uczciwie. Nie mozna byc w rzadzie i caly czas mowic, ze sie z nim nie zgadza.
  • ~i tyle
    (2013-04-29 18:23)
    Gowin ciągle liże doopsko wodzu. Totalny brak honoru.
  • ~Aha Edek
    (2013-04-29 18:29)
    Chwała Panu Panie Ministrze Gowin. Jak Pan widzi Czerska ma długie ręce ale na mój rozum to ich ostatnie podrygi!
  • ~Roman G.
    (2013-04-29 18:31)
    W rządzie Tuska nie ma miejsca dla takich uczciwych ludzi jak Gowin. Chciał mieć kolejnego pozoranta, który udawałby, że coś robi na stanowisku, ale niestety się przeliczył. Donald obecnie wszystkie swoje działania kieruje na przygotowanie posadki europejskiej po Baroso. Wdraża konsekwentnie wszystkie eurosocjalne idiotyzmy ze związkami partnerskimi na czele. Oczywiście nikt go tam na salony nie wpuści za darmo, pytanie tylko czy warto kraj sprzedać za własne ambicje.
  • ~pilnujcie urn
    (2013-04-29 18:42)
    * pilnujcie dobrze urn!!! PROJEKT ZWANY PO WŁASNIE SKOŃCZYŁ SIĘ. PANIKA W KWATERZE GŁÓWNEJ. POLSZA MOŻE NAM SIE WYMKNĄC!!! Tak, tak... To wszystko to ruskie usiłowania... Korwin to wczesniejsza proba PO-dmianki; sprzed 20-lat. WIELU MŁODYCH DAŁO SIE UWIESC. TAK JAK TERAZ pożal się Boże -- RUCH Palikota. ALE NIE UDAŁO SIĘ ZROBIC PO-DMIANKI!!! Ruch Knota ma 2 do 4% a PiS ma ok. 40% [wezcie sondaże, gdzie jak sie zsumuje to razem jest, na wszystkie partie jest ok. 80 - 85%. Te 15 - 20% nieujęte to w 2/3 zaglosuje na PiS...] Dlatego trzeba nam nie przespac nadchodzacych wyborow, przypilnowac komisje, nie spuszczac z oczu urn wyborczych. TYLKO TAK.
  • ~ja ja
    (2013-04-29 18:46)
    Pan Gowin będzie silną opozycja do platwusow i pociągnie zza sobą kilku oslow i będzie po koalicji,
  • ~RUSKIE SERWERY WYBORCZE
    (2013-04-29 18:55)
    nie puszczac tutaj baka ,bo AMBER-GOLDOWY geszefcik sie zasmrodzi, trzeba byc POLAKIEM i miec HONOR niz PO tuskinu sie wypinac i lizac
  • ~kolo
    (2013-04-29 19:03)
    NARESZCIE!!!

    Ten kapciowy Dziwisza niech spie...la na drzewo.Potrzebny w rządzie jak w dupie ząb.
  • ~Olszewskij
    (2013-04-29 19:17)
    Instrukcja Nr 357. Wobec rosnącej popularności Jarosława Kaczyńskiego, we wszystkich publicznych i prywatnych mediach powtarzać nieustannie, że największym atutem Donalda Tuska oraz Platformy jest właśnie "niewybieralny" Jarosław Kaczyński, który w ten sposób szkodzi swojej własnej partii. Pomoże to maksymalnie zniechęcać wyborców niezdecydowanych oraz powstrzymywać tych, którzy są zniechęcani naszymi niepowodzeniami.

    Instrukcja Nr 358. We wszystkich publicznych i prywatnych mediach natychmiast reagować na wszelkie krytyczne artykuły pojawiające się w nowym czasopiśmie "W Sieci", które niestety zyskuje coraz więcej czytelników młodych i zaczyna grozić naszemu "Newsweek"-owi.

    Instrukcja Nr 359. Bezwzględnie kontynuować próby dzielenia Kościoła za pomocą haseł "kościół otwarty" i "kościół zamknięty". Wyśmiewać ks. Tadeusza Rydzyka jako faktycznego polskiego prymasa.

    Instrukcja Nr 360. Wobec niepowodzenia aktualnych prób narzucania wiarygodnej "alternatywy" dla PiSu (Korwin, Palikot i nowe partie / frakcje "prawicowe"), w sondażach i w naszych mediach reaktywować SLD jako ratunek przed przejęciem władzy przez PiS. Rozmowy z SLD idą w dobrym kierunku. W naszych mediach możemy też zagrać kartą "konserwatywnego" Gowina.

    Instrukcja Nr 361. We wszystkich publicznych i prywatnych mediach bezwzględnie usuwać takie wypowiedzi, jak:

    "Komercjalizacja szpitali doprowadzi do modelu pani Sawickiej, w którym pewna grupa doi publiczne pieniądze" lub

    "Wprowadzający reformę OFE wiedzieli, że nic z tego nie wyjdzie" lub

    "Najkrótsza droga do ruiny Polski prowadzi przez wspólną walutę" lub

    "Nad Tuskiem są ci, którzy mają pieniądze i są uwiązani w kontakty z państwami zewnętrznymi" lub

    "Pewne siły dążą do zmniejszania naszej populacji"
  • ~hyzio
    (2013-04-29 19:25)
    nareszcie nie będę musiał oglądać tej świętoszkowatej gęby,
    może jaruś go przytuli heh
  • ~NARODOWCE
    (2013-04-29 19:52)
    POCZEKAJ POŚLE GOWINIE BO NIEDŁUGO TWÓJ NASTĘPCA TEŻ WYLECI Z RZĄDU!
  • ~NARODOWCE
    (2013-04-29 19:55)
    POWTARZAMY RZĄDZENIE PREMIERA POLSKI JEST NA STRACONEJ POZYCJI!
  • ~krajanka
    (2013-04-29 20:08)
    Gowin,to uczciwy czlowiek,a dla takich w rzadzie Tuska nie ma miejsca!
  • ~Robnad
    (2013-04-29 20:51)
    krajanka2013-04-29 20:08
    "Gowin,to uczciwy czlowiek,a dla takich w rzadzie Tuska nie ma miejsca!"

    nie rozśmieszaj mnie do łez.
    to hiPOkryta do POtęgi POkemońskiej.

    nie wylali go za nieudolność, tacy akurat mają u głównego nieudacznika(łagodne określenie) jak przy cycku.
    skoro dostał kopa za "niesforność"-taki sobie eufemizm, to powinien powiedzieć adieu Tusku. to był ostatni dzwonek by zachować twarz.
    klient bez honoru.
  • ~Maciek
    (2013-04-29 22:41)
    Gowin ,bedzie sie ubiegal o stanowisko premiera w nadchodzacych wyborach.
  • ~POlskaOjczyznaNasza
    (2013-04-29 23:34)
    BOSO ALE w OSTROGACH - BRAVO PANIE MINISTRZE SPRAWIEDLIWOSCI DA BOG -
    PRZYSZŁY PANIE PREZYDENCIE RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ -

    i to nie tylko na jedną kadencję - na pewno
  • ~mmm
    (2013-04-30 07:36)
    Bank Światowy ... a ja zostałem poproszony o doradzanie w tym zakresie rządom Rosji i Ukrainy - wyliczał.

    Czyli:
    - kilka banków na jednej ulicy,
    -wysokie zarobki dla pracowników, niebotyczne dla szefostwa,
    - rozwój parabanków , ... typu Amber Gold,
    - stworzenie OFE czyli przymusowe przekazanie forsy biednych ludzi prywatnym firmom za potężne wynagrodzenie.
    Jjak wpłacamy- oszczędzamy w banku to otrzymujemy odsetki ,
    jak przymusowo wpłacamy do OFE to płacimy do prywatnych firm,
    oni naszą forsę łaskawie przyjmują,
    działając zmniejszają kapitał,
    za nic nie odpowiadają,
    jak weźmiemy jedną emeryturka to z dziedziczenia nici,
    kolesie nie chcą się zajmować tak prymitywna robotą jak wypłacanie nędznych emerytur żeby nie popsuć swojego wizerunku,
    kupują obligacje państwowe za co podatnik płaci kolejne procenty, ...)

    OFE to cudo wolnego rynki i gospodarki rynkowej dla wąskiej grupy wybranych.
  • ~Janusz Normalny
    (2013-04-30 08:30)
    Człowiek zasługujący na mój szacunek nigdy nie przystąpiłby do platformy szanowny panie Gowin.
  • ~JGK
    (2013-04-30 08:34)
    CHWAŁA GOWINOWI!