Tusk donosiciel i macher od czarnego PR - napisał Janusz Palikot, odnosząc się wyraźnie do wczorajszego programu "Kropka nad i" Moniki Olejnik, w którym gościł Aleksander Kwaśniewski. Były prezydent skarżył się, że od wielu miesięcy stosowany jest wobec niego czarny PR. Miał on polegać m.in. na rozpowszechnianiu informacji, jakoby Kwaśniewski na spotkaniu Europy Plus stawił się, będąc pod wpływem alkoholu.

Reklama

Tusk donosiciel i macher od czarnego PR

Palikot Janusz (@Palikot_Janusz) April 30, 2013

Elementem psucia wizerunku Kwaśniewskiego miało być również podanie informacji o tym, że były prezydent lobbował na rzecz inwestora z Rosji, zainteresowanego zakupem Azotów Tarnów. Ja wiem skąd to wyszło, bo jeśli w rozmowie uczestniczyłem tylko ja i premier, to łatwo się zorientować - powiedział Kwaśniewski.

Na wpis Palikota szybko zareagował rzecznik rządu. Oj Janusz, dosyć brzydko się chwytasz... Zrozum wreszcie , dla AK jesteś obciążeniem i nie pomoże atakowanie premiera... - odpisał Paweł Graś.

@palikot_janusz Oj Janusz, dosyć brzydko się chwytasz... Zrozum wreszcie , dla AK jesteś obciążeniem i nie pomoże atakowanie premiera...

— Paweł Graś (@pawelgras) April 30, 2013