Trzy osoby przeżyły katastrofę? Donos Macierewicza odrzucony

"Można uznać, że miała ona charakter plotki i na miejscu została zweryfikowana negatywnie" - tak prokurator wojskowy komentuje doniesienia o tym, że trzy osoby przeżyły katastrofę smoleńską. Antoni Macierewicz za odmowę sprawdzenia tej informacji doniósł na prokuratorów.

wróć do artykułu
  • ~@Rts
    (2013-05-27 16:33)
    capem pewnie jesteś ty... ja z ruskimi nic wspólnego nie miałem i choć urodziłem się w Madrycie to uważam się za Polaka i sprawy polskie są mi b.bliskie.Taki wariacki oszołom jak macierewicz ośmiesza mój kraj (twojego pewnie nie) na całym świecie.Polsko;napewno sobie dasz radę!!!
  • ~jobtwojumac
    (2013-05-27 16:31)
    Ilicz macierewicz do budy chamie.
  • ~OBYWATEL
    (2013-05-27 16:25)
    OBYWATEL OCENIA INFORMACJE I DZIAŁANIA PROKURATURY : JEDNA , WIELKA, ŻAŁOSNA KOMPROMITACJA. AŻ MI WSTYD.
  • ~Fakt
    (2013-05-27 16:21)
    Jaka prokuratura taka I ocena..
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-05-27 16:17)
    Uwaga...
    Obwiązkiem prokuratury jest sprawdzić i zweryfikować... każde doniesienie także i
    to że rosnąca liczba wersji zamachów podawana przez Macierewicza i Kaczyńskiego
    jest związana z.
    ich bezpośrednim udziałem w zamachu na zdrowy rozsądek
    i świadomego kierowania śledztwa
    na ślepy tor z zamiarem opóźnienia jego zakończenia .
    Beda pierdziec w pasiak ...!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-05-27 16:14)
    No i Maciora wyszedł na głupa.
    Musi ponownie złożyć wniosek ale nie do prokuratury tylko do niezależnych ośrodków w...
    Tworkach albo w Gostyninie.
  • ~Ambasada Prusakow
    (2013-05-27 15:59)
    To daje podstawe prawna aby zlozyc donos na pana Macierewicza do prokuratury za skladanie przez niego falszywych donosow do prokuratury na innych. Gdyz jak mawial Poeta,, Donos niechaj sie i donosem odciska,,,. Wot i wsio.
  • ~fvzage
    (2013-05-27 15:43)
    POkuratura to POubeckie męty
  • ~do~marci
    (2013-05-27 15:42)
    dlaczego **** ublizasz
  • ~dziadek
    (2013-05-27 15:40)
    Można uznać, że miała ona charakter plotki i na miejscu została zweryfikowana negatywnie, a zatem Antek do leczenia - pilnego leczenia
  • ~macierewicz to kliniczny przypadek
    (2013-05-27 15:36)
    natręctwa maniakalnego i powinien być odizolowany od społeczeństwa.
  • ~Rts.
    (2013-05-27 15:34)
    ~Re~ dlaczego podatnicy maja utrzymywac.~~ZADAJ TO CAPIE RUSKI PYTANIE DONKOWI CZEGO NIE POWOLAL KOMISJI MIEDZYNARODOWEJ.
  • ~macarewicz powinien finansowo
    (2013-05-27 15:33)
    odpowiadać za pomówienia i wynikające z nich działania prawne !!!
  • ~Nik.
    (2013-05-27 15:29)
    Kiedy wreszcie ten RYZY ZAMACHOWIEC przyzna sie i powie jak on to zrobil.Po smierci chyba bedzie wydana ksiazka a pozniej powstana filmy???
  • ~dlaczego podatnicy mają utrzymywać
    (2013-05-27 15:27)
    wariatów takich macior ??
  • ~~benek
    (2013-05-27 15:26)
    Dzisiaj to są plotki ale jutro to zobaczymy jak będzie prokuratura odpowiadać - tak naprawdę to się wszystko kupy nie trzyma - trony siebie strasznie traktują ale naród ma swoją mądrość i potrafi wyciągać wnioski.
  • ~wypadek lotniczy pod Smoleńskiem
    (2013-05-27 15:16)
    przeżyło także ok.38 mln Polaków...
  • ~marcin
    (2013-05-27 15:07)
    antek jolopie dodaj jeszcze ze jeden idiota jeszcze uciekl ktory mial na imie ANTEK
  • ~ten koziołek matołek herbu maciora
    (2013-05-27 15:03)
    powinien być postawiony przed sądem za składanie nieprawdziwych doniesień i oskarżeń osób niewinnych.Jakby zapłacił 20 mln i posiedział w pierdlu lat kilka to najprawdopobniej wyzdrowiałby ... (na drugim świecie).
  • ~mocherek
    (2013-05-27 14:56)
    Nie nazywajmy szamba prokuraturą, tylko wieśniaki, zdrajcy i ruskie pachołki moglii zrzucić winę na pilotów, bez dowodów i zrobić z generała piojaka oraz mówić o pancernej brzozie, a pózniej przyjmować zmienione zeznania ruskich. No i oczywiście wykluczyć zamach nie mając dowodów w sprawie.