Streżyńska wraca do polityki. Wstąpiła do stowarzyszenia Wiplera

| Aktualizacja:

Anna Streżyńska, była szefowa Urzędu Komunikacji Elektronicznej, wraca do polityki. Kobieta znana z twardej wojny, jaką wydała telefonicznym gigantom, zostanie wiceprezesem stowarzyszenia Przemysława Wiplera.

wróć do artykułu
  • ~ptak
    (2013-06-23 08:44)
    Panie Wipler. Jestem zainteresowany Pana pomysłem ale proszę o CV. Co Pan do tej pory zrobił, Pańskie przygotowanie zawodowe, opinię najbliższego otoczenia itd. Nalezy od każdego kandydata na posła, prezydenta etc tego żądać. Wtedy unikniemy pomyłek co do wyboru i właściwych intencji kandydatów. Jak do tej pory, te same gęby co 30 lat temu zmieniające partie jak rękawiczki. Okregi jednomandatowe sa koniecznością.
  • ~No coz szkda tylko
    (2013-06-07 13:13)
    ze stowarzyszenie Wiplera jest budowane ja jego zdradzie WYBORCOU i tu nie jest waze za PiSu ale WYBORCOW, ktorzy dali mu mandata a on teraz wpuscil ich w kanal. Jak mamy pewnosc ze taki czlowie nie pusci nas WYBORCOE (i to nie wazne jekiich pogladap) znou wytnie numer dal wlasnej kariery i kasy
  • ~DOKTOR MUREK
    (2013-06-07 09:50)
    A KTO TO JEST WIPLER?, litości
  • ~oscg
    (2013-06-07 02:40)
    Wszystko niech robia ,aby odebrac te glosy z PO ,wszystkie chwyty dozwolone ,aby tylko nie POmatoly.
  • ~Tofik
    (2013-06-06 23:02)
    Czy jakiś chopak mnie pokocha ? Pokocha w POPO . ( bylem ministrantem )
  • ~janecki
    (2013-06-06 22:45)
    Liberalizm pada. niestety...sterowanie państwo powinno być jak w Niemczech.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-06-06 22:43)
    Czy jakiś chopak mnie pokocha ? Pokocha w POPO .
  • ~Robnad
    (2013-06-06 22:36)
    czym tu się podniecać głupki z POkemonowa.
    jeżeli maja ci "republikanie" zabrać, to Paradzie Oszustów.
    PO się sypie, to taka PZPR przed "wyprowadzeniem sztandaru", i nic tu już nie POmoże. im dłużej będzie przedłużać agonię na merdialnych, PR kroplówkach, to tylko będzie jeszcze większy smród. jak jeszcze pierdykną ruskie serwery?
    pajaca u steru nic POza własna karierą nie obchodzi. musi dociągnąć za wszelką cenę do obiecanej przez Makrelę synekury, choćby miał zostawić PO sobie stada wydoopconych lemingów na jałowej ziemi. tak to jest, gdy z pastucha robi się europejczyka "dekretem" GieW.
  • ~m
    (2013-06-06 22:15)
    W końcu jakaś normalna alternatywa. Powodzenia Republikanie!
  • ~taka prawda
    (2013-06-06 21:40)
    re Tofik
    To ze twoja babka zostala zgwalcona przez czerwonoarmienca kalmuka i ty jestes potomkiem Genghis khana to jest pestka...
    Podobno jestes gejem jak prezes , obslugujesz prezesa a potem lejesz lajno rydzykowe propagandy prosto z PISuara...na forum
    Ale to nie twoja wina, to wina twojego...dziadka i ksiedza gdy byles ministrantem !...prawda PISdzilcu !?
  • ~wyborca
    (2013-06-06 21:12)
    Nareszcie pojawiła się rozsądna alternatywa dla wielu młodych Polaków, którzy odbiorą władzę krętaczom i oszukańcom, którym wydaje się że na stałe przykleili się do koryta które nazywa się władza.
  • ~SZECHTEROWA GNIDA
    (2013-06-06 21:04)
    ~azerty2013-06-06 19:44

    A TYM WRÓBLEM JESTEŚ TY
  • ~wieliciel bloody donka
    (2013-06-06 20:24)
    Re: "porażka" popatrz na siebie w lustrze szmaciarzu. Jak ty wyglądasz??? rozpacz!!!.
  • ~azerty
    (2013-06-06 19:44)
    WRÓBLE ĆWIERKAJĄ, ZE TO JEST CELOWE WYJŚCIE WIPLERA Z PISU I DOGADALI SIĘ Z KACZYŃSKIM, ŻEBY W TEN SPOSÓB ODEBRAC GŁOSY PO. Po wyborach Wipler wraca do PISu!!!
  • ~Zgredek
    (2013-06-06 19:42)
    ~stach2013-06-06 19:02
    Panie Wiper niestety czas w lewo się zaczyna i będzie nieunikniony. Nawet Tusk to zauważa dopiero teraz. Niestety trzeba bogatym trochę zabrać pieniążków na dół, aby były w obrocie. Brak na dole pieniążków powoduje zwolnienie gospodarcze.

    Krótko, celnie. Dobry komentarz - tylko nie mogę darować PZPR/SLD sprzedania kraju Watykanowi, a nowej lewicy nie widzę. L. Miler, to dobry zarządzający, ale czy da on radę w latach 2014/15, tak jak dał radę w latach 2002/4?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-06-06 19:42)
    Gadanie nic nie kosztuje, PiSowski cyniku.
    Komiczna inicjatywa bylego pisdzielca. I jescze ta wiara w zamach. Hehe.
    Hmmm...
    bezdzietna poslanka Krystyna Pawlowicz, dzialajac pod przywództwem równie
    bezdzietnego prezesa Jaroslawa Kaczynskiego, nasmiewala sie z jalowosci zycia poslanki Anny Grodzkiej, która przed laty splodzila syna..
    K...a, tego nawet Amerykany w kinach nie graja! )))))))))

    Hel + trotyl...pustosza mozgi mocherowych rozmodlonych polaczkow
    wyborcow PIS komuny
  • ~Pan ChWK
    (2013-06-06 19:29)
    Rosyjskie serwery dzielnie czuwały nad bezpieczeństwem ostatnich wyborów. Teraz czas wykonać kolejny wielki krok w rozwoju demokracji - wprowadzić głosowanie telepatyczne.
  • ~=MELA
    (2013-06-06 19:15)
    RZECZPOSPOLITA POLSKA NIE PASUJE DO UNII EUROPEJSKIE -REPUBLIKA POLSKA -I KONIEC DYSKUSJI O PRL=BIS I RZECZYPOSPOLITEJ Z KOLEI KTÓREJ PRZEZ SĄSIADÓW =WROGÓW SZARPANEJ/."JAK KAWAŁ SUKNA'/./
  • ~m
    (2013-06-06 19:15)
    nastepna zydowska banda się szykuje do koryta POLACY glosujcie na POLAKÓW inaczej zginiemy na parte nardowe
  • ~stach
    (2013-06-06 19:02)
    Panie Wiper niestety czas w lewo się zaczyna i będzie nieunikniony. Nawet Tusk to zauważa dopiero teraz. Niestety trzeba bogatym trochę zabrać pieniążków na dół.
    aby były w obrocie. Brak na dole pieniążków powoduje zwolnienie gospodarcze.