1,6 mln zł za bilety na koncert? Ministerstwo sportu wydało fortunę

| Aktualizacja:

Na 4 miesiące przed koncertem Madonny na Stadionie Narodowym, ministerstwo sportu zakupiło ponad 4 tys. biletów za 1,6 mln zł. W tej chwili nikt nie potrafi odpowiedzieć na pytanie w czyje ręce trafiły i czy są na to dokumenty.

wróć do artykułu
  • ~bezpartyjna
    (2013-07-11 12:59)
    Przecież w tym wszystkim nie ma żadnej marwelsacji publicznych pieniędzy. Ci ludzie z 4037 co weszli na koncert też płacą podatki. Problem jest tylko taki, że ja też chciała bym znależć sie na koncercie ale nikt mnie nie zaprosił bo jestem bezpartyjna. Ale przecież nie chodzi o korupcję tylko żeby PiS nie wygrł wyborów bo może by zechciał ukrucić to złodziejstwo PO
  • ~azaz
    (2013-07-11 11:43)
    I co z tego ? Najważniejsze żeby PiS nie wrócił do władzy ! Prawda ?
  • ~j.jan
    (2013-07-11 11:28)
    Panie Premierze ciąć takie ministerstwo. A w ogóle powinien juz Pan dawno sie rozejrzec po ministrach.
  • ~zuza
    (2013-07-11 11:02)
    polskie dzieci głodują a rząd wydaje miliony na występ tego **********
  • ~,
    (2013-07-11 10:21)
    .
  • ~odpowiedzialność zbiorowa w rzędzie pierwszym
    (2013-07-11 10:20)
    Ci z drugiego rzędu mogą pocałować tych z pierwszego rzędu w d upę
  • ~Pogonić złodziei
    (2013-07-11 09:03)
    No to wyszły na jaw ,,zegarki Muchy,, w POstaci kolejnych sprzeniewierzonych przez nią pieniędzy.Dla kolesi wszystko darmo, dla,, motłochu ,, płać !!!
  • ~jj
    (2013-07-11 09:00)
    4000 biletow za 400 zl niezly myk
  • ~Wyborca PO
    (2013-07-11 09:00)
    Co to jest 5 milionów. Nie przesadzajcie.
  • ~sokular
    (2013-07-11 08:40)
    Mądrym posunięciem było by zlikwidowanie tego resortu-włączenie zadań do Res.Zdrowia lub Gospodarki -jako Departamentu np. Sportu i Profilaktyki Zdrowotnej.Niestety suma informacji o nim...
  • ~pisowski pisowiec
    (2013-07-11 07:30)
    "LEKARZ" - taki z Ciebie lekarz, jak z Tuska Polak. Nie umiesz nawet pisać poprawnie, a ta "diagnoza" POlityczna... Głupek i tyle; POżyteczny idiota.
  • ~LEKARZ
    (2013-07-11 07:24)
    PiSOWSCY TO NAPRAWDE DNO BECZKI, JUSZ NIE MA LEKARSTWA NA TEN PROSTACKI DURNY KRAJ
  • ~I CO LEMINGI JEST SUPER
    (2013-07-11 06:45)
    I CO LEMINGI JEST SUPER
  • ~urke ohydnik
    (2013-07-11 06:39)
    Za karę zaszyć szparę. Bu cha cha cha !!!
  • ~PO TO ZŁODZIEJSTWO I DNO
    (2013-07-11 06:30)
    PO DNO PO DNO PO DNO PO DNO PO DNO PO DNO PO DNO PO DNO PO DNO
  • ~...a tymczasem...
    (2013-07-11 06:28)
    ''Witka!

    Pozdrowienia z Wysp Kanaryjskich dla wszystkim moich fanów.
    Na jesień wracam do POlski - będziem kręcić z Donkiem LÓD''

    POsłanka SAWICKA :-)
  • ~sweetie
    (2013-07-11 05:01)
    czasopisma Polityka nienawidzę z całej duszy, ale tu mają rację ciekawe czy winni będą ukarani???
  • ~sprawiedliwa
    (2013-07-11 04:58)
    zlikwidować te klępę MUCHE
  • ~LEKARZ
    (2013-07-11 03:25)
    I CO TO JEST 6ML ZLOTY???, W AUSTRALI WYDAJE SIE 50 MILLION Z PODATKOW ( 150 MILION ZLOTY) NA SAM FORMULA 1 WYSCIG ROCZNIE, NIE MOWIAC I TENNIS I INNE SPORTY. KARZDA DUZA FUNKCJA DAJE PRESTIZE KRAJU, CHYBA Z POLSKA CHCE TYLKO SPIEWY KOSCIELNE
  • ~Slonce Peru
    (2013-07-11 02:57)
    Jak tylko odsuniemy PiS od wladzy, natychmaist te pozostalosci po faszystach usuniemy. Ja sam bede dogladal. A sprawa wszelkich malwersacji, podsluchow i dorsza zajmie sie ktos kompetentny, na przyklad Julia Pitera. No i jeszcze ta ofiara kaczyzmu, co sama sie zastrzelila. Ja obiecuje, ze juz nikt nie bedzie musial popelniac samobojstwa osobiscie. Jak bedzie trzeba, sam dorzne watahy.