26 milionów za wynajęcie Narodowego. Poseł PiS: Kolejny przekręt!

| Aktualizacja:

Opozycja nie ma wątpliwości: rząd za wszelką cenę chce udowodnić, że stadion przynosi zyski. Co wywołało takie oburzenie? "Super Express" podaje, że resort środowiska kierowany przez Marcina Korolca zapłaci 26,4 mln zł za wynajęcie Stadionu Narodowego na listopadowy szczyt klimatyczny ONZ.

wróć do artykułu
  • ~gosc
    (2013-07-31 13:40)
    powiem krotko k...a mac
  • ~prawda
    (2013-07-31 13:44)
    a ten dziadowski rząd tnie wydatki na 8 mld w dobie kryzysu ale na ten ******** zjazd psełdo naukowców z onz którzy do tej pory wmawiają nam ze mamy ocieplenie klimatu jest kasa
  • ~Takie Ciasy
    (2013-07-31 13:50)
    Zegarki?
  • ~polka
    (2013-07-31 13:55)
    Maja pozwolenie pozyczac pieniadze To moga nimi szastac prawo ..i lewo ---Polacy ich Potomkowie zaplaca za rozpasanych rzadzacych ---Oni sobie beda zyc Kieszenie napelnia
  • ~negri
    (2013-07-31 14:26)
    Z PRZEKRETOW SLYNIE TEN DZIADOWSKI PO-matolski RZAD=NIERZAD!!
  • ~wyborca
    (2013-07-31 14:30)
    No i wiemy jak ta spółka Euro 2012 z prezesami liczącymi sobie po 50 tyś.zarobków co m-c. stanie się dochodowowa.Tylko czy nawet najgłupsze lemingi to kupią?
  • ~goj
    (2013-07-31 14:31)
    Buntowników uciszyć bo rzeczywiście motłoch nie wie, że np w Wiedniu ta opłata może by wystarczyła za 1 godzinę najmu a w Strasburgu nawet na to byłoby za mało.
  • ~slowianka
    (2013-07-31 14:31)
    tych zlodzieji trzeba jak najszybciej wywalic na smiecie.
  • ~goj
    (2013-07-31 14:36)
    No nie za to powinien zapłacić Głowny Sponsor czyli nasz Sojusznik a tu proszę za Dremlinery ZERO a teraz jeszcze dodatkowo Was oskubiemy za konferencję - ciekawe posunięcia MSZ, skoro tacy są urzednicy gościnni na koszt biedoty polskiej płacącej podatki to to teraz sfinansują z własnych pensji.
  • ~wolny
    (2013-07-31 14:37)
    PIS opanowały debilne cymbały i potem robią zadymę nie wiadomo o co
  • ~bohater "żółte" papiery!
    (2013-07-31 14:42)
    " Bardzo mi przykro, ale w wojsku byłem poddany superarbitracji z powodu idiotyzmu i urzędowo zostałem przez nadzwyczajną komisję lekarską uznany za idiotę. Ja jestem idiota z urzędu."

    Opis: Szwejk o sobie
  • ~kobieta sukcesu
    (2013-07-31 14:45)
    Parę groszy będzie żałował dla muchy
  • ~windykator
    (2013-07-31 14:50)
    A kto bogatemu zabroni ? jakieś marne 26 milionów !
  • ~bohater "żółte" papiery!
    (2013-07-31 14:50)
    – Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant – rzekł Szwejk tonem głębokiego przekonania.
    – Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.

    Opis: Szwejk rozmowa z oberlejtnantem Lukaszem
  • ~zwykłe złodziejstwa i oszustwa -
    (2013-07-31 14:51)
    przeciez mogli by zapłacić 50 milionów !
  • ~Drzazga 101
    (2013-07-31 14:55)
    O Matko, mam tylko nadzieję, że kiedyś, któś za to zdrowo BEKNIE ! Przeca to gołym okiem widać, że przelawszy te głupie 26 melonów na konto tej sitwy zarządzającej stadionem - ONI ich po cichu wspierają, żeby mieli za co utrzymać ten bardak, albo liczą na NAGRODY, po melonie, jak to miało miejsce parę miechów nazad.
    Hej !-
  • ~www
    (2013-07-31 14:56)
    Tomaszewski znów odstawił tabletki?
  • ~Wyborca
    (2013-07-31 15:06)
    Spokojnie rodacy ! Niedługo wybory, a po nich przyjdzie czas na rozliczenia za dokonania i POrażki.
  • ~szczamnapis
    (2013-07-31 15:12)
    CZYJ JEST STADION NARODOWY? OCZYWIŚCIE NARODU- TO JEŚLI MINISTERSTWO PŁACI ZA USŁUGĘ NA NARODOWYM STADIONIE TO CZYJE TE PIENIĄDZE SĄ- OCZYWIŚCIE NARODU- OJ JAKI DUREŃ Z TEGO POSŁA PIS- NO ALE CUŻ JAK ZAMIAST MÓZGU TYLKO PACIORKI Z RÓZAŃCA.
  • ~dobry pomysł - daje wiele do myślenia
    (2013-07-31 15:16)
    Może lepiej resort środowiska kierowany przez Marcina Korolca zapłaci 26,4 mln zł za KILKADZIESIĄT ELEKTROWNI WIATROWYCH !

    - to będzie większy POżytek dla POspólstwa !

Może zainteresować Cię też: