Komu wierzą Polacy w sprawie katastrofy smoleńskiej? SONDAŻ

"Wiadomości" TVP1 spytały Polaków komu wierzyć w kwestii wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej. 36 proc. badanych przyznaje się, że przekonują ich wyjaśnienia komisji Jerzego Millera, 14 proc ufa zespołowi Antoniego Macierewicza, a 5 proc wybrało raport MAK.

wróć do artykułu
  • ~DAV
    (2013-10-25 11:44)
    Te 5 % to agenci KGB w POlsce zapewne .
  • ~Komucgh
    (2013-10-25 11:50)
    A ja wierzę w Milera (SLD). Amen.
  • ~UBEK
    (2013-10-25 11:51)
    miler bierut i stalin +putin i her. tusk to jedna banda chcecie to wierzcie ja nie judasze
  • ~jazu
    (2013-10-25 11:51)
    Glupota zawsze miala wziecie. Niech zyje brzoza i piruet na jednym skrzydle!
    Zosrawia was w samych majtkach i boso a wy zawsze bedziecie mowic, ze jest dobrze i lepiej byc nie moze. Wszystkiego najlepszego lemingi...
  • ~ajron1960
    (2013-10-25 11:52)
    W 5% mieszczą się Kiszczak, Jaruzelski, Tusk i Komorowski.
  • ~emigrant patriota
    (2013-10-25 11:53)
    Przeciez temu sabotazyscie i agentowi sowieckiemu Macierewiczowi o to chodzi.
    45% nie wie co myslec, to znakomity sukces tego wroga nr 1 PR.
    Co robi prokuratura? Czy nie widac tutaj agenturalnej dzialalnosci Maciora i jego bandy. Przeciez to sabotazysci. Za wszelka cene oslabic Panstwo Polskie.
  • ~Papkin
    (2013-10-25 11:54)
    Juz nawet nie wszyscy pislamisci wierza w te bzdury ...
  • ~Max
    (2013-10-25 11:54)
    Lubie te brednie i komentarze, sadaze...trzeba byc "ignorantem2 by wierzyc Laskowi,Anodinie...i Po,
  • ~Olo
    (2013-10-25 11:54)
    Miler źle pracowałeś skoro tyle ludzi nie wie komu wierzyć. Twoje wnioski i uzasadnienia były na 1-dynkę, Ulałeś egzamin. Jesteś miernotą.
  • ~panfucy
    (2013-10-25 11:55)
    Po blamażu i nokaucie który sam sobie i zespołowi Macierewicza zrobił Rońda byłem pewien, że ci będą parę tygodni zbierać się z desek. A tu wańka-wstańka wykonana w PÓŁ DNIA ! Po każdej kompromitacji Macierewicze podnoszą stawkę bzdur razy dwa i szczerzą się jak ciemnu lud kupuje wszystko. WSZYSTKO!!!
  • ~antyLemming
    (2013-10-25 11:55)
    buahahahhahaa dobry żart! TNS OBOB i media!! taaak, to na pewno nie jest zmanipulowany sondaż ;) ;)
  • ~POLAN
    (2013-10-25 11:55)
    JAK MOŻNA SPRAWDZIĆ PRZYCZYNE KATASTROFY NIE BABAJĄC JEJ W MIEJSCU ZDAŻENIA ... TO TA WYGLĄDA JAK POLICJA NIE PRZJWDZIE DO MIEJSCA WYPADKU TYLKO NA KOMISARJACIE USKALI JEJ PRZYCZYNY
  • ~OBYWATEL POLSKI
    (2013-10-25 11:57)
    W POLSCE BRAK JEST LEKARZY PSYCHIATROW A CI CO SA TO TEZ WIDOCZNIE TACY SAMI IDIOCI JAK MACIAREWICZ SKORO NIE ZABIERAJA W TEJ SPRAWIE GLOSU
  • ~ło, matko, córko i ciotko !!!
    (2013-10-25 11:57)
    Sondaż przeprowadzony przez Najsztuba i Olejnik w redakcji GW
  • ~memo
    (2013-10-25 11:57)
    Nie jestem przekonany do zamachu, ale w eksplozję TUtki w powietrzu jak najbardziej wierzę!. Nie ufam natomiast Laskowi Kulaskowi
  • ~krakus69
    (2013-10-25 11:57)
    14% idiotów to niezły wynik
  • ~Pan Janek
    (2013-10-25 11:58)
    Trzeba tu powiedzieć otwarcie kto doprowadził do tego cyrku no kto? dam tylko pare przykładów
    - ziemia przekopana na 1 m głbokosci
    - wszystkie ciała ofiar zidentyfikowano
    - śledztwo oddano władzą Rosji
    - oddano wrak samolotu

    Sami teraz widzicie kto zrobił z tej tragedi cyrk a teraz maja protensje ze naród smieje sie z tego
  • ~fee zy do kom una
    (2013-10-25 11:58)
    A badanie było zrobione dla Wiedomsti iz Polszi redaktora kraśki wiecie którego --- wnuczka sowieckiego UBeka z Poznania.
  • ~anom
    (2013-10-25 11:59)
    95% społeczeństwa chce zakończenia śledztwa i zajęcie sie ratowaniem upadającego państwa!
  • ~gosc
    (2013-10-25 12:00)
    tutaj nie chodzi o wiare a o fakty ,a fakty i dowody wskazuja ze to byl zamach

Może zainteresować Cię też: