"Partie zdane by były na lep lobbystów". Ostry atak na Tuska

"Partia, która ma 100 mln na koncie, domaga się wstrzymania finansowania innych partii! I to w imię, uwaga…przyzwoitości!" - grzmi na swoim blogu Janusz Palikot.

wróć do artykułu
  • ~Demaskator
    (2013-11-09 08:06)
    I tak źle i tak niedobrze. Polacy ostatnio chcieli żeby partie nie były finansowane z budżetu Państwa..!!
  • ~bury
    (2013-11-09 06:54)
    Obywatel w zakładze byłby dawno zwolniony na bruk ,ale pan Kłopotek nie bo to PSL mafia rolna
  • ~sp
    (2013-11-08 22:48)
    Palikot jest szurenięty, ale czasami lepiej myśli niż kolesie z PO.
  • ~kob
    (2013-11-08 22:04)
    To dopiero będzie kręcenie lodów . Ludzie co z wami ciągle POpieracie PO
  • ~grom52
    (2013-11-08 21:24)
    Słowo PRZYZWOITOŚĆ za czasów PO zyskało mowe znaczenie SKU...ŃSTWO.
  • ~Janusz
    (2013-11-08 18:40)
    PO ma na usługach firmy podobne do Amber Gold. Coś ostatnio cicho o tych przestępcach - czyżby już sprawa pod dywanem?!
  • ~sic
    (2013-11-08 18:38)
    Tusk ma dostęp nieograniczony do państwowej kasy i czerpie z niej pełnymi garściami. Pieniądze z budżetu to niewielki ułamek tego z czego ta partia żyje.
  • ~AmberTusk
    (2013-11-08 18:33)
    PROTESTUJĘ !

    To, że nam się nie udało z Zieloną Wyspą -- przepraszam -- To, że nam się z niczym nie udało jest wyłącznie winą partii Jarosława Kaczyńskiego!

    Udowodnili to już wielokrotnie nasi dzielni dziennikarze z Polsatu, TVP oraz TVN, nie mówiąc już o naszych dziennikarzach z TOK fm oraz Polskiego Radia. Także Gazety Wyborczej, polskiego Newsweeka itd.

    To samo dotyczy afery hazardowej, stoczniowej, smoleńskiej, szpitalnej, autostradowej, stadionowej, receptowej, szkolnej, emeryturowej, TV cyfrowej, informatyzacyjnej, afery inwigilacji internetowej (ACTA), afery niewykorzystanych funduszy europejskich, afery wstrzymanych dopłat europejskich, afery obciętych dotacji dla polskiego rolnictwa, afery obciętej refundacji składki europejskiej, afery kolejowej, afery śmieciowej, afery sześciolatków, afery pakietu klimatycznego, afery korupcji kolesiowskiej w spółkach skarbu państwa, afery OFE oraz afery dziury budżetowej (itd. itd.)

    Zawsze nasi dziennikarze dzielnie stoją na straży prawdy oraz na straży ustroju.

    Winę za całe zło w naszej ukochanej ojczyźnie ponosi PiS, który -- chcąc założyć IV Rzeczpospolitą -- dąży do zburzenia dotychczasowego porządku ustanowionego przez gen. Kiszczaka oraz innych ludzi honoru.

    PS. Na mój piłkarski rozum mamy najlepszych rozgrzanych sędziów na świecie.

    PS. Na mój piłkarski rozum wszystkie kobiety powinne pracować jak najdłużej, np. do 67 roku życia.

    PS. Na mój piłkarski rozum Polska powinna solidarnie z Niemcami płacić najwyższe stawki za emisję CO2. Zamiast elektrowni węglowych powinniśmy mieć niemieckie wiatraki i francuskie elektrownie jądrowe. Stać nas przecież na to, żeby pomóc naszym zachodnim sąsiadom!

    PS. Na mój piłkarski rozum szefem NiKu PO-winien być ktoś bardzo bezstronny, np. ktoś z naszej partii.

    PS. To nieprawda, że w Polsce są loże masońskie, mafie lub inne tajne stowarzyszenia!

    Jak już powiedziałem, to wszystko udowodnili już wielokrotnie nasi dzielni dziennikarze z Polsatu, TVP oraz TVN, TOK fm i Polskiego Radia.

    POLACY, NIC SIĘ NIE STAŁO !!!
  • ~rolnik
    (2013-11-08 17:14)
    Tusk zrobil bu..del ,podzielil spoleczenstwo i doprowadzi kraj do powaznej katastrofy.Proponuje wywiezc go na wozie z gnojem.
  • ~klaus58
    (2013-11-08 16:21)
    do ~ vh.- jestem tego samego zdania ! mam tylko nadzieję że mówisz o wszystkich
    partiach bez wyjątku !!
  • ~klaus58
    (2013-11-08 16:12)
    Panie Palikot ! każda partia dostała kasę od państwa ! większa większe ! mniejsza mniejsze !! w przeliczeniu na ilość posłów wychodzi po równo !! no i co !?
    ano wychodzi na to że jedni dobrze gospodarują i mają oszczędności i to ile ??
    reszta to burżuje nie liczący się z państwowymi pieniędzmi !!
  • ~ruch lezbil
    (2013-11-08 16:02)
    Wygnanćy od ŚWINSKIEGO RYJĄ wygnały 6 latki do szkoły jak dawniej 67 lat do pracowania za fenigi
  • ~ROBOL
    (2013-11-08 13:38)
    Nie znam przedsiebiorcow, lekarzy, prawnikow, nauczy6cieli, dentystow, ksiezy, taksowkarzy, handlarzy, ktorzy byliby uczciwymi, a pozniej miwi sie ze rzad kradnie bo nie ma z czego wyplacac emerytur.Puknijmy sie w wlasne piersi, jesli nie chcemy puknac sie w czolo.
  • ~Waldek
    (2013-11-08 13:26)
    Won z POpaprańcami.
  • ~Obywatel
    (2013-11-08 12:48)
    I kto to mówi??? Proszę Państwa - to ten co sam przez podstawionych słupów prał pieniądze mafii wpłacając je na swe konto wyborcze. Widać jasno - świnie trudno od koryta odciąć.
  • ~vh
    (2013-11-08 12:38)
    Nie zebym byl dociekliwy ale czy wy wierzycie ze jak partia ma mozliwosc wziac pieniadze dwa razy to zrobi to tylko jedne raz - tak z czystej ludzkiej przywoitosci?
    Partie powinny utrzymywac sie ze skladek czlonkow z zakazem przyjmowania darowizn - po prostu jesli zas darowizny to tylko i wylacznie przez urzad skarbowy - zwyczajnie... dzis dostaja kase z budzetu i drugi raz od lobbystow pod stolem...
  • ~Drzazga 101
    (2013-11-08 12:15)
    O Matko, co by tu nie powiedzieć na temat Ex Rozlewacza Sikacza, to ten ma kupę racji w tym ustępie. Dojdzie do tego, że zubożałe partie, zamiast spokojnie myśleć o dobru Ludzieńków i Narodu, będą szukały forsy. I to nie od lobbystów ! One będą niemal w sposób rozbójniczy szantażowały wielki i grupy małego biznesu, żeby wyciągnąć od nich kesh. Wymyślą jakąś bujdę na resorach i zastraszą różne firmy, że jak nie dadzą, to przeforsują jakieś dodatkowe opodatkowanie np. supermarketów. Lepiej to pozostawić jak jest, co najwyżej uszczelnić system utrzymania aparatu partyjnego, żeby nie było tak, że za nasze piniędze taki Jarkowycz jest chroniony lepiej od premiera McDonalda.
    Hej !-
  • ~sam
    (2013-11-08 12:05)
    Mówi to polityczny pajac, wychowanek i żołnierz PO.
  • ~zorro
    (2013-11-08 11:56)
    i kto to mówi - ten co nie wpłacał kasy przez słupy ?
  • ~aa
    (2013-11-08 11:52)
    Na jakich lobbystów? Ano na najbliższych i "dalszych" sąsiadów naszego nieszczęśliwego kraju.

Może zainteresować Cię też: