"Rostowskiego zobaczymy na liście kandydatów do PE"

| Aktualizacja:

To nie koniec politycznej kariery ustępującego ministra finansów, uważa wicepremier. Zdaniem Janusza Piechocińskiego, Jacka Rostowskiego zobaczymy na liście kandydatów do PE.

wróć do artykułu
  • ~Polkot
    (2013-11-25 12:32)
    Oj, to dobrze, że go zobaczę na liście wyborczej - będę mógł z pełną satysfakcją pominąć!
  • ~malkipo
    (2013-11-25 13:00)
    Zrobił co merkelowa chciała to i posadke dostanie. mino iz zamiast na liscie powienien sie znajdowac na wokandzie pod trybunałem
  • ~Eks-frajer PO
    (2013-11-25 14:22)
    Przyznajmy wreszcie, że byliśmy frajerami!

    Wszyscy, którzy głosowali na Tuska i jego bandę przyznajmy wreszcie, że byliśmy frajerami.

    Nie wdawajmy się w bezsensowne pyskówki z przeciwnikami PO, bo dziś wszyscy doskonale wiemy, że to MY - elektorat PO - okazaliśmy się idiotami.

    Możemy oczywiście temu publicznie zaprzeczać, nie chcąc przyznać się do własnego frajerstwa, ale samych siebie nie oszukamy.

    Czas więc powiedzieć wprost: Szanowni wyborcy PiS - mieliście rację !

    Trzeba mieć odwagę, by przyznać się do własnej głupoty.

    Sami na co dzień będąc kombinatorami (za komuny nie dało się inaczej), uwierzyliśmy naiwnie (na tym właśnie polega nasze frajerstwo!), że "Platforma Obywatelska" jest partią ludzi superuczciwych i superkompetentnych. Zapomnieliśmy nauczkę z rządami SLD-PSL.

    Tymczasem okazało się, że jeszcze raz zaufaliśmy niekompetentnym superkombinatorom i cynicznym supercwaniakom, którzy sprytnie nabili nas wszystkich w butelkę a sami się obłowili, wyprzedając kraj za przysłowiową miskę soczewicy.

    Po prostu daliśmy się złapać na reklamę, zapominając, że prawie wszystkie media, gazety, radia i telewizje są z nimi związane. Uwierzyliśmy napisom na błyszczącym opakowaniu!

    Śmialiśmy się z moherowych beretów, tymczasem okazało się, że cały czas to słuchacze Rydzyka mieli dostęp do prawdziwych informacji, a nas karmiono bajkami o Zielonej Wyspie, która tak naprawdę zamienia się w Zielone Wysypisko a my w śmieciarzy.

    A teraz "nasze" media oswajają nas z pomysłem nowej wspaniałej koalicji PO-SLD!

    Byleby ta mafia mogła naszym kosztem rządzić dalej!

    Ja, jako były wyborca Tuska i PO przyznaję się do błędu i przepraszam, że swoim głosem przyczyniłem się do tragedii tylu rodaków.

    Przepraszam z całego serca.
  • ~bieda emeryt
    (2013-11-25 07:37)
    Akurat Rostowskiemu należy sie order za postawienie tamy OFE. Był jedynym ministrem który miał odwagę im się przeciwstawić. OFE doprowadza kraje do ruiny i aż dziw bierze, że Buzek nabrał wody w usta, czyżby w nagrodę od OFE dostał stołek w europarlamencie?
    OFE w Argentynie z emerytów zrobiło dziadów na garnuszku opieki społecznej. Węgry w 2008 r wykopały ich na zbitą skorupę ...
  • ~Pytam
    (2013-11-25 03:42)
    Pensja europosła jest wyższa od ministerialnej ? Czy POLSCY europosłowie dostają również 100% emerytury po 4 latach ?
  • ~GAL
    (2013-11-24 22:53)
    ZASŁUGUJEMY TYLKO NA PO
  • ~kolosh
    (2013-11-24 21:42)
    przecież to globalista...zwolennik Nowego Porządku Świata czyli globalnego zniewolenia populacji...
  • ~rakieta
    (2013-11-25 00:57)
    misja na marsa...
  • ~SOKOL
    (2013-11-25 07:17)
    GONIC GNOJA DO iZRAELA
  • ~NERO
    (2013-11-24 22:52)
    PRAWO MARFIEGO JAK MOŻE COŚ IŚĆ NIE TAK TO PÓJDZIE BĘDĄ GŁOSOWAC ZA PO
  • ~007
    (2013-11-24 21:26)
    Mam nadzieję, że uciemiężeni wyborcy wytną z list te wstrętne "mordy" i skierują je do prokuratur.
  • ~der
    (2013-11-24 21:27)
    no i durnie zagłosują a po kadencji jest emerytura z PE
  • ~ajron1960
    (2013-11-24 21:38)
    Zobaczymy też ministre Muchie, NOwaka Zegarka, Donosiciela Boniego i innych paltfusich oszustów.
  • ~MC GREGOR
    (2013-11-24 21:39)
    a ja bym polecał powtórkę z historii panom z wiejskiej i słowa piesni GDY NARÓD DO BOJU ...miłych snów bez koszmarów życze ekipie dyktatora donalda
  • ~oldi
    (2013-11-24 21:41)
    Wronki czekają na Gargamela
  • ~TUSK
    (2013-11-24 21:41)
    NAROBIŁ GNOJU GARGAMEL I SPIEPSZA
  • ~jacek
    (2013-11-24 22:11)
    łysy szkodnik spierd...la??? znajdziemy cię
  • ~taka prawda
    (2013-11-25 01:29)
    Przeciez Tusk wszystkich wynagradza za milczenie ,albo za rozpierdziuche kraju.
  • ~okradany
    (2013-11-24 22:22)
    jedyne miejsce w ktorym POwinnismy zobaczyc tego bandziora to wiezienie o zaostrzonym rygorze
  • ~p r o k u r a t o r z HAGI
    (2013-11-24 22:33)
    stawiam dolary przeciw orzechom ze ta k r y m i n a l na PO-st ŻY dokomunistyczna m a f i a juz nie zdąży uciec od odpowiedzialności za p e ł z a j ą c y zamach na POLSKE !