Ksiądz Sowa o posłance Pawłowicz: Jej język nie przystoi kobiecie

Ksiądz Kazimierz Sowa uważa, że telewizje nie powinny pokazywać posłanki Pawłowicz przed 23. Ostro krytykuje też księdza Dariusza Oko i posłów prawicy, walczących z "ateizacją".

wróć do artykułu
  • ~gaga
    (2014-02-10 10:45)
    I to wszystko mówi ksiądz? Nieprawdopodobne. Czy ks.Sowa jeszcze jest księdzem?
  • ~PiS duś
    (2014-02-10 10:46)
    Pawłowicz to doskonała chodząca reklama gender! ordynarny chłop w ciele kobiety!
  • ~kolo
    (2014-02-10 10:48)
    no cóż jak w niebie rozdawali rozum to pani Pawłowicz była nieobecna i teraz pi...li głupoty.
  • ~ubrał się diabeł w ornat i ogonem
    (2014-02-10 10:48)
    Walczy o stołek brata i swoje apanaże w TVN 24 ( stały bywalec ) każdym możliwym sposobem. O takich się mówi, że zaprzedał duszę diabłu!!! To oczywista oczywistość!
  • ~ajron1960
    (2014-02-10 10:49)
    Troszkę dla Kościoła i troszkę dla TVN. Prosze księdza tak nie mozna.
  • ~wer
    (2014-02-10 10:52)
    SOWA powinien się zapisać do PALIKOTA
  • ~ano
    (2014-02-10 10:53)
    zwykla rynsztokowa, wsiowa psi-krowa a oko zboczony sukienkowy debil... coz tu komentowac? Najwyzej mozna sie dziwic ze TV i radio zapraszaja taki chlew i pozwalaja mu sie panoszyc, bo medialna popularnosc zawsze znajduje cwokow coja beda popierac. WSTYD DLA MEDIOW bo debile wstydu nie posiadaja to chyba jasne skoro tak sie kompromituja. Uczelnia powinna uliczna dziwe wykopac bo czego takie zero moze nauczyc mlodziez?
  • ~zygmunt zagórski (znawca szmat)
    (2014-02-10 10:53)
    Proszę ksiadza, całkowita zgoda. tylko ze to nie jest kobieta to...PISuarska szmata !
  • ~tak, tak
    (2014-02-10 10:56)
    ~gaga2014-02-10 10:45 - a moze tak wlasnie powinni mowic ksieza, bo to co pluja takie goowna glodzie, miuchaliki i podobne mniej niz zera to HANBA DLA KOSCIOLA, dlatego ludzie z niego uciekaja a bydlaki zostaja... tylko jak mysla ze nie beda potepieni to grubo sie myla. Bog bluzniercami plujacymi na swoje gniazdo GARDZI I SIE ICH BRZYDZI
  • ~hynio
    (2014-02-10 10:58)
    Sowa do Palikota !!!
  • ~Bóg zapłac
    (2014-02-10 10:58)
    Proszę ksiadza, my bardzo dziekujemy Bogu za prof. powłowicz ! - Skutecznie odstarsza Polaków od PISu...dla dobra Polski !
  • ~oz
    (2014-02-10 10:58)
    popieram sowa do palkota dobre miejsce dla sowy
  • ~ala
    (2014-02-10 10:58)
    A ksiadz Sowa niech sie schowa,bo w niczym ksiedza nie przypomina,nawet w wypowiedziach.Zaprzedany diabłu i tyle.Wielki politykier...
  • ~wanda
    (2014-02-10 11:01)
    Mnie nie przeszkadza jej język !! a niech k. Sowa popatrzy na inne jęzory jak mielą z innych partii ..
  • ~kola
    (2014-02-10 11:02)
    "-Jeśli ktoś uważa, że w Polsce mamy do czynienia z ogromną, niespotykaną walką z Kościołem, to żyje w kraju, którego nie ma - wyjaśnił ksiądz.-"
    Zgadzam się z Ks Sową. Powiedział bym tak: Mamy w Polsce do czynienia z ogromną walką, ale nie z kościołem Katolickim ,lecz z urzędnikami kościoła Katolickiego, z Klerem który pozbył się już całkiem wartości chrześcijańskich. A kler w Polsce zatracili się w gonitwie za bogactwem, pieniędzmi i luksusem. Czuje się bezkarny,mając poparcie w kilku partiach politycznych.
  • ~wierzący
    (2014-02-10 11:04)
    Jedyny mądry i myślący ksiądz w Polsce!
  • ~Stiff
    (2014-02-10 11:05)
    Jak to możliwe ,że ksiądz katolicki popiera TVN ,ksiądz Sowa przypomina mi ksiedza patriotę przyslanego do mojej szkoły w 1959 roku jak kończyła się odwilż
  • ~m
    (2014-02-10 11:06)
    Sowa to agent mossadu i steruje nim Rabin
  • ~ed
    (2014-02-10 11:07)
    Sowa ma fałszywą twarz . A tak w ogóle to do jakiego kościoła on należy? Czy nie ma konkretnego zajecia, że ciągle łazi do TVN i opowiada jakieś brednie ?
  • ~babcia
    (2014-02-10 11:09)
    Nareszcie jeden z niewielu inteligentnych i myslacych ludzi w tej branzy. Jaka szkoda, ze sa to tylko jednostki. I w imternecie zaraz znalezli sie obroncy pani Pawlowicz--widocznie na takim samym poziomie kultury co i ta pani.