Ksiądz Sowa o posłance Pawłowicz: Jej język nie przystoi kobiecie

Ksiądz Kazimierz Sowa uważa, że telewizje nie powinny pokazywać posłanki Pawłowicz przed 23. Ostro krytykuje też księdza Dariusza Oko i posłów prawicy, walczących z "ateizacją".

wróć do artykułu
  • ~Jam
    (2015-09-30 20:31)
    Nie można przechodzić obojętnie obok deformowania natury. Św. Jan Paweł II powiedział: "Pobłażliwość nie ma nic wspólnego z miłością"
    Wypowiedź ks. K.Sowy wyraźnie wpisuje się w nurt POprawności politycznej.
  • ~SŁOŃ
    (2014-05-09 05:43)
    Załóż Sowa swój Kościół, weż do pomocy Lemańskiego , może Pieronka , a ministrantami będą Kużniar i Michnik
  • ~JMK
    (2014-02-10 13:32)
    Kardynał Dziwisz powinien wysłać go na kilka lat na misje do Afryki. Mógłby tam się wykazać wiarą ,modlitwą, miłosierdziem , mógłby pokazać co to znaczy być kapłanem a nie komentatorem w różnych mediach.
  • ~miki
    (2014-02-10 13:47)
    Pisanie artykułów do Playboya nie przystoi księdzu.
    Czy ksiądz Sowa poszedł "na księdza", żeby rozwalać kościół od środka?
  • ~parafia
    (2015-09-30 07:38)
    Panie Sowa prosimy nie uzywać tytułu ks. lecz celebryta po w TVJEN
  • ~wolf
    (2014-02-10 13:54)
    Czy Kościół nie zamknie temu lemingowi gęby za jego poglądy.
  • ~rotmistrz
    (2014-02-10 13:27)
    Jak taki osobnik moze byc ksiedzem, przeciez to wiadomo ze to zaden duchowny wiadomo od dawna, dlaczego episkopat toleruje tego rodzaju typa.
  • ~Bolo
    (2014-02-10 13:39)
    Tako rzecze etatowy pracownik TVN!!!
  • ~gosc
    (2014-02-10 13:57)
    A ten spaslak ,ktoremu zaledwie widac oczy zapszanca ,niech zdejmie sutanne i zajmie sie polityka na calego.
  • ~robi
    (2014-02-10 13:38)
    O kapłan PO sie odezwał...
  • ~AAA
    (2014-02-10 13:34)
    A czy ten ksiądz potrafi jeszcze zmówić jakąkolwiek modlitwę ?
  • ~jkj
    (2014-02-10 21:41)
    Ksiądz Sowa brat marszałka ( PO )woj małopolskiego. Członek rady nadzorczej ekskluzyjnej sieci marketów.Ksiądz ?
  • ~TVN łże
    (2014-02-11 04:59)
    niech Sowa zamknie ryja i zajmie się Niesiołowskim
  • ~nika
    (2014-02-10 22:00)
    Księże Sowo, jestem spokojną katoliczką, mam często swoje zdanie na wiele tematów, jednak nie zgadzam się z tym, że w naszym kraju nie ma walki z kościołem. Bardzo deprymują mnie osoby, które są zbyt ,,poprawne politycznie". Zapewne chcą coś ugrać dla siebie. Co może chcieć ugrać ksiądz, który tak naprawdę powinien poświęcić swoje życie Bogu i ludziom? Myślę,że celebryctwo uderzyło księdzu do głowy. Nie posądzam o profity, tylko przypominam ,,niech mowa wasza będzie tak lub nie. Nie można służyć dwóm panom.
  • ~Fakt
    (2014-02-10 21:56)
    Pani Krystyna aby byc zrozumiana przez PRL- bis musi operowac takim jezykiem.
  • ~Jam ci to!
    (2014-02-10 21:55)
    Kolejny ksiądz-patriota? Rekolekcje w Wyborczej już zrobione?
  • ~nika
    (2014-02-10 22:03)
    no i gdzie mój wpis? Zjadło/
  • ~Precz z TVN!!!
    (2014-02-10 20:35)
    Sowa… daj se spokoj juz… za duzo siedzenia w TVN szkodz ci chlopie..daj se spokoj...
  • ~klermurder