Kamiński o szefie PiS: Źle obejrzy mapę pogodową, dostaje fobii i krzyczy

| Aktualizacja:

Były spin doktor PiS uważa, że Putinowi "nie opłacałby się zamach w Smoleńsku". Michał Kamiński drwi także mocno ze swojego byłego szefa, Jarosława Kaczyńskiego.

wróć do artykułu
  • ~Alek
    (2014-04-05 14:19)
    Przypomina mi sie film "co mi zrobisz jak mnie zlapiesz":
    Nie ma Warszawa, nie ma Warszawa
    O... a co sie stalo?
  • ~coś takiego
    (2014-04-04 17:48)
    O rety, litości , nie pokazujcie go ,
  • ~POścierwa
    (2014-04-06 12:31)
    POdła sprzedajna świnia. tyPOWe bydlę!
  • ~spokojny_obserwator
    (2014-04-04 16:58)
    Dwie są osoby, z którymi w sposób oczywisty kojarzy mi się pojęcie "prostytucji politycznej"; pierwszy to Kamiński, druga to Kluzik-Rostkowska. Obydwie znalazły uznanie w PO!
  • ~Jula
    (2014-04-05 20:46)
    Kamiński! Tyś jak menda łonowa czyli mendoweszka.
  • ~disneyland
    (2014-04-05 11:04)
    tlusty ,jakis zapluty, straszliwie niestetyczny! jakas substancja na wargach, wsumie strasznie to niechlujnie wygladajacy osobnik!
  • ~iustus
    (2014-04-05 11:05)
    Sluchaj lysy buraku, ktory nie nauczyl sie jezykow (poza rosykjskim - jezykiem serca) mimo prawie 10 lat trzepania najwiekszej z polskich europoslow kasy unijnej - obejrzyj sobie francuski dziennik jak bedziesz w Strasbourgu i przestan gadac glupoty!
  • ~inka
    (2014-04-12 17:24)
    a jak tam Pinochet???kreatura a nie misiek
  • ~krajanka
    (2014-04-04 17:35)
    Kiedy ta wredna facjata Kaminskiego zniknie wreszcie z mediow. To jest facet na ktorego juz patrzec sie nie daje. Nie torturujcie ludzi!
  • ~OIO
    (2014-04-04 17:43)
    Co za człowiek , ile w nim złośliwości.
  • ~antyPO
    (2014-04-04 17:50)
    PO przyjmie każdą q...ę .ta partia składa się tylko z takich osobników.jak ty kamiński to robisz że możesz na siebie patrzeć ?wredny łysol .gdyby nie kaczor byłbyś nikim zwykłym obszymurem .zamilkł byś z przyzwoitości.tylko że ty nie wiesz co to przyzwoitośc .gardzę takimi osobnikami i mam nadzieję że że Lublin da ci kopa
  • ~rychu
    (2014-04-04 14:43)
    zacznijmy od ~pisowski pisowiec2014-04-04 12:42
    krolowa brytyjska nie moze latac jednym samolotem ze swoim nastepca, a Lech z Jarkiem napchali, znaczy "zaprosili" do tego samolotu kogo sie tylko dalo, w tym wielu dowodcow ze struktur polskiej armii - ale to nie byly to ani "elity", ani "kwiat" !!!
    to bardzo kiepska armia jezeli smiec kilku generalow moze miec wplyw na jej istnienie i dzialanie, ale o takich rzeczach nie informuje sie opinii publicznej - sa one tajne !!!
    co z tym wszystkim ma wspolnego "merkantylizm" ???!!! co finansowa zasada stworzona przez Jean Baptiste Colbert ma wspolnego z tym co mowil Kaminski ???!!! ladne slowko i zagraniczne podoba sie pisowskiemu pisowcowi ??!!!

    ani Antek, ani Jarek nie przyjmuja do wiadomosci ze to awantyrnictwo polityczne blizniakow spowodowalo to ze Rosjanie nie zamkneli lotniska w Smolensku - a w takich warunkach atmosferycznych powinni !!! czy ktokolwiek potrafi sobie wyobrazic jak darliby mordy blizniaki gdyby lotnisko zostalo zamkniete ??!!! i Putin tego sie bal, moze nie bal, ale nie chcial !!!
  • ~tfu
    (2014-04-05 11:39)
    ma ryj typowego półdebila zaplutego,gotowego służyć kto zapłaci.
  • ~Brawo Poland
    (2014-04-04 17:13)
    Polityka Kaczynskich (Kalksteinow) to rafinowana prolagata ustroju zydokomuny
    w Polsce, angazujac ciemny - biedny kler do wyborow "Steinow", ktorzy
    ograbili Polske w kazdym resorcie, gospodarczym i politycznym.
    Dlatego Hitler postanowil zrobic porzadek tylko z ta nacja. Polacy moga sie
    cieszyc majac dobrego prezydenta P.Komorowskiego i P.Tuska!
  • ~CIZIA
    (2014-04-04 19:46)
    Czy przypadkiem chleb razowy boków mu nie rozpiera.Jako Produkt Odpadowy (PO)wstawia tu banialuki.PO prostu żenada.
  • ~wsz
    (2014-04-06 14:04)
    papa knurku pamiętaj o tym że wszędzie tak u POmatołów BARDZO LUBIĄ ZDRAJCÓW
  • ~Bandzior
    (2014-04-06 17:00)
    Gon sie ty polityczny gangsterze !!
  • ~kajot551
    (2014-04-06 20:45)
    LYSA PALA walnie w mur LUBLIN ZAPLACI ZDRAJCY i KLAMCY
  • ~AGENT
    (2014-04-09 07:10)
    TY TŁÓST SWNI CHODZISZ TAM GDZIE SĄM PIENIDZE A NARÓD JEST GŁÓPI I CI TO WYPOMNIE HAMIE MÓSISZ CHDZIC W CZAPCE BO TOBIEROZUM WYSYCHA
  • ~adelaide
    (2014-04-12 22:40)
    .PLATFORMERSI I PSL-OWCY TO OSZOŁOMY I SPRZEDAWCZYKI !

    NIE DAJCIE SIĘ OMAMIĆ FUEHRERKOWI I ZDRADLIWEJ ŁYSEJ PALE !


    Już dzisiaj, w swoim wystąpieniu na konwencji PO, Donald T. jako alternatywę silnego, suwerennego państwa POLSKIEGO, wzorem Władimira W.P. i stworzonego przez niego stworu o nazwie ZBiR, zaproponował Polakom federalizację, póki co w Unii Europejskiej, z pespektywą dalszej decentralizacji etc. W pespektywie za ileś lat może się zdarzyć, że Niemcy wzorem Putinowszczyzny wystąpią
    "w obronie ciemiężonych" Ślązaków a ZBiR, Putinowszczyzna czy Białoruś upomną się o tereny wschodniej Polski!

    Przecież dawno już temu chcący uchodzić za wielce mądrego i nowoczesnego, Lech Wałęsa wróżył iż za 20 lat, jakoby, zmienimy godło naszego państwa ...!!! (pewnikiem na coś pośredniego między sierpem i młotem a swastyką z hakenkreutzem i czarną wroną) a fuj! zgiń, przepadnij! Teraz miarkuję dlaczego Lechowi Wałęsie płacą za Jego "wykłady" czy odczyty !!!

    Opowiadałam się zawsze za Polską w UE i w NATO, za przystąpieniem do strefy euro ale nie na hura, bo chodzi nie tylko o to, że przed zmianą złotego na euro POLSKA musi spełnić kryteria z Maastricht ale abyśmy przyjęli euro w takim czasie i przy takim stanie polskiej gospodarki aby Polacy nie stracili na tej operacji. Póki co mamy złotego i wcale zbyt źle na tym nie wychodzimy ...

    Dalibóg, jak słucham, kosmopolitycznych niemal, wywodów Donalda T.,Wałęsy czy innych "pożal się Boże" polityków, jak słyszę, śląskich radykałów domagających się autonomii, wprowadzenia języka niemieckiego, to ciarki mnie przechodzą, tym bardziej, że przecież widzę, że w ZBiR rządzi Putinowszczyzna (przez Władmimira W.P.), w UE Niemcy i Francja, które jakoś że swoich pryncypiów, uprawnień i suwerenności, na rzecz UE nie rezygnują ani na jotę, tylko innych, którym każą siedzieć cicho, do tego namawiają - pisz wymaluj tak jak Władmimir W.P. z którym sztamę trzymają, bywa, że ponad naszymi głowami, bez naszej wiedzy i zgody ...!!!

    Póki co, jak widać, w UE (tak jak w ZBiR) są równi i równiejsi a jeżeli to się nie zmieni, a widać jasno, że się nie zmieni to mnie żadna federalizacja, nawet w ramach UE nie wydaje się potrzebna, bezpieczna i korzystna a przez większość Polaków akceptowalna !!!