Macierewicz oskarża: Rosjanie sfałszowali czarne skrzynki

| Aktualizacja:

Antoni Macierewicz przechodzi do kontrataku. Zdaniem polityka PiS Rosjanie sfałszowali zapisy z czarnych skrzynek. Wkrótce ma przedstawić dowody, które pokażą, że zapisy udostępnione polskim specjalistom znacznie się różnią od oryginalnej zawartości.

wróć do artykułu
  • ~galazka
    (2014-04-04 21:23)
    Ludzie Litości ! Weście tego oszołoma z waszych nagłówków bo już się rzygać chce od tych pisdentow a w szczególności od jego obłędu. Może załatwię mu lekarza w Tworkach. Ten obłe w oczach świadczy, że cały czas chyba high'u. Czy nie ma już inteligentnych ludzi by ich zamiesczać Popatrzcie na inne gazety , tam tego obszczymurstwa nie ma. Jak nie ten to znowu drugi mocno szrpniety a na dobranoc Kaczafi jak w Libii, cały czas wódz na okraglo i te jego pomysły. Popędzili kretyna i mają spokój.
  • ~Prawda
    (2014-04-04 21:28)
    Macierewicz-to wielbiciel kubańskiego mordercy i komunisty Che w mlodości,a teraz działa z premedytacją na szkode Polski i udaje wariata.Powinien odpowiedziec karnie za klamstwa,matactwa,robienie kasy na trupach i zdradę państwa.
  • ~widz
    (2014-04-04 21:30)
    Nie daj Boże żeby PiS kiedy kolwiek wygrał jakiekolwiek wybory.
  • ~moherowy ninja
    (2014-04-04 21:30)
    To PO może spać spokojnie :)
  • ~vvcc
    (2014-04-04 21:31)
    Ma rozmach skur...yn.
  • ~WAW
    (2014-04-04 21:31)
    TAK TAK MACIOREWICZ, A KURDUPEL NIE ROZWALIL SAMOLOTU, TYLKO BYL TO JEGO RUSKI SOBOWTOR... :))

    CIEKAWE JAK DALEKO W KOSMICZNIE JUZ ABSURDALNYM BELKOCIE, POSUNIE SIE TEN SKOMPROMITOWANY TYP??
  • ~jarro
    (2014-04-04 21:41)
    rosjanie sfałszowali czarne skrzynki,za sterami siedzieli ub-ecy,brzozę posadził putin z tuskiem zaraz po wypadku,samolot podmieniono na taki z blach po puszkach z piwem,itd,itp.Maciar zamknij w końcu ryj!!!
  • ~czytelnik GW
    (2014-04-04 21:46)
    tak ,tak wszystko ,co przekazuje ruska prokuratura to czysta prawda,bo tak OBJAWIL MICHNIK I to POtwierdza ekspert rzadowy lasek czarne skrzynki sa czyste jak lza I zabezpieczone ruskim banku dowodowym
  • ~Nelly
    (2014-04-04 21:50)
    Pan Antoni to skończony geniusz. Chyba większy od naszego Prezesa.
  • ~100 % PRAWDZIWYCH POLAKÓW
    (2014-04-04 21:51)
    Brawo Panie Antoni :-)
  • ~kot Pana Prezesa
    (2014-04-04 21:53)
    Sok z brzozy dobrze robi na głowę !
  • ~re-widz
    (2014-04-04 21:53)
    Nie daj Boże, żeby PO kiedykolwiek wygrało w jakichkolwiek wyborach. Będą nam bezkarnie rekwirować kolejne samoloty i mordować kogo sobie zechcą.
  • ~cogito
    (2014-04-04 21:57)
    Jak nasza Polska ma być silnym krajem jeśli taka horda BYDŁA pluje na swojego prezydenta, szydzi ze śmierci swoich parlamentarzystów i opluwa tych, których sami wybrali. Można się porzygać czytając teksty takich plugawców.
  • ~Szewc Kilinski
    (2014-04-04 22:05)
    ~cogito 2014-04-04 21:57

    rozwiązanie jest proste , nie trzeba pleść bzdur i mendzić na okrągło koszały opały
  • ~kuku
    (2014-04-04 22:08)
    czas na zmiane piskoleniową antoni na szefa pisu a jarek no co z nim ???
  • ~ile już było wycieczek po kopie?
    (2014-04-04 22:10)
    Kopia kopii nierówna, nie ma dwóch takich samych, co przeczy samej idei KOPII, co oznacza rzecz IDENTYCZNĄ z pierwowzorem!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-04-04 22:10)
    PISIURY
    spuszczone ze smyczy tylko plugastwa produkuja.
    Wybuchowa mieszanka katolicyzm+ kumusza propaganda
  • ~Kormoran
    (2014-04-04 22:11)
    A te dowody to będą pęknięte parówki, zgniecione puszki po browarze czy sterta desek? I czy będą wydawały jakieś odgłosy, np. "piiijjj bziu"?
  • ~antoś
    (2014-04-04 22:26)
    Który to już z kolei raport?

    Znów będzie się powtarzał, a dowodził jakby to było nowe odkrycie.

    Zresztą jakie dowody skoro żaden z jego ludzi nie badał rejestratorów ani nawet wiernych kopii zapisu.

    Nikt z nich nie badał miejsca tragedii.
  • ~jarro
    (2014-04-04 22:26)
    ~re-widz
    ty debilu