Tak imprezuje Platforma. Partyjne pieniądze poszły na restauracje

| Aktualizacja:

Grosze na ekspertów i fortuna na restauracje - tak się bawi PO. Większość wydatków na wyciągu bankowym to rachunki za restauracje i hotele. Politycy rządzącej partii potrafią bawić się wszędzie - od osiedlowych spelunek i barów mlecznych po modne hotele.

wróć do artykułu
  • ~emeryt
    (2014-04-14 11:12)
    trzeba to bande cwaniakow pogonic Panie Kaczynski do pierdla ich jak obejmie Pan wladze ale na koryto musza zapracowac np. sprzataniem ulic a lenia tuska to to Szczecina bo on nienawidzi tewgo miasta tam ma szlifowac z miotla ulice
  • ~niesprawny
    (2014-04-14 11:04)
    Wszedzie ciecia tylko nie u KACZO - TUSKOW, TAM jest CZARNA dziura w ktorej wszystko GINIE, NA to niema sily chyba ze niepelnosprawni zamieszkaja pod SEJMEM, do jesieni pewno cos WYWALCZOM.
  • ~wesolek
    (2014-04-14 10:49)
    Nauka z Putina nie poszla w las, PiS swietnie to nasladuje,siac zamet i obrzucac blotem. Prezydenta nazywac jak niektorzy PiSza. Odnosze wrazenie ze wszystko w tym kraju pospinane jest AGRAFKAMI. Prezydent milczy jak by to splywalo po NIM jak po kaczych PIORKACH to samo Premier, OJ zle to swiadczy o Naszych "politykach"
  • ~Jan Stańczyk
    (2014-04-14 08:49)
    Różowe łżę elity ,,rządzą " w nosie mając naród , który jest na tyle durny że popiera to badziewie . Ale jacy Polacy taka Polska !!!
  • ~zmęczony
    (2014-04-14 08:40)
    Nie wiem jak gdzie indziej.Ja mam 3-4 razy w roku szkolenia BHP ,jakości itp.Jestem zwykłym robotnikiem.Za szkolenie należy mi się zapłata,posiłek+ dowoli kawy i herbaty oraz zawsze są ciastka+ materiały szkoleniowe (na miejscu w sali wykładowej).Jeżeli chodzi o inne szkolenia które dają nam uprawnienia (tych musimy posiadać od 5-10) też dostajemy posiłek na stołówce zakładowej(często w budynku dyrekcyjnym-nie ma podziałów na pracowników dyrekcyjnych i robotników-korporacja międzynarodowa) ,zapłata za dzień pracy+ dodatkowo na miejscu wykładów kawa.herbata i ciastka -dowoli.Powiem tak.Gdybym w czasach komuny gdy robotnik był największym dobremi zaproponował by kierownictwu takie szkolenia jak dzisiaj u niedobrego zachodniego kapitalisty-obawiam się że szybko wybili by mu głupotę z głowy.Teraz wiem jedno.Niema gorszego bydlaka od na kierowniczym stanowisku Polaka.Przez 5 ostatnich lat miałem samych szkoleń około 50.Przez te 5 lat nie spociłem się tyle co za dobrobytu czerwonych przez 1 miesiąc.Jedyny problem to taki że człowiek obładowany jest aparaturą i zapomina ją załączyć.Za komuny aparatura była niepotrzebna (nie było jej a jak była to przestarzała i niesprawna).Kto się wtedy przejmował czy robotnik zdechnie czy będzie żył.Dzisiaj jeden pracownik gdzieś za oceanem albo w Afryce skaleczy sobie paluszek a wszyscy pracownicy korporacji muszą przeczytać jak wyglądał ten wypadek ,kto popełnił błąd i jak zapobiec takiemu wypadkowi.
  • ~ułan
    (2014-04-14 06:22)
    PO co Platforma ma robić spoty wyborcze , wystarczy jak Tusk przeprowadzi wywiad w każdej TV , zaczął od radia ., teraz czas na telewizje.
  • ~SZOK
    (2014-04-14 06:19)
    za analizy płacimy MY obywatele, bo idą z państwowych pieniędzy czyli z budżetu państwa.
  • ~geju
    (2014-04-14 01:01)
    jakie partyjne z moich podatków buce żrą
  • ~christ
    (2014-04-14 00:19)
    do kretacz 20.00 ..
    
a ty gnoju smierdzacy a zapszancu i zasrancu a gangreno paskudna ty co sie wyslugujest Lukaszence i Putinowi , a POwiedz mi ty kaszalocie co ci Polska zlego zrobila, ze tak nienawidzisz kraju ,w ktorym notabene sie zrodziles i wychowales, ty robaczywy zgnilku.
  • ~ciotka
    (2014-04-13 22:39)
    Krętacz - na przepustce z wariatkowa! Na dodatek zapomniał wziąć leki. Oszołom!
  • ~kto wybierał popaprańców?
    (2014-04-13 22:37)
    To nie pieniądze partyjne! One są z naszych podatków! Szkoda, że to pewoskie dziadostwo nie struło się tym żarciem! że też im w gardle nie stanęło. 7 lat poparanych oszustów - niech ich szlag trafi, aferzyści i złodzieje!
  • ~policjant
    (2014-04-13 22:33)
    Słuchałem " mesjasza dotykanego " w " rozmowie z moisia ŁOLEJnik . Nie ulega wątpliwości to jest KRETYN. Język prowincjalnego , podwórkowego żula i filozofia z pod budki z piwem !!! ŻENUA i chamówa !!!
  • ~nie idioctwu
    (2014-04-13 21:51)
    Pany i włądcy rżną naród do cna, nie pierwszy raz wychodzą takie kwiatki na światło dzienne , były prostytutki, alkohol i co tylko w duszy zagra , a naród - społęczenstwo - wyborcy - idioci nadal na nich głosują !
  • ~korpo
    (2014-04-13 20:38)
    kretacz to zwykły hejter tylko PO 6 piwie , pustaczek na dorobku.
  • ~ZbyszekD
    (2014-04-13 20:12)
    kretacz2014-04-13 20:00 tacy to są właśnie wyborcy PO głupi i jeszcze się tym chwalą, a że głupi to widać po pisowni, no ale po podstawówce trudno wymagać inteligencji - totalny analfabeta. Jak widać nic mu nie przeszkadza trwonienie pieniędzy przez jego panów, no ale takiemu wystarczy kawałek chleba z kaszanką.
  • ~sawicki
    (2014-04-13 20:05)
    Pewnie ich agent tomek sprowokował i zaprosił na żarło z POpijawą. To jego wina no i oczywiście kaczora.
  • ~kretacz
    (2014-04-13 20:00)
    cala moja rodzina bedzie glosowala na platforme matoly pisowskie grajcie dalej smolenskiem zwj sie konusie czas na emeryture zlodzieju zresz za nasze pieniadze wozi sie po calej Polsce i jeszcze ma 10 klkierow do ochrony kacze bydle dochlewu dosc tych klamstw tego swira i bachora zwijasie ty kanalio jak dlugo jeszcze bedziesz polakow terrzowac won matole zlagany damy ci rade
  • ~Pułtusk
    (2014-04-13 16:40)
    Nawet mają zwracane za ziemniaki z siadłym mlekiem - to trzeba mieć tupet nie mylić z tuskpetem.
  • ~@waldus
    (2014-04-13 16:33)
    BUHAHAHA - POtwory!

    TAK SIE BAWI PARTIA OSZUSTOW ZA WASZA KRWAKA KASIORE POmatolskie TROLLE - glosujcie nadal to was zebrakami POzostawia!
  • ~demos
    (2014-04-13 15:58)
    Swinie