Obama do Komorowskiego: Gdzie są twoje wąsy?

Od humorystycznego akcentu rozpoczęła się dwudniowa wizyta Baracka Obamy w Warszawie. O co zapytał polskiego prezydenta?

wróć do artykułu
  • ~św.NH
    (2014-06-03 20:57)
    a gdzie serdel ma serdle?
    W f jak fajans!
  • ~OMEN
    (2014-06-03 18:29)
    Taa... Dobrze , że Obama zapytał go o wąsy , a nie o rozum...
  • ~curwa ale kyrk
    (2014-06-04 06:06)
    Zasmial sie, bo sie zawsze glupio smieje.Gdyby bulowi nie pokazal palcem ciemniak by nie zrozumial pytania.Pytanie brzmi nie co odPOwiedział bul ale jak odPOwiedział skoro murzyn nie zna polszkiego?
  • ~pisarz
    (2014-06-04 04:22)
    Gdzie Twoje wonsy Bronislaw? Zgoliłem bo zakład z Putinem przegrałem, odparł Bronek. A o co? O Krym, rzekł Bronek. A ha ha ha zaśmiał się Obama. Ja też przegrałem odparł ponuro po chwili. A o co zapytał Bronek? O Snowdena, odparł Obama. Nie wierzyłem, że wybierze azyl w Rosji. No i Putin wygrał. Ożesz ty, odparł Bronek. Cwany lis ten Wladimir. Choć pogadamy co z tym fantem zrobić...
  • ~gerek i jego banda.....sld pzpr i mato......
    (2014-06-03 23:33)
    ale mamy debila na takim stanowisku te fusy mug podarowac temu babusowi
  • ~wanka..
    (2014-06-03 23:29)
    futin mu ogolil temu matolowi, przecie to wypierdek kremla wyslemy matola na Ural tam jest jego miejsce.
  • ~Demaskator
    (2014-06-03 22:47)
    Gdzie Twoje wąsy Bronku?

    Och, wiesz... Pozyczyłem żonie.
  • ~palec boży
    (2014-06-03 18:43)
    Obama pytał gdzie twoje wąsy, a Komorowski powinien zapytać "A ty tak bez żony, gdzie ona?
  • ~Doradca prezydenta
    (2014-06-03 17:14)
    Komorowski odpowiedzial Obamie, ze zgolill je, bo kazdy z wasem jest Alfonsem, a on nim nie jest i posuwa tylko kaszalota !
  • ~msz
    (2014-06-03 21:12)
    a gdzie obietnice zniesienia wiz ?
  • ~Doradca prezydenta
    (2014-06-03 17:14)
    Komorowski odpowiedzial Obamie, ze zgolill je, bo kazdy z wasem jest Alfonsem, a on nim nie jest i posuwa tylko kaszalota !
  • ~Drzazga 101
    (2014-06-03 17:04)
    O Matko, Szan. Małżonka ścięła wąsy Naszemu Ukochanemu Panu Prezydentowi na poduszkę dla kota, Panie Prezydencie Obama !
    Hej !-
  • ~benek
    (2014-06-03 16:56)
    pan bronek odpowiedzial: w saszetce! Tak jak twoje kody z telefonami do dziewczyn
  • ~Adler
    (2014-06-03 17:19)
    Komorowski na to: "Z wielkim buuulem serca je obchlastałem, bo nie chciałem żeby mylili mnie z Wałęsą!"
  • ~golony
    (2014-06-03 16:45)
    gdzie twoje słowa wąsy to golenie o szopenie
  • ~Smakosz
    (2014-06-03 17:41)
    Francja nie powinna sprzedawac slimakow Rosji !!!
    Polska je chetnie kupi.
  • ~precz z nwo
    (2014-06-03 22:41)
    http://www.youtube.com/watch?v=3hNlhijZkh0&feature=related
    Prawda o Obamie-przebudzcie sie!

Może zainteresować Cię też: