Falenta: Powiedziałem CBA i ABW o podsłuchach rok temu. Miały się tym nie zajmować

Marek Falenta, biznesmen oskarżany o to, że był inicjatorem podsłuchów w warszawskich restauracjach, mówi w RMF FM, że rok temu dowiedział się o takim procederze i informację o tym przekazał ABW i CBA. "Dostali odpowiedź, żeby nie zajmować się tą sprawą, ponieważ dotyczy ona czołowych postaci Platformy Obywatelskiej" - powiedział Falenta.

wróć do artykułu
  • ~Joggi
    (2014-08-29 08:20)
    Wiarygodność na miarę Pinokia albo Putina.!!!
  • ~czytacz
    (2014-08-28 18:55)
    Marek Falenta mówi co mu ślina na język przyniesie. Często mija się z prawdą.
    Kupić może wielu. Kasy ma dosyć. Rzecz dzieje się w Warszawie. A on, w luźnej rozmowie, informuje kogoś z CBA w Wrocławiu i kogoś z ABW w Legnicy.
    No i zrobi teraz donos do prokuratury na swoich rozmówców. Pali mu się pod tyłkiem, to jeszcze niejedną historię wymyśli. Ciekawe jaki będzie następny news?
  • ~Naparstek
    (2014-08-28 16:25)
    Trzeba było napisać i wziąć kopię - byłbyś wiarygodny.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-08-28 11:01)
    A bo to pierwsza przewała w PeO?

    Przecież PeO ma status ''mafii umocowanej konstytucyjnie'' - tylko, że jej Tutto di Capi Tutti, sławny DONek, to jakiś zwykły ułomek, a nie człowiek ze ''stalowymi jajami''; to zwykły fonfel i mięczak.
  • ~pol anka
    (2014-08-28 10:43)
    opowieści Pana Falenty mają drugorzędne znaczenie, wtórne. To instytucje państwa i funkcjonariusze państwowi dopuścili się niefrasobliwości i karygodnych zaniechań. Znamienna jest tu rola Ministra spraw Wewnętrznych w osobie Sienkiewicza, wygląda na to, że to on był reżyserem całego widowiska, bo to ON OBECNOŚCIĄ W TYM LOKALU utwierdzał wszystkich w przekonaniu, że lokal jest "czysty". Upubliczniony materiał z podsłuchów stanowi zapewne część z większej całości, bo Pan Sienkiewicz nie przewidział, że jego plan to fragment większej gry i intrygi. prowadzonej przez i tu znak zapytania.
  • ~Mira Szczaw
    (2014-08-28 10:25)
    Polacy, nic się nie stało. To tylko takie prywatne pogaduszki naszych fajnych POlityków. Najważniejsze teraz tylko, aby Kaczyński nie dostał się do władzy.
  • ~Skuba
    (2014-08-28 10:23)
    Najwyraźniej, wedle Falenty, PO ludi być podsłuchiwana? To taki specyficzny rodzaj masochizmu. Jezu! Jakich my mamy biznesmenów!
  • ~Koń
    (2014-08-28 10:16)
    No właśnie, śmieję się ale z ciebie, Robnad.
  • ~keszelka
    (2014-08-28 10:04)
    To co? Slużby miały te nagrania odszukać i opublikować? Czy ukryć?A może ukręcić łeb?
  • ~Robnad
    (2014-08-28 09:58)
    Debil jeden powiadomił a ci dali mu odpowiedz ,że nie będą szukać bo to dotyczy PO !!! koń by się uśmiał ?