Ewa Kopacz jak Obama. Hołd dla weterana w expose

| Aktualizacja:

"Panie Pułkowniku – w imieniu wszystkich Polaków bardzo dziękuję" - powiedziała Ewa Kopacz zwracając się w swoim expose do obecnego w Sejmie żołnierza. Ppłk Leszka Stępnia, weterana który na misji wojskowej w Afganistanie stracił nogę, uhonorowano owacją na stojąco. Czegoś takiego jeszcze w Sejmie nie mieliśmy - oceniali komentatorzy, wskazując, że to "marketingowy chwyt" zza Oceanu.

wróć do artykułu
  • ~Lucynka
    (2014-10-01 12:00)
    Głupia baba jaga, taka sama głupia jak Tusek.
  • ~wjw
    (2014-10-01 12:08)
    Ciekawe co tam pan pułkownik w Afganistanie wywalczył oprócz swojej renty inwalidzkiej ?
  • ~robson
    (2014-10-01 12:12)
    Czy on walczył w obronie Polski czy Jankesów ,aby mieli zyski z ropy? Mało nas Jankesi wyrolowali ,gdzie te udziały w wydobyciach ropy?
  • ~alfons xv
    (2014-10-01 12:38)
    Kopacz jak Obanana ! A co ona wypastowała sobie twarzyczkę czarną pastą do butów , czy co ? Jeżeli Ona bierze przykład z kolorowych , to dla Polski zły znak .
  • ~alfons xv
    (2014-10-01 13:09)
    Przykro , ,ze polski bohater stracił nogę walcząc o demokrację w dalekim Afganistanie . Coś mi się wydaje , że jak to zwykle u Polaka został inwalidą na własne życzenie , i z własnej nieprzymuszonej woli . Nie słyszałem jednakże aby Afganistan wypowiedział Polsce wojnę i napadł na Polskę .
  • ~gość
    (2014-10-01 13:14)
    Facet nie wiedział, że to Kopacz pod publiczke robi. Zaprosili gościa na galerię i zrobili z niego dodatek do expose. Chyba teraz dostanie kolejną gwiazdkę do pełnego pułkownika.
  • ~karol
    (2014-10-01 13:49)
    A jednak wykorzystanie zolnierza, ktory pojechal zabijac Afganczykow w ich wlasnym kraju w interesie globalnych mafii bylo paskudne. ten czlowiek nie walczyl o Polske , tylko byl najemnikiem.
  • ~czytelnik
    (2014-10-01 13:49)
    W Afganistanie brytyjskie i amerykańskie korporacje mają już kopalnie i szyby wydobywcze.Pan podpułkownik Stasiak nie powie Polakom wciskając kit że pojechał tam tylko DO AFGANISTANU BRONIĆ POLSKICH GRANIC ? i bezpieczeństwa Polaków oraz szukać skarbów i majątków dla Polski i Polaków.Pojechał tam bo lubi to i można zarobić poprostu.Przez wydatki na takich jak on i na Afganistan przez kilkanaście lat jak do tej pory powstałby już w Polsce nowoczesny system broni rakietowej i modernizacja broni przeciw lotniczej i pancernej w polskiej armii zapewniajac bezpieczeństwo i prestiż Polski w Europie . A tak przez takich zawodowych wojskowych jak ppłk Stasiak mogą tylko jak kula u nogi pojawiać się teraz UZBROJENI MISJONARZE z Afganistanu,Iraku i Syrii i wypałniając misję bożą ze świeckiej Polski bedą chcieli zrobić państwo wyznaniowe oraz prowadzić partyzancką wojnę religijną w miejscach publicznych.
  • ~stary Polak
    (2014-10-01 13:52)
    Wspolczuje kalectwa P. Pplk, ALE PRZECIEZ ON NIE PRZELEWAL KRWI ZA NASZA OJCZYZNE!!! NASI POLITYCY[czyt. politykierzy] ZGOTOWALI NASZYM ZOLNIERZOM TEN LOS!!!
  • ~gość
    (2014-10-01 14:08)
    Gdyby ten pan pułkownik Stępień walczył o polskie prawa na Białorusi,Litwie i Ukrainie (tu jest o co walczyć dla prześladowanych,izolowanych Polaków z Polonii od 17 września 1939 i to wtedy byłby bohaterem dla Polski i Polaków.Ale pan ppłk. Stasiak wolał pracować dla interesu korporacji zagranicznych w Afganistanie .
  • ~alfons xv
    (2014-10-01 14:27)
    Uhonorowanie tego beznogiego pułkownika może oznaczać , że PLATFUSOWCY prowadząc politykę podporządkowania Polski interesom USA , i przez to narażając Polskę i Polaków na uderzenie ruskich rakiet chcą ze wszystkich Polaków przemienić w bohaterów pozbawionych kończyn i życia .
  • ~dziadek
    (2014-10-01 14:33)
    Ppłk Leszek Stępień – weteran z Afganistanu w wyniku działań operacyjnych stracił nogę służąc Ojczyźnie.

    Kpina - jakiej Ojczyźnie służył ?

    Wyrazy współczucia dla pułkownika
  • ~xxy
    (2014-10-01 14:35)
    wydaje mi sie, ze obojetnie co powie i co zrobi pKopacz bedzie zle
    wspolczuje wszystkim malkontenta,moze usmiechnijcie sie wreszcie, wyjdzie napewno wam na zdrowie
  • ~WERT
    (2014-10-01 14:47)
    Wszystko to normalny pijar ...plaTFusow ZAPROSILI INWALIDE WOJSKOWEGO ZE SOBIE ZROBIĆ P I J AR ...WSTYD.
  • ~STANSI
    (2014-10-01 14:52)
    A W POLSCE MIELIŚMY WOJNE ŻE TEN PLK. WALCZYŁ O POLSKE ? COS SOBIE NIE PRZYPOMINAM ...
  • ~antydebil
    (2014-10-01 15:43)
    gaworzenie o obronności jak w przedszkolu.Śmiech na sali...
  • ~2STANSI2014-10-01 14:52
    (2014-10-01 15:44)
    prędzej on niż jacyś sportowcy
  • ~Kompletnie bez wstydu obciach manipulacja inwali
    (2014-10-01 18:59)
    no...- no...- wszystkie chwyty dozwolone ...
    czego oni jeszcze nie wymysla przy tym zlobie...
  • ~Bibilijny
    (2014-10-02 17:52)
    Wlaśnie dlatego skarbnik PO nijaki Pawelek Lukasz uchlał się do rozpaczy przeżywając losy weteranów i wyjazd Tuska , a znalezion był w okolicach ambasady USA wczoraj w nocy. Wraźliwi ludzie ci w PO , delikatny charakter , golą nieźle.
  • ~OKu
    (2014-10-02 20:33)
    Obraz Nędzy i Kopaczy...

Może zainteresować Cię też: