Gronkiewicz-Waltz: Stolica chce się pozbyć dwóch postaci powodujących straty - Bieruta i Janosika

Stolica chce się pozbyć dwóch postaci powodujących straty miasta - Bieruta oraz Janosika - stwierdziła Hanna Gronkiewicz-Waltz mówiąc o skali roszczeń reprywatyzacyjnych w Warszawie.

wróć do artykułu
  • ~ala
    (2015-05-07 07:51)
    Słusznie- cały naród buduje swoja stolicę.
  • ~zyta
    (2014-11-04 09:11)
    A ja proponuję o pozbycie się Hany G-W i wszystkich mośków
  • ~wujek
    (2014-10-16 14:21)
    Jakie rekompensaty? I za co i komu? Przecież swoje pazerne ręce wyciągają nie kto inni tylko Żydzi i byli właściciele, którzy po wojnie a i przed samą wojną dali dyla na zachód. Nawet palcem nie kiwnęli jak odbudowywano Warszawę ze zniszczeń wojennych i po powstaniu warszawskim. Tylko dzięki decyzjom ówczesnych władz jest Warszawa taka jaka jest. Gdyby rządzili dzisiejsi decydenci to nic z tego by nie było. Po prostu rozkradli by i sami by się nachapali po uszy. Ach szkoda gadać.
  • ~wawiak
    (2014-10-14 13:25)
    darol dobrze gadasz! Gronkiewicz nie zdziała już niczego nowego, oj sorry zapomniałabym - może jeszcze przyczynić się do wzrostu cen za bilety komunikacji miejskiej jak i wielu innych kwestii, ale i tak nic dobrego z tego nie wyjdzie...Panie Jacku czekamy na szybkie zmiany w stolicy
  • ~któś
    (2014-10-12 21:10)
    A jeszcze nie tak dawno temu broniła jej mać pomnika 4 śpiących.
  • ~pol anka
    (2014-10-12 14:00)
    Polska obrała złą drogę do rozliczenia się z decyzjami rządu komunistycznego.. Warszawa po wojnie była jedną wielką ruiną, tylko decyzji komunistów należy zawdzięczać, że postanowiono odbudować Stolicę wysiłkiem całego Narodu i z zasobów całego Narodu. Sejm RP powinien położyć kres żądaniom rekompensat, cóż taka historia. W Poznaniu Kościół odbierał obiekty publiczne po wyremontowaniu ze środków publicznych, obecnie kościoły w większości przypadków remontowane są z kasy publicznej, to jest grabież i złodziejstwo. Janosikowe jest normą, jest pomocą silniejszych ośrodków słabszym. UNIA corocznie odbiera sobie przekazując do Polski miliardy EURO. To też forma janosikowego. Ustykiwanie Pani Gronkiewicz jest haniebną manipulacją
  • ~sołtys
    (2014-10-12 08:48)
    Stolica musi się pozbyć wszystkich mośków i Hany a nie dwóch postaci ale minimum 2 tysiące mośków ze świecznika.
  • ~Polak
    (2014-10-11 12:19)
    Warszawa przede wszystkim musi się pozbyć PAZERNEJ BUFETOWEJ największej szkodnika w tym mieście.
  • ~ajaj
    (2014-10-10 22:38)
    A SZACHRAJA SZECHTERA ???
  • ~zb
    (2014-10-10 18:45)
    Czyli stare przysłowie "wasze ulice nasze kamienice" stało sie aktualne aktualne.
    Dlatego tak walczyli "młodsi bracia" o tę "wolność"
  • ~adam
    (2014-10-10 08:21)
    Ja proponuje żeby odłączyć Warszawę od woj.Mazowieckiego w tedy zobaczymy jaka mądra będzie Walc.
  • ~darol
    (2014-10-09 21:59)
    juz mam dosc Gronkiewicz-Walzt! zasiedziala sie chyba na tej kadencji troche.. warszawiacy! zobaczcie co ona z nami robi???!!! w kolko to samo, te same obietnice.. ja glosuje na Sasina, i w nosie mam wszystkich, wole goscia ktry ma fajne pomysly i nie przecenia swoich mozliwosci!
  • ~qaz
    (2014-10-09 21:46)
    no niestety Wawel spaskudzili...
  • ~krakus
    (2014-10-09 21:33)
    popieram "wPiSdu"
    won z zimnym Lechem z Wawelu do stolicy
  • ~wPiSdu
    (2014-10-09 19:19)
    Kraków chce sie pozbyć zimnego Lecha z Wawelu
  • ~czytelnik GW
    (2014-10-09 18:33)
    ta GW to panienka sPOd teczy ,prezentuje swoie wdzieki i jeczy
  • ~platfusi na gnój
    (2014-10-09 18:24)
    Pozbądźcie się Hajki Głonkiewicz-Wałc a zaprawdę powiadam wam że dużo skorzystacie
  • ~ufff
    (2014-10-09 16:57)
    PAMIĘTAJ KOBIETO, WYWODZĄCA SIĘ Z PLATFORMY KRYMINALNEJ, ŻE NIEDŁUGO BĘDZIE LAWINA POZWÓW ZA TRUCICIELSKI SKUTEK PRZEDŁUŻANIA DZIAŁALNOŚCI WYSYPISKA RADIOWO, WYSYPISKO - EWENEMENT W SKALI EUROPEJSKIEJ. GIGANTYCZNE SZAMBO NA SKRAJU DZIELNICY BEMOWO. OBY CIĘ BEZMYŚLNA KOBIETO ŚCIGANO POZWAMI DO KOŃCA TWOICH DNI. AMEN.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-10-09 14:41)
    ale ruski pomnik przed Wileńskim Ci nie przeszkadza. Po wszystkich wyborach zaraz tam go postawia
  • ~Cyryl
    (2014-10-09 14:26)
    ZaPOmniała POwiedzieć jeszcze o największym szkodniku i pasożycie , o Hani walcowej.