Komorowski: Straszenie Polaków wojną to brak odpowiedzialności

Polska jest bezpieczna - mówi prezydent po posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa Narodowego. Było ono poświęcone sytuacji na Ukrainie i przygotowaniom do przyszłorocznego szczytu NATO w Warszawie.

wróć do artykułu
  • ~tele-wic
    (2015-02-18 15:29)
    A straszenie kaszalotem jest cacy?
  • ~Robnad
    (2015-02-18 20:04)
    ~analityk2015-02-18 19:27

    głupszy jesteś od "bula", a to sztuka, lub ruskim trollem.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-02-18 16:46)
    Komorowski przy Dudzie wypadł jak stary traktor przy ferrari!
  • ~WSI pod WARIOGRAF i transmisja w mediach na żywo.
    (2015-02-18 16:47)
    bul komor potrzebuje kartki, co znaczy ze nawet twoja tesciowa juz predzej nadawała by sie na prezydętową
  • ~OKO
    (2015-02-18 17:20)
    A o czym mają dyskutować mądrzy i wykształceni Polacy z takim Komorowskim który nawet z karki jak czyta to się myli ,przecież on musi mieć 2100 doradców by odpowiedzieć na proste pytanie? a czym ty Polske obronisz tymi nieudacznymi generałami których naprodukowałeś całe setki i jest ich wiecej jak szeregowców ,tymi z demobilu myśliwcami,tymi zdezelowanymi czołgami z Niemiec za które zapłaciliśmy krocie a Tusk dostał posadę w UE
  • ~mentalista
    (2015-02-18 17:24)
    Jeden cywilny obrońca ,z AWS chyba, straszy ludzi wojną, drugi z PSL obiecuje, że będzie ich wskrzeszał. Można się rozerwać trochę.
  • ~sru
    (2015-02-18 17:35)
    nieprzygotowanie Polski do mozliwych zagrozen (wojna) to skandaliczna nieodpowiedzielnosc panie ex ministrze obrony i aktualny prezydencie qusi panstwa polskiego.
  • ~jsd
    (2015-02-18 17:44)
    POlityczny amator Bredzisław vel Różowy Orzeł jeszcze w 2008 roku mówił... " nie wierzę aby Moskwa wyciągnęła rękę po ukraińskie terytorium "... i to POwiecie lemingi ogłupione przez 'zaprzyjaźnione" media
  • ~humbak
    (2015-02-18 17:45)
    Dość wyborczych przekrętów! Ruch Kontroli Wyborów żąda od PKW publikacji protokołów

    Niedawno powstały obywatelski Ruch Kontroli Wyborów chce, aby Państwowa Komisja Wyborcza publikowała skany protokołów z obwodowych komisji wyborczych. Właśnie trwa zbieranie podpisów pod petycją w tej sprawie.
    „Jeśli obywatele w jakimś kraju mają jakiekolwiek wątpliwości, co do uczciwości wyborów, to znaczy, że w takim kraju nie ma pełnej demokracji” – czytamy w petycji, pod którą podpisał się reprezentujący Ruch Kontroli Wyborów i Klub Ronina – Józef Orzeł.
    Autorzy petycji przypominają, że w ubiegłorocznych wyborach samorządowych było – według PKW – ponad pięć milionów nieważnych głosów.
    „Wyniki podane przez PKW różniły się od exit polls tak, że eksperci nie umieją tego wytłumaczyć. Na Śląsku okręgowa komisja wyborcza wysłała do PKW 2 zbiorcze protokoły z wynikami różniącymi się o 130 tys. głosów. PKW do dziś nie opublikowała całościowych wyników wyborów listopadowych itd., itd.” – wyliczono w petycji.
    Czytaj więcej:130 tysięcy głosów "znikło", ale dla sądu to nie problem. Protest wyborczy oddalony
    Następnie autorzy podkreślają, że nie chcą mieć wątpliwości, „czy wybrani przedstawiciele – radni, burmistrzowie, prezydent, parlamentarzyści – rzeczywiście są wybrani przez nas w wolnych wyborach”.
    Z tego właśnie powodu domagają się publikacji na stronie internetowej państwowej Komisji Wyborczej „skanów protokołów obwodowych komisji wyborczych niezwłocznie po zakończeniu liczenia głosów w tych komisjach”.
    „Tylko w ten sposób można przywrócić kontrolę obywateli nad procesem wyborczym, do którego zaufanie zostało poderwane podczas ostatnich wyborów samorządowych” – zaznaczają na koniec.
    Petycję można podpisać tutaj: PKW: O niezwłoczną publikację skanów protokołów Komisji Obwodowych
  • ~marcelek
    (2015-02-18 17:52)
    Hej, prezydent, co ty bredzisz! Przecież to ty nas głównie straszysz!
  • ~PObredzimy troszeczkę
    (2015-02-18 18:09)
    Najlepsza na wszystko jest lewatywa i kociołek bigosu .
  • ~masa
    (2015-02-18 18:29)
    Prosimy napisać nową ściągawkę Komorowskiemu że Debalcewo zostało zdobyte przez Rosję
  • ~analityk
    (2015-02-18 19:27)
    Takim ignorantem jest Szeremietiew, który opowiada bzdury. Ale on inteligencją nigdy nie grzeszył. Widocznie brakuje mu pieniędzy więc oczekuje, że za te bzdury ktoś go zauważy w polityce ?
  • ~antykomuch
    (2015-02-18 17:44)
    Ta WSI-owa gęba to chyba rzeczywiscie na POstronku Putina?Czy on żyje w innym wymiarze?
  • ~Robnad
    (2015-02-18 16:11)
    "Nasz kraj jest jednak bezpieczny, a kwestionowanie tego jest przesadą - oświadczył prezydent dodając, że straszenie Polaków wojną jest wyrazem braku odpowiedzialności wobec społeczeństwa."

    coś ci przypomnę.

    "I my też wiemy świetnie, że dziś Gruzja, jutro Ukraina, pojutrze Państwa Bałtyckie, a później może i czas na mój kraj, na Polskę!"

    wiesz kto to w 2008 r. powiedział?

    pamiętasz swoją i reszty merdialnego "towarzystwa" reakcję na te słowa?

    swoje sławetne "bon- moty"

    przeprosiłeś?
    tfu.
  • ~nIEC ŻYJE PUTIN
    (2015-02-18 15:57)
    URZĄD SKARBOWY ZACZĄŁ NOWĄ GRĘ PARAGONOWĄ Z POLAKAMI CEL TEJ GRY TO ZDOBYĆ INFORMACJĘ JAKIMI PODATKAMI JESZCZE MOŻNA POLACTWO OBŁOŻYĆ PO WYBORACH. **--Przestroga dla polaków. ::::::: KAŻDY ODDANY GŁOS NA PO .PIS .PSL .CZY SLD DO ZGODA NA PODNIESIENIE CEN PALIW NOWE PODATKI POWOLNE POZBAWIENIE WAS EMERYTUR PODNOSZENIA WIEKU EMERYTALNEGO WIĘKSZE BEZROBOCIE WIĘKSZE CENY ŻYWNOŚCI ODZIEŻY PRODUKTÓW GOSPODARCZYCH SŁOWEM WSZYSTKIEGO I ZE SŁOWAMI NA USTACH TAK NAM DOPOMÓŻ BÓG... MACIE NIEBYWAŁĄ SZANSE ŻEBY TO ZMIENIĆ GŁOSUJĄC NA KUKIZA LUB GRODZKĄ WYBIERZCIE COŚ NOWEGO A NIE MNIEJSZE ZŁO JEST ZAWSZE TYM WIĘKSZYM ZŁEM.****W *PROTEŚCIE PRZECIWKO TYM CZTEREM PARTIOM ODDAJCIE GŁOSY NIE WAŻNE ****TAK JAK W WYBORACH SAMORZĄDOWYCH WYBORCZA PODAŁA 14 LUTEGO 2015 ROKU ŻE GŁOSÓW NIE WAŻNYCH BYŁO 2,5 MILIONA. POSTĘPUJCIE TAK TAK DŁUGO DO PUKI NIE NASTĄPI ZMIANA ORDYNACJI WYBORCZEJ. NAJLEPSZY WYROK MACIE OKAZJĘ WYDAĆ 10 MAJA PRZY URNIE POKAZAĆ IM GDZIE ICH MIEJSCE ZA KRATKAMI
  • ~gość
    (2015-02-18 20:29)
    I to mówi agent WSI? Kto mu uwierzy?
  • ~zrobie se LEWATYWE i WYGRAM
    (2015-02-18 21:39)
    POsmotrim uwidim, a tiepier POstawie BIGOS to se POzre, a jak by cos POszlo nie tak to se POzycze od POlikota gumowego I sie POprawi I PO BULU
  • ~Wanda
    (2015-02-18 21:58)
    Ciekawe czy Komorowsi POstawi swoją glowę POd topór jeśli sięPOmyli
  • ~Irek
    (2015-02-18 22:00)
    Co ten buc Komorowski może wiedzieć , jak tylko siedzi POd żyrandolem.

Może zainteresować Cię też: