Prezydencki współpracownik obraża Kopacz: Jak się raz zdejmuje majtki...

| Aktualizacja:

Bronisław Komorowski ma ponoć za złe Ewie Kopacz, że ugięła się przed strajkującymi górnikami. Tabloid cytuje dosadne opinie na temat pani premier wypowiedziane przez jednego z pracowników Kancelarii Prezydenta.

wróć do artykułu
  • ~dynia
    (2015-03-02 10:59)
    Ciekawe kto zdjął majtki dla WSI
  • ~dynia
    (2015-03-02 11:00)
    WYBIERZMY INTELIGENTNEGO PREZYDENTA PANA DUDĘ BO OBCIACHU TO MAMY JUŻ DOSTATEK
  • ~głos społeczeństwa
    (2015-03-02 11:01)
    Widać jakie ma zdanie pan prezydent Komorowski co do ludzi pracy.
  • ~św.NH
    (2015-03-02 11:06)
    Narobił na stołek wesołek!
    Barwy kampanii! Bronek vel lukrowany serdel daje z siebie, bo Polacy kochają gamoni i parasolników na bigosie!
  • ~wPiSdu
    (2015-03-02 11:07)
    ~dynia2015-03-02 11:00
    WYBIERZMY INTELIGENTNEGO PREZYDENTA PANA DUDĘ BO OBCIACHU TO MAMY JUŻ DOSTATEK

    szukasz idiotów na tym forum ?
  • ~ajax
    (2015-03-02 11:07)
    Dlaczego zablokowano dodawanie komentarzy pod artykułem o gafach rezydenta???
  • ~>>>>> Zibi <<<<<<
    (2015-03-02 11:13)
    TERAZ WIDAĆ ŻE NIE TYLKO WSI - ŻYRANDOL JEST CHORY W URZĘDZIE ŻYRANDOLA ZAPANOWAŁA CHOROBA ŚWIŃSKA , TRZEBA KONIECZNIE DO WETERYNARZA CAŁE TOWARZYSTWO ...
  • ~w bullu i beznadzieji
    (2015-03-02 11:13)
    Pani Kopacz nie nosi majtek i nie musiała ich zdejmować i zdejmować nie będzie !
    A Komoruskiemu nie Kopacz a szoguny Kozieje i Nałęcze robią koło dupy !
  • ~szogun
    (2015-03-02 11:16)
    Hrabia w buciorach włazi na fotel w japońskim parlamencie !
    Tak się nawet chłopu pańszczyźnianemu nie przydarzyło ?
    Jaki kraj taki hrabia ?
  • ~wstyd
    (2015-03-02 11:18)
    A który to współpracownik pana prezydenta ?
    Coś mi tu pachnie Bartoszewskim - tym od bydła ?
  • ~ajax
    (2015-03-02 11:20)
    Bronek wytrzymał ciśnienie jak mówił, że podniesienie wieku emerytalnego nie jest potrzebne, a zaledwie 6 miesięcy później podpisał ustawę podnoszącą wiek emerytalny do 67 lat!!!
  • ~wot prawda
    (2015-03-02 11:21)
    T. Nałęcz i B. Komorowski czyli głupi i głupszy i trzaski wieczorkiem.
  • ~ipn
    (2015-03-02 11:22)
    Dziadek masona “hrabiego” Bronisława Komorowskiego, niejaki Osip Szczynukowicz – to rezun oddelegowany przez Sowiecki Rewolucyjny Komintern do dywersji na terenach pozaborowych, odebranych Rosji Traktatem Wersalskim.

    W czasie wojny polsko-bolszewickiej, dziadek Komorowskiego był czekistą w armii Tuchaczewskiego i po sromotnym laniu w bitwie nad Niemnem w 1920r. dostał się do polskiej niewoli. Zachowała się jego kartoteka jeńca wojennego.

    W październiku 1920 dziadkowi Komorowskiego udało się zbiec i schronił się na Litwie w Kowaliszkach u polskiej szlachty o nazwisku Komorowscy. Właściciele majątku zginęli z rąk Rosjan, a Szczynukowicz przywłaszczył sobie
    ich nazwisko. Tam w roku 1925 narodził się Zygmunt Leon Komorowski, ojciec Bronisława Marii.

    Po wyparciu Niemców z Litwy przez Armię Czerwona pod koniec roku 1944 Zygmunt Leon Komorowski wstępuje do wojska polskiego do armii Berlinga. Służy w 12 Kołobrzeskim Pułku Piechoty i błyskawicznie awansuje na stopień oficerski.

    Bronek na temat swojego ojca na swojej stronie, pisze: “Zygmunt Komorowski, mój ojciec (1925-1992), za czasów tzw. pierwszej okupacji sowieckiej i za okupacji niemieckiej działał w konspiracji (pseudo Kor), a od jesieni 1943 roku był w AK. Pod koniec wojny ojciec przebijał się do Polski razem z Łupaszką.

    Złapali go bolszewicy z bronią w ręku, ale nie rozstrzelali(?) jak stu innych, tylko wsadzili do więzienia. Za złoty pierścionek babuni strażnik wyprowadził go z celi, z której więźniowie trafiali pod stienku, do takiej w której siedzieli rekruci do armii Berlinga.

    Niech Bronek wytłumaczy ten “cud nad cudami”, że oto żołnierz AK z oddziału Łupaszki, śmiertelnego wroga Sowietów i polskich zdrajców, złapany z bronią w ręku, w ciągu paru miesięcy zostaje oficerem L.W.P.

    Jeżeli fakty podane przez Bronka, że jego ojciec był w oddziale Łupaszki są prawdziwe, to jedynym wytłumaczeniem tego “cudu” jest to, że Zygmunt Leon Komorowski, ojciec Bronisława – był sowieckim agentem!

    Był nim także i syn Bronek, który jak wskazuje przeciek z utajnionego aneksu do raportu o WSI, był sowieckim agentem działającym w polskich WSI.

    I pewnie dlatego p.o. prezydenta RP – Bronisław Komorowski, w ciągu pierwszych godzin po katastrofie smoleńskiej, dopilnował aby utajniony aneks do raportu o WSI przechowywany w pałacu prezydenckim – znalazł się w jego rekach.

    Komorowscy o Bronisławie Szczynukowiczu

    Kłamstwo do „Bulu”

    Nie mogę się dłużej opierać i muszę to potwierdzić: przodkowie Bronisława Komorowskiego wyłudzili od zaborców tytuł hrabiowski na podstawie sfałszowanych dokumentów.
  • ~ZbyszekD
    (2015-03-02 11:24)
    ~wPiSdu2015-03-02 11:07 jest dostępny na ,,dziennik.pl'' artykuł o wizycie prezydenta w Japonii, na 140 komentarzy zachowanie prezydenta w parlamencie japońskim broni dosłownie parę osób, więc rzeczywiście takich idiotów jak ty jest bardzo mało - nie da się obronić totalnych kompromitacji!!!
  • ~jzr
    (2015-03-02 11:37)
    Takie coś reprezentuje POLSKĘ!
    To nie dziwota, że Polaków mają na świecie za idiotów.
  • ~qewqe
    (2015-03-02 11:43)
    Szkoda słów o komentarza na to
    miernoty POspolite lachudry i dziadostwo
    PO to obciach i SYF
  • ~aj waj, aj waj
    (2015-03-02 11:49)
    Pani Kopacz nie nosi majtek,
    ona chodzi w stringach !
  • ~Szewc Kilinski
    (2015-03-02 11:49)
    Scierwo i łachudro może coś takiego powiedzieć. Czas tych szogunów już się kończy, nierobów co styl życia to jedno wielkie biznacjum kosztem bezrobocia i nędzy. A paszoł won ,śą inni do kichy , przynajmniej będą pracować , coś zrobią ale pzrede wszystkim ograniczą te biznacjum o połoe, zlikwidują senta, a sejm to makx. 250 posłów , ale nie osłów.
  • ~kokos
    (2015-03-02 11:55)
    cała ta mafia z królem Europy na czele do więzienia.
  • ~Franek
    (2015-03-02 11:55)
    Wulgarna wypowiedz chama.Jesli to prawda to nie dziwią wpadki pana Prezydenta.Czy w Polsce nie ma już odpowiedzialnych elit.Bo jeżeli najbliższe otoczenie p.Prezydenta zachowuj esię jak najgorszy element społeczny to z Rzeczpospolitą nie jest różowo.Swoją drogą, czy podczas ostatniej lustracji sprawdzano arystokratyczne pochodzenia JP Prezydenta?.Sporo wpisów w internecie poddających wiarygoidność tej kwestii.

Może zainteresować Cię też: