To będzie drużyna Dudy w Kancelarii Prezydenta? Są nazwiska, nieoficjalnie...

| Aktualizacja:

Małgorzata Sadurska ma być szefową Kancelarii Prezydenta Andrzeja Dudy - dowiedziała się nieoficjalnie TVN24.

wróć do artykułu
  • ~rychu
    (2015-07-19 21:43)
    jezeli Szczerski ma być ministrem do spraw polityki zagranicznej to znaczy ze biskupow nie bedzie lokowal w Senacie tylko wysle ich do Brukseli ??!!!
    ja w dalszym ciagu jestem za referendum w sprawie odwolania Dudy z funkcji prezydenta RP za udzial w przekrecie ze SKOK-ami w czasch kiedy pracowal dla Lecha !!!
  • ~NORWID
    (2015-06-26 16:58)
    TE DZIADY ZAWSZE WYSTAWIĄ SAMYCH KRETYNÓW i DEBILI --- MOŻE TAK OKO TEN KLECHA IDIOTA NAD IDIOTAMI ...
  • ~AAA
    (2015-06-26 12:41)
    Czasy czytania z kartki minęły. Wykształconych,niezależnych,uczciwych takich potrzeba. To będą bardzo dobre lata dla Polski i Polaków.
  • ~cvgbkuiliomugkjyujhfddsgdsfsdcxbvbvcn
    (2015-06-26 10:43)
    Jak widzimy Dziennik znów zaczyna wycinać wpisy przeciwników Platfusów, Łobuzy z Platformy mooga w dalszym ciagu ublizać i wyzywac ludzi z PIS a gazeta nie reaguje np taki wiesio cxzłonek Platformy , jemu wszystko wolno , ale nie długo zobaczymy .
  • ~klasa
    (2015-06-26 09:37)
    Zatrudni Joachima Helmuta ,,JOJO" miałby duda za darmo adidasy ,JOJO " do bandyta okradał kolegów w Szkole i ściągał z nóg adidasy !
  • ~IVRP
    (2015-06-26 09:34)
    A gdzie wariat Maciarewicz i wariatka dziewica Pawłowicz ? Łopiński to szczęście że żyje to go męczy a gdzie praca facet wygląda jak Breżniew w wieku 85-lat !
  • ~Jarosław z Warszawy
    (2015-06-26 08:57)
    Byli czerwoni teraz masz 100 razy gorszych czarnych...

    PIS-DUDA oddal Polske w lapy czarnych okupantow

    http://www.youtube.com/watch?v=2MZAMUrPuGQ

    Prosze zobaczyc tych oglupionych wyborców PiS.
    Zobaczcie tego oszusta Rydzyka!

    http://www.youtube.com/watch?v=2MZAMUrPuGQ

    zalecam obejrzec caly film a o kupnie helikoptera jest w 48 minucie tego dokumentalnego filmu.
    Dlaczego wierni, katolicy nigdy tego filmu nie zobaczyli na wizji w Telewizji Trwam?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-06-26 08:52)
    Polska to skansen CIEMNOTY !

    Nigdzie w Europie kosciol nie smialby mieszac sie do polityki , krytykowac partie...grozic i pietnowac polityke rzadu demokratycznego !

    Nie ma takiej opcji !!

    Tylko w Polsce !! Okradaja spoleczenstwo , panosza sie i zyja jak stonka na ciele podatnika !

    Ale kosciol bogaci sie oplywa w dobrobyt , odbiera ziemie i budynki zdziera setki milionow komornego , wysiedla mieszkancow ze swoich "odebranych" dobr..
    ...rozbija sie limuzynami , nawpychali ksiezy , zakonnic do szkol , przedszkoli , wojska , szpitali , lotnisk !!, izb celnych...itd itd...z suta pensyjka...
    rozbijaja sie limuzynami pijawki , nie placa za swoja emeryture zadnych skladek...!! ani zadnych podatkow
    i kosztuja POLSKE 15 miliardow zl ROCZNIE !

    Ilu ludziom mozna pomoc , szkol zbudowac rodzin i dzieci WYZYWIC ???
  • ~internautka 50+
    (2015-06-26 08:51)
    Wreszcie będzie można słuchać co mówią politycy bo do tego czasu to był bełkot i to jeszcze z karteluszka.
    Najlepszy przykład bełkotu,wczorajsza rozmowa
    redaktora z p Borusiewiczem, (chyba po Panoramie)
    A ataki to PO stosuje nagminnie ,ten taki brzydki ,w okularach ,nieogolony w rozmowie wczorajszych wiadomościach to nawet redaktora prowadzącego zakrzyczał.
    Precz z PO- partią miłości, która rządziła dzięki obdarowaniu PIS swoimi wadami. Jeden uwierzył to nawet zabił pracownika w biurze poselskim PIS w imię tej miłości do PO
  • ~Polka Normalna
    (2015-06-26 08:46)
    w Polsce jest katokaczyzm a prawdziwych katolikow ze swieczka szukac...
    Nic sie nie zmieni, dopóki Polska nie zrzuci jarzma Watykanu.
    Zaden ustrój tu nie ma znaczenia.
  • ~WAW
    (2015-06-26 08:21)
    PREZYDENTEM POWINIEN BYC RYDZYK - SZEF DUDY! PO CO UDAWAC?
  • ~WAW
    (2015-06-26 08:20)
    JA PIERD.ZIELE - 5 ZMARNOWANYCH LAT DLA POLSKI... ZACOFANIE, KOLTUNSTWO, OSMIESZENIE, IZOLACJA, ZAPASC GOSPODARCZA - OTO CO NAS CZEKA...

    ALE BEDZIE SIARA I WSTYD W SWIECIE...

    'OJCZYZNE WOLNA RACZ NAM ZWROCIC PANIE"...
  • ~wojtek
    (2015-06-26 08:19)
    Timur-Duda i jewo kamanda.
    Żenada.
  • ~POLKA
    (2015-06-26 08:09)
    Nareszczie Polacy będą mieć uczciwego PANA PREZYDENTA DR DUDĘ-tak nam dopomóż BÓG.
  • ~any
    (2015-06-26 08:01)
    Tak medialne mafie probuja wplywac na decyzje.
    TVN24 sprokurowalo plotke no i mamy wysyp troli.
    Ten TVN24 do niczego Polsce nie jest POtrzebny.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-06-26 07:59)
    Smierdzi kadzidlem...
    Drużyna zalatuje moherem i kruchtą,

    Drużyna Dudy? moze prezia ??
    Episkopat, to oczywiste!

    raczej gang olsena
    bezzębnego

    Jak za komuny, bedziemy mieli prezydenta ??, premiera ? ?i rzad??,
    a rzadzic bedzie Biuro Polityczne (Prezes !! podlegly...Rydzykowi i episkopatowi)!
    W co my sie pakujemy?
  • ~hgw
    (2015-06-26 07:50)
    obiecał co nowego?
  • ~Szczypa pigula
    (2015-06-26 07:49)
    Dam ksiedzu za Bog zaplac.
  • ~Jarosław z Warszawy
    (2015-06-26 07:44)
    Duda to przestępca skazany prawomocnym wyrokiem i bandzior okradający PE - 13 asystentów,
    w tym pielęgniarka kaczynskich, makijażystka kaczyńskich...
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-06-26 07:36)
    Smierdzi kadzidlem...
    Drużyna zalatuje moherem i kruchtą,
    Łopiński dodatkowo smrodkiem jakichś krzywych spółek, a wszyscy oni SKOKAMI. Jaki prezydent taka drużyna.
    Poziom bigoterii i odlotu niespotykany w cywilizowanym kraju, przy tym aż takich dewotów niełatwo spotkać w naturze, tzn. w społeczeństwie.

    na marginesie, Duda, miał akurat g... do gadania.

Może zainteresować Cię też: