Nowy spot PO bije w Beatę Szydło. Zarzuca rządowi oszustwo [ZOBACZ WIDEO]

| Aktualizacja:

Platforma Obywatelska zarzuca rządowi oszustwo w sprawie programu "500 Plus". Pokazała dziś w Sejmie spot na ten temat, w którym wytyka, że premier Beata Szydło obiecywała 500 złotych dla każdego dziecka.

wróć do artykułu
  • ~ja
    (2016-02-12 15:20)
    Lepiej było żadnych obietnic nie spełniać, tak jak to przez 8 lat praktykowała PO, no nie?
  • ~bono
    (2016-02-12 15:24)
    Jeszcze takie dwa spoty i PO z 2 procentowym poparciem siegnie bruku. Tak trzymac zlozieje i bandyci III RP
  • ~magda sz-n
    (2016-02-12 15:25)
    Widac PO ma za duzo pieniedzy jesli juz emituje spoty wyborcze niemal 4 lata przed czasem. Trzeba chyba przemyslec powaznie sprawe ograniczenia dotacji z budzetu panstwa.
  • ~viv
    (2016-02-12 15:27)
    Oszustwem jest ten spot. Od co najmniej września było wiadomo o szczegółach programu, a Szydło mówiła o tym wielokrotnie - więc spot jest bzdurą. Zresztą PO ostatnio wyłącznie się kompromituje. Już nie wiedzą co bredzić
  • ~ajax
    (2016-02-12 15:28)
    Rządzili 8 lat parszywi POlszewicy i tylko podnosili podatki np. VAT na ubrania dziecięce z 8% do 23%!!!
  • ~MA
    (2016-02-12 15:29)
    Szkoda,że nie zrobili spotu o tym jak miesiąc przed wyborami zapewniali, że nie potrzeba zwiększyć wieku emerytalnego, a miesiąc po zmienili zdanie.
  • ~lee
    (2016-02-12 15:32)
    a co ludziom daly gnidy z PO przez ostatnie osiem lat ?????
  • ~Kasia
    (2016-02-12 15:36)
    Obiecali mi 500 zł na dziecko i dostane więc nie rozumiem po co PO takie gadki uskutecznia. Ja pamiętam orliki które PO z PSL..... . Barany!
  • ~POdode
    (2016-02-12 15:44)
    Mamuśka wrednie łże przy własnym dziecku! Czy wytłumaczy kiedyś młodemu, że łgała na POtrzeby Partii Oszustów, którzy w ogóle nie mieli zamiaru nic dać,histerycznie wrzeszczeli, ze nie ma na to pieniędzy, a wypowiedziami Pani premier Szydło manipulowali.
  • ~v7
    (2016-02-12 15:47)
    Najpierw był szum, że PiS nie spełnia obietnic, teraz że oszukali. Hipokryci, a które to obietnice spełniła PO oprócz okradania i manipulacje społeczeństwem. Gdzie są pieniądze z OFE, co z długiem który stworzyliście na POtrzeby ośmiorniczek. Won parchy pruskie.
  • ~rada
    (2016-02-12 15:53)
    Kobito ze sPOtu, za to na POcieszenie będziesz mogła z dzieciakiem POharatać na P Orliku w gałę jak POdrośnie!
  • ~oko
    (2016-02-12 15:53)
    Gender obiecał że po głaskaniu tęczy będzie przyrost. Chwilowo urosło ciśnienie i całkowicie PO fakcie opadło;))
  • ~samum
    (2016-02-12 15:55)
    Śmieszny spot, śmieszna partia, śmieszni jej wyborcy. Nie na sensu dyskutować z takim stekiem bzdur.
  • ~dobta zmiana dla trwam
    (2016-02-12 15:55)
    Ale dla Rydzyka nie obiecywali a dają już 50 mln i fanie pisu mówią że tak trzeba, na dzieci zabraknie ale Rydzykowi dać trzeba
  • ~grześ
    (2016-02-12 16:00)
    PiS zrobiło więcej w 3 miesiące niż PO przez 8 lat, taka jest prawda. Pakujcie walizki i wyjeżdżajcie do Berlina tam dla was na pewno znajdzie się miejsce, za to że przez 8 lat działaliście w ich interesie.
  • ~Anna bez Domna
    (2016-02-12 16:01)
    Zwracam się do wszystkich braci z PiS-u robię to słowami orędzia bezdzietnego ojca Rydzyka i Lecha 156 cm Kaczyńskiego jakie skierował do narodu i powiedział: Spieprzajcie dziady". Bracia z PiSu, bądźmy szczerzy i autentyczni, i uczciwi jak Macierewicz, bierzmy odpowiedzialność za świat i najbliższych jak Kurski. Uczmy ich pacierza i brewiarza. Zabierajmy ich do kruchty na katechezy neokatechumenalne połączone z molestowaniem dzieci. Bądźmy miłosierni jak ksiondz Łoko. Łączmy Polaków jak to robi niejaki Jarek Plugawy.
  • ~Lutek
    (2016-02-12 16:01)
    Nie dali rady w Sejmie to obsikuja nogawki PiSowi poprzez zaklamane spoty ci zlodzieje,oszusci,degeneraci POwskiej wszelkiej masci i jeszcze niewinne dziecko w te swoje oszczercze wypowiedzi wplatali.Tfuj na was wy polityczne smiecie!!!
  • ~Fedor
    (2016-02-12 16:06)
    Ciekawe, czy ta "oszukana" mama jest aktorką czy działa w młodzieżówce PO? A dziecko pożyczone czy przywiezione z Anglii, gdzie Polki rodzą jak, nomen omen, najęte?
  • ~cc5
    (2016-02-12 16:07)
    jak Platforma podzieliła dzieci i rodziny czyli karta duzej rodziny , od trzech w górę , czyli pierwsze i drugie dziecko Platforma miała gdzieś. dla nich nie istniało , a teraz kłamie i oszukuje i to kłamie na zywca,
  • ~wyborca/wszystkie Dzieci sa nasze.
    (2016-02-12 16:07)
    Kazdy Plan mozna dopracowac. Ale 8 YEARS na NIE NIE NIE a za chwile YES YES YES,Zapamieraja wszystkie dzieci.