Nowy spot PO bije w Beatę Szydło. Zarzuca rządowi oszustwo [ZOBACZ WIDEO]

| Aktualizacja:

Platforma Obywatelska zarzuca rządowi oszustwo w sprawie programu "500 Plus". Pokazała dziś w Sejmie spot na ten temat, w którym wytyka, że premier Beata Szydło obiecywała 500 złotych dla każdego dziecka.

wróć do artykułu
  • ~viv
    (2016-02-12 15:27)
    Oszustwem jest ten spot. Od co najmniej września było wiadomo o szczegółach programu, a Szydło mówiła o tym wielokrotnie - więc spot jest bzdurą. Zresztą PO ostatnio wyłącznie się kompromituje. Już nie wiedzą co bredzić
  • ~ajax
    (2016-02-12 15:28)
    Rządzili 8 lat parszywi POlszewicy i tylko podnosili podatki np. VAT na ubrania dziecięce z 8% do 23%!!!
  • ~ja
    (2016-02-12 15:20)
    Lepiej było żadnych obietnic nie spełniać, tak jak to przez 8 lat praktykowała PO, no nie?
  • ~bono
    (2016-02-12 15:24)
    Jeszcze takie dwa spoty i PO z 2 procentowym poparciem siegnie bruku. Tak trzymac zlozieje i bandyci III RP
  • ~magda sz-n
    (2016-02-12 15:25)
    Widac PO ma za duzo pieniedzy jesli juz emituje spoty wyborcze niemal 4 lata przed czasem. Trzeba chyba przemyslec powaznie sprawe ograniczenia dotacji z budzetu panstwa.
  • ~lee
    (2016-02-12 15:32)
    a co ludziom daly gnidy z PO przez ostatnie osiem lat ?????
  • ~MA
    (2016-02-12 15:29)
    Szkoda,że nie zrobili spotu o tym jak miesiąc przed wyborami zapewniali, że nie potrzeba zwiększyć wieku emerytalnego, a miesiąc po zmienili zdanie.
  • ~v7
    (2016-02-12 15:47)
    Najpierw był szum, że PiS nie spełnia obietnic, teraz że oszukali. Hipokryci, a które to obietnice spełniła PO oprócz okradania i manipulacje społeczeństwem. Gdzie są pieniądze z OFE, co z długiem który stworzyliście na POtrzeby ośmiorniczek. Won parchy pruskie.
  • ~Kasia
    (2016-02-12 15:36)
    Obiecali mi 500 zł na dziecko i dostane więc nie rozumiem po co PO takie gadki uskutecznia. Ja pamiętam orliki które PO z PSL..... . Barany!
  • ~POdode
    (2016-02-12 15:44)
    Mamuśka wrednie łże przy własnym dziecku! Czy wytłumaczy kiedyś młodemu, że łgała na POtrzeby Partii Oszustów, którzy w ogóle nie mieli zamiaru nic dać,histerycznie wrzeszczeli, ze nie ma na to pieniędzy, a wypowiedziami Pani premier Szydło manipulowali.
  • ~Obserwator
    (2016-02-12 16:34)
    PartiaOszustow idzie na dno a jak wiadomo tonacy brzytwy sie chwyta.
  • ~wyborca
    (2016-02-12 16:10)
    Smiesz mnie ogarnia kazdego dnia gdy widze co raz wieksza nieudacznosc politykow PO i wyskakujacego co chwile ze swoimi "madrosciami" Petru. Obraz nedzy i rozpaczy, a nie opozycja. Dobrze sie stalo ze juz nie rzadza. Swoja droga to pierwszy chyba na swiecie przypadek, zeby opozycja zarzucala rzadowi, ze realizuje obietnice wyborcze.
  • ~ee
    (2016-02-12 16:11)
    Konfidenci , złodzieje i oszuści z PO , Nowoczesnej i KOD nadal knują i jątrzą . Donosiki,donosiki ,donosiki !!!
  • ~Lutek
    (2016-02-12 16:01)
    Nie dali rady w Sejmie to obsikuja nogawki PiSowi poprzez zaklamane spoty ci zlodzieje,oszusci,degeneraci POwskiej wszelkiej masci i jeszcze niewinne dziecko w te swoje oszczercze wypowiedzi wplatali.Tfuj na was wy polityczne smiecie!!!
  • ~tom
    (2016-02-12 16:47)
    Oszuści z PO zmniejszyli zasiłek pogrzebowy , aby im dzieciom żyło się lepiej.Obłudnicy szkoda gadać
  • ~cc5
    (2016-02-12 16:07)
    jak Platforma podzieliła dzieci i rodziny czyli karta duzej rodziny , od trzech w górę , czyli pierwsze i drugie dziecko Platforma miała gdzieś. dla nich nie istniało , a teraz kłamie i oszukuje i to kłamie na zywca,
  • ~grześ
    (2016-02-12 16:00)
    PiS zrobiło więcej w 3 miesiące niż PO przez 8 lat, taka jest prawda. Pakujcie walizki i wyjeżdżajcie do Berlina tam dla was na pewno znajdzie się miejsce, za to że przez 8 lat działaliście w ich interesie.
  • ~wars
    (2016-02-12 17:05)
    .a wstrętna szwabska witryno i ich wydawca Ringier Axel Springer w siedzibą w Zurichu !! NIE JUDŹ won z Polski Po nawet na trzecie dziecko nic nie zrobiła!!! lepsze były amer golld, afery itp. !!! ch-j du.a i kamieni kupa !
  • ~Fedor
    (2016-02-12 16:06)
    Ciekawe, czy ta "oszukana" mama jest aktorką czy działa w młodzieżówce PO? A dziecko pożyczone czy przywiezione z Anglii, gdzie Polki rodzą jak, nomen omen, najęte?
  • ~wyborca/wszystkie Dzieci sa nasze.
    (2016-02-12 16:07)
    Kazdy Plan mozna dopracowac. Ale 8 YEARS na NIE NIE NIE a za chwile YES YES YES,Zapamieraja wszystkie dzieci.