Prezydent Duda: Realizacja zobowiązań wyborczych musi uwzględniać sytuację budżetową

| Aktualizacja:

Prezydent Andrzej Duda mówił w poniedziałek w Kwidzynie, że nie zapomina o swoich zobowiązaniach wyborczych, m.in. o obniżeniu wieku emerytalnego. Proszę tylko o wyrozumiałość, że wszystkie zmiany muszą uwzględniać sytuację budżetową - zwrócił się do mieszkańców miasta.

wróć do artykułu
  • ~majka
    (2016-06-13 19:32)
    Doprawdy? Musicie uwzględniać budżet? A przecież poprzedni rząd mówił to samo. A pan wyszydzał to publicznie, że nie ma zwrotu "nie da się". No i co? Czasem się nie da, panie rezydencie.
  • ~julka
    (2016-06-13 19:40)
    smieszny czlowiek, aby dostac sie na stolek obiecywal gruszki na wierzbie, jak prezydent Komorowski mowil prawdę to przegrał- głupi naród -nigdy sie nie nauczą
  • ~Fruzia
    (2016-06-13 19:20)
    bajki maliniaka o zaczarowanym długopisie.....
  • ~klarneta
    (2016-06-13 19:38)
    Robicie nadal wode z mozgu waszym wyborcom, wybaczcie,ale oklamaliscie POLAKOW,A CIEMNY LUD TO KUPIL.
  • ~Monachijski
    (2016-06-13 19:47)
    Nie trzeba było obiecywać bez sprawdzenia. W ten sposób oszukuje się wyborców.
  • ~Waldek
    (2016-06-13 19:57)
    Bezczelne i aroganckie stwierdzenie, wskazujące niestety na to, że uważa polski naród i wyborców za idiotów, którzy zasługują na to, aby ich oszukać !!!
  • ~o co chodzi?
    (2016-06-13 19:43)
    a co z gadaniem, że "to nieprawda, że nie ma pieniędzy". Kiedy Prezydent łaskawie "mija się z prawdą"? Teraz czy wtedy?
  • ~ulisse
    (2016-06-13 19:06)
    :D -dzieki Maliniak, - niech każdy Polak odpowie skarbówce: – zapłaciłbym podatki, ale nie mam....
  • ~jk
    (2016-06-13 19:52)
    kazali mu gadac glupoty to gadal, a co tam a ze elektorat pisowki to ciemniaki to juz inna sprawa, glupi naròd rzadzony przez glupi PIS
  • ~Bibilijny
    (2016-06-13 19:17)
    Nareszcie prawidłowo w końcu odpowiedział. Zlozyl obietnice bo nie wiedział jaka jest sytyacja w budzecie i nie może. Tak jak z tym co chce oddać dlug ale nie może , bo nie ma
  • ~jestem idiotą
    (2016-06-13 20:15)
    Kłamcy , oszuści i hipokryci . Dziadostwo, że w pale się nie mieści ! Głosowałem i wyszedłem na idiotę .
  • ~100 dni
    (2016-06-13 20:19)
    No to co ? Dymisja albo taczki .
  • ~Kazio z Koziej Wólki
    (2016-06-13 19:47)
    Ja, Kazio z Koziej Wólki, wasz kandydat na Prezydenta Najjaśniejszej w AD 2020 gwarantuję wam, ze jak zostanę Prezydentem to każdy Polak każdego sortu dostanie na łebka po 2 patyki ma miesionc :-) i połówkę na tydzień . Głosuuuujcie na Kazia.
  • ~worg
    (2016-06-13 20:13)
    A przecież mieli "dać radę"... czyżby kłamali w kampanii wyborczej? Czyżby "ciemny lud" znów ich bajki kupił...
  • ~jozef
    (2016-06-13 20:13)
    Co się można spodziewać po oszuście?
  • ~przerazona
    (2016-06-13 20:11)
    Duda podejrzewam ze tak przedtem jak i teraz nir wiedziales i nie wiesz co to jest budzet i jego uwarunkowania
  • ~godot
    (2016-06-13 20:46)
    Miałeś podać się do dymisji, jeśli nie uda ci się spełnić swoich obietnic wyborczych. No ale czego ja oczekuję od Muppeta - hipokryty bez moralnego kręgosłupa i honoru. Enfant terrible polskiej polityki - choć to trudne do wyobrażenia jest on bardziej dwulicowy i gnuśny niż jego sutener Kaczyński.
  • ~def
    (2016-06-13 21:38)
    Chopczyku! To nie wiedziałeś, że Twoje obietnice muszą miec pokrycie w budżecie? Ale pośmiewisko!Tak się może tłumaczyc jakiś debil!
  • ~Antoni z grudziądza
    (2016-06-13 21:33)
    Śmieszny człowieczek, całkowicie uzależniony od posła Kaczyńskiego. Teraz przypomniał sobie o możliwościach budżetowych? Picer i kłamca, takim ludziom kodeks honorowy nie pozwala podać ręki. Żałosny maliniak i tyle...
  • ~Wanda
    (2016-06-13 22:27)
    ONI WAM MOWIA;ZE NIE MA PIENIEDZY! PIENIADZE SA! NA WSZYSTKO WYSTARCZY! JAK ZOSTANE PREZYDENTEM A MOCNO W TO WEIERZE TO: BLABLABLABLABLA..................... I w ten sposob wygrywa sie w Polsce wybory, Takich jak ten pan nazywa sie OSZUSTAMI !!!! Czym ten pan rozni sie od Bankow? Skoro Banki Polakow oszukaly,to jak nazwac to,co zrobil ten bez honoru polaczek maluski?