Prezydent Duda: Realizacja zobowiązań wyborczych musi uwzględniać sytuację budżetową

| Aktualizacja:

Prezydent Andrzej Duda mówił w poniedziałek w Kwidzynie, że nie zapomina o swoich zobowiązaniach wyborczych, m.in. o obniżeniu wieku emerytalnego. Proszę tylko o wyrozumiałość, że wszystkie zmiany muszą uwzględniać sytuację budżetową - zwrócił się do mieszkańców miasta.

wróć do artykułu
  • ~majka
    (2016-06-13 19:32)
    Doprawdy? Musicie uwzględniać budżet? A przecież poprzedni rząd mówił to samo. A pan wyszydzał to publicznie, że nie ma zwrotu "nie da się". No i co? Czasem się nie da, panie rezydencie.
  • ~julka
    (2016-06-13 19:40)
    smieszny czlowiek, aby dostac sie na stolek obiecywal gruszki na wierzbie, jak prezydent Komorowski mowil prawdę to przegrał- głupi naród -nigdy sie nie nauczą
  • ~Fruzia
    (2016-06-13 19:20)
    bajki maliniaka o zaczarowanym długopisie.....
  • ~klarneta
    (2016-06-13 19:38)
    Robicie nadal wode z mozgu waszym wyborcom, wybaczcie,ale oklamaliscie POLAKOW,A CIEMNY LUD TO KUPIL.
  • ~Monachijski
    (2016-06-13 19:47)
    Nie trzeba było obiecywać bez sprawdzenia. W ten sposób oszukuje się wyborców.
  • ~Waldek
    (2016-06-13 19:57)
    Bezczelne i aroganckie stwierdzenie, wskazujące niestety na to, że uważa polski naród i wyborców za idiotów, którzy zasługują na to, aby ich oszukać !!!
  • ~o co chodzi?
    (2016-06-13 19:43)
    a co z gadaniem, że "to nieprawda, że nie ma pieniędzy". Kiedy Prezydent łaskawie "mija się z prawdą"? Teraz czy wtedy?
  • ~ulisse
    (2016-06-13 19:06)
    :D -dzieki Maliniak, - niech każdy Polak odpowie skarbówce: – zapłaciłbym podatki, ale nie mam....
  • ~jk
    (2016-06-13 19:52)
    kazali mu gadac glupoty to gadal, a co tam a ze elektorat pisowki to ciemniaki to juz inna sprawa, glupi naròd rzadzony przez glupi PIS
  • ~Bibilijny
    (2016-06-13 19:17)
    Nareszcie prawidłowo w końcu odpowiedział. Zlozyl obietnice bo nie wiedział jaka jest sytyacja w budzecie i nie może. Tak jak z tym co chce oddać dlug ale nie może , bo nie ma
  • ~jestem idiotą
    (2016-06-13 20:15)
    Kłamcy , oszuści i hipokryci . Dziadostwo, że w pale się nie mieści ! Głosowałem i wyszedłem na idiotę .
  • ~100 dni
    (2016-06-13 20:19)
    No to co ? Dymisja albo taczki .
  • ~Kazio z Koziej Wólki
    (2016-06-13 19:47)
    Ja, Kazio z Koziej Wólki, wasz kandydat na Prezydenta Najjaśniejszej w AD 2020 gwarantuję wam, ze jak zostanę Prezydentem to każdy Polak każdego sortu dostanie na łebka po 2 patyki ma miesionc :-) i połówkę na tydzień . Głosuuuujcie na Kazia.
  • ~worg
    (2016-06-13 20:13)
    A przecież mieli "dać radę"... czyżby kłamali w kampanii wyborczej? Czyżby "ciemny lud" znów ich bajki kupił...
  • ~jozef
    (2016-06-13 20:13)
    Co się można spodziewać po oszuście?
  • ~przerazona
    (2016-06-13 20:11)
    Duda podejrzewam ze tak przedtem jak i teraz nir wiedziales i nie wiesz co to jest budzet i jego uwarunkowania
  • ~godot
    (2016-06-13 20:46)
    Miałeś podać się do dymisji, jeśli nie uda ci się spełnić swoich obietnic wyborczych. No ale czego ja oczekuję od Muppeta - hipokryty bez moralnego kręgosłupa i honoru. Enfant terrible polskiej polityki - choć to trudne do wyobrażenia jest on bardziej dwulicowy i gnuśny niż jego sutener Kaczyński.
  • ~def
    (2016-06-13 21:38)
    Chopczyku! To nie wiedziałeś, że Twoje obietnice muszą miec pokrycie w budżecie? Ale pośmiewisko!Tak się może tłumaczyc jakiś debil!
  • ~Antoni z grudziądza
    (2016-06-13 21:33)
    Śmieszny człowieczek, całkowicie uzależniony od posła Kaczyńskiego. Teraz przypomniał sobie o możliwościach budżetowych? Picer i kłamca, takim ludziom kodeks honorowy nie pozwala podać ręki. Żałosny maliniak i tyle...
  • ~Wanda
    (2016-06-13 22:27)
    ONI WAM MOWIA;ZE NIE MA PIENIEDZY! PIENIADZE SA! NA WSZYSTKO WYSTARCZY! JAK ZOSTANE PREZYDENTEM A MOCNO W TO WEIERZE TO: BLABLABLABLABLA..................... I w ten sposob wygrywa sie w Polsce wybory, Takich jak ten pan nazywa sie OSZUSTAMI !!!! Czym ten pan rozni sie od Bankow? Skoro Banki Polakow oszukaly,to jak nazwac to,co zrobil ten bez honoru polaczek maluski?

Może zainteresować Cię też: