Były katecheta i działacz Platformy pedofilem? Sprawę ujawnia babcia

| Aktualizacja:

Były katecheta i działacz PO, Rafał P., został oskarżony o kontakty seksualne z 14-latkiem. Na jego trop wpadła babcia chłopca.

wróć do artykułu
  • ~Harry
    (2016-07-21 11:53)
    Serial PełO nadal trwa i kuńca nie widać!
  • ~poPO
    (2016-07-21 06:23)
    No i dlatego jest po PO.
  • ~WSI-o
    (2016-07-21 01:02)
    Wot i cala PO.
  • ~Gere
    (2016-07-20 22:51)
    Znaczy sie gdzies tu przemknal alimenciarz.
  • ~Dr J.E.Baka
    (2016-07-20 22:32)
    NIe bronie teko zboka ale jeli portal jest dla penoletnich to skąd miał wiedzieć że to 14 latek. Poza tym Ten dzieciak podał się za dorosłęgo zakladając tam konto. Chyba że sie przyznał ze ma 14 lat to wtedy przykro mi panie katecheta ale smaruj pan juz du pe przed odsiadką
  • ~.
    (2016-07-20 22:00)
    No na katechezach nauczał że miłość ci wszystko wybaczy jak w programie peło bo zapomniał żec że Jezus przebacza po śmierci a za życia są zasdy boże......prostytutki to lubią to czemu nie zalegalizować biznesu peło......do czasu aż trumny zaczeły się wypełniać na zasadach iście niebieskich...
  • ~Antyzwolennik
    (2016-07-20 18:57)
    Stanisław Piotrowicz z PIS 2001 roku uniewinnił proboszcza, który dopuszczał się molestowania dzieci. Poseł PiS, który był wówczas prokuratorem, uznał, że duchowny okazywał jedynie czułość, a jego zachowania nie można było uznać za przejaw pedofilii.
  • ~dziadek
    (2016-07-20 18:07)
    to działacze Platformy również taką działalnośc prowadzą.....
  • ~Jan Pezus
    (2016-07-20 17:31)
    a taki ch.j - babcia jak sie wyspowiada to jej mina zrzednie - miesieczna renta poszla w piSS.u
  • ~bob
    (2016-07-20 17:24)
    Brawo babcia!!! A tak niedawno chcieli z tej opcji zabierać dowody babciom, aby nie mogły głosować, bo to mohery. Zaszkodzą POważnie tej partii. Babcie dzisiaj są wykształcone! Super
  • ~AS
    (2016-07-20 16:57)
    14-latek zarejestrował się na portalu dla homoseksualnych mężczyzn. Czyli podał, że jest pełnoletni, gdyż dzieciom chyba tam nie wolno się rejestrować. Zdaje się, że rodzina powinna trochę wcześniej się zainteresować, co robi syn czy wnuczek.

Może zainteresować Cię też: