"Klub stanąłby za mną murem". Afera z Scheuring-Wielgus i reporterką "Wiadomości"

| Aktualizacja:

"Zrobiłabym to jeszcze raz" – tak Joanna Scheuring-Wielgus z Nowoczesnej komentuje zamieszanie wokół próby rozmowy z reporterką "Wiadomości" i materiałem wyemitowanym potem przez Telewizję Polską. Zamierza też wystąpić ze sprostowaniem, dowiedział się dziennik.pl.

wróć do artykułu
  • ~she
    (2017-08-07 22:35)
    Wielgus to jest najgłupsza poseł w polskim parlamencie.
  • ~Edi
    (2016-12-02 12:19)
    Ta Nowoczesna to nowoczesny Palikot
  • ~gadojan
    (2016-12-02 11:23)
    Polityk powinien byc jak trzcina falowowac, uginać sie, modyfikiwac poglady, ale nie lamac, a ta poslanka nowoczesnej jest raczej jak kiepsko nakrecony wiatrak, taka bezmyslna trajkotka
  • ~OBSERWATOR
    (2016-12-02 08:51)
    Organizacje pozarządowe za wyjątkiem nielicznych to dojna krowa- zobaczcie ich majątki - z pracy czy żebraniny?
  • ~romank
    (2016-12-02 05:49)
    jezeli to ma byc taka nowoczesna POLSKA,to wystarczy powiedziec dzien dobry,a nie np.naublizac.dalej to natarczywie kazac sluchac swoich madrasci.prymitywny osobnik z otoczenia petru
  • ~do wanny
    (2016-12-02 05:11)
    Ona najlepiej reklamuje mydlo i szampon - bo to zastraszajacy obraz, kogos kto nie uzywa tych produktow
  • ~Gosc
    (2016-12-01 22:43)
    Wierzyć się nie chce ze takie prostaczki, szczekaczki,resortowe dzieci dziś robią zadymy w takim miejscu jak SEJM. Dno ,kompletne dno!
  • ~komuch
    (2016-12-01 22:24)
    Torunianie skąd w takim mieście takie zero jak to coś z nowoczesnej.Panie Beger, czy Bojarska z Samoobrony to przy niej Damy.
  • ~iouo
    (2016-12-01 21:59)
    brawo tak trzeba postepowac z patologicznyni kretaczami mowic im prosto w te zaklamne geby ze klamia , dobrze krowie a tej drugiej maciorze pawlowicz to mowila o sobie niech wezwie weterynarza dla siebie i tych swoich kolego chamow i mi9ernot zaklamanych z pisu
  • ~nowoczesne mają szparkę na POkrzek
    (2016-12-01 21:22)
    Petru chodzi do ginekologa, a ta walnięta baba POwinna odwiedzić weterynarza !
  • ~polis
    (2016-12-01 20:46)
    Chyba pierwszy raz dziennikarz ucieka przed politykiem! Zawsze jest odwrotnie.Nowe standardy "wiadomości. HE HE
  • ~PRL
    (2016-12-01 20:40)
    GŁUPOTA NIE ZNA GRANIC
  • ~Roderyk.
    (2016-12-01 19:40)
    Brawo pani Joanno.Pani mądrość i wdzięk wprost zniewala.
  • ~44
    (2016-12-01 19:05)
    Czemu kandydaci na posłów nie są badani psychiatrycznie? Wtedy problem takich "fajnych dopeczek" sam by się rozwiązał i nie trzeba byłoby obserwować tej niesmacznej żenady.
  • ~głosowałam na Nieżależną
    (2016-12-01 18:53)
    Wielgus swojej partii przynosi wstyd zpowodu swego zachowania.
  • ~Nurtuje mnie takie podejrzenie, że ta Wielgus
    (2016-12-01 18:47)
    to jest córka arcybiskupa Wielgusa i Wandy Wasilewskiej...
  • ~gucio
    (2016-12-01 18:43)
    UWAGA jakis anty PIS maniak dzis 01/11/16. - 18:05 - Gucio - podpsuje sie moim nikiem ktore uzywam od dawna - nie mam nic wspolnego z anty PIS propaganda ktora ten oszust PODSZYWAJAC sie probuje zdyskredytowac moj poglad - a co do tematu o perfidnej poslance Nowoczesnej to POWINNA ZOSTAC UKARANA tak jak to robia na zachodzie za taki atak na dziennikarza - obowiazkowe przeprosiny w mediach i " lodowka" 3-lat niezapraszania jej do "setki"
  • ~Al
    (2016-12-01 18:39)
    Kurcze, nie kojarzę czy ta Wielgus darła gębę Pracz z dyktaturą kobiet! To okropnie durne babsko!
  • ~grzesiek
    (2016-12-01 18:38)
    PIS TV to dramat ! jak za komuny nachalna propaganda ! kiedy to się skonczy ..
  • ~grazia
    (2016-12-01 18:21)
    Ta kobieta bardzo chce być znana , co chwila robi wokól siebie jakies szopki, niestety jest niekulturalna, pozbawiona klasy winna siedziec cicho i nie wtykać swojego wielkiego nosa bo nie jest jej z tym do twarzy.