Awantura i chaos w Sejmie. Przed budynkiem protest KOD-u. W Sejmie pojawiła się policja [RELACJA]

| Aktualizacja:

Ostatnie w tym roku posiedzenie Sejmu zakończyło się awanturą i chaosem. Marszałek Sejmu Marek Kuchciński zdecydował o przeniesieniu obrad do Sali Kolumnowej, gdzie przegłosowany został m.in. budżet. Przebieg tego głosowania kwestionuje opozycja, wedle której było ono przeprowadzone niezgodnie z prawem. Tymczasem przed Sejmem zebrała się manifestacja przeciwników poczynań Prawa i Sprawiedliwości, zgromadzono również znaczne siły policji.

wróć do artykułu
  • ~tomasz
    (2016-12-19 06:05)
    czyżby na tych co blokują posiedzenie sejmu i uniemożliwiają prowadzenie obrad niema żadnego paragrafu . nie mam słów jaką ludzie którzy mają w nazwie demokracja łamią ją i wyrażają mowę nienawiści rusofobie i dzielą naród dążąc do przejęcia władzy czy to nie jest karalne.gdzie jest prawo
  • ~MANNEKEN PIS: od 19.12.2016 lejemy na całego
    (2016-12-18 22:16)
    Uchybienie regulaminowe posłużyło PISowi i Prezydentowi jako pretekst do rozwalenia Trybunału Konstytucyjnego. Teraz mamy totalne łamanie regulaminu i ? Nic się nie stało, WOLACY, nic się nie stałoooo ?
  • ~38 latek
    (2016-12-18 16:36)
    Co się dzieje? Litości. Naród ma święte prawo wiedzieć, co posłowie robią w sejmie.
  • ~suweren 2 sortu
    (2016-12-18 16:21)
    "Na pewno za czasów rządów Prawa i Sprawiedliwości my policji przeciwko manifestantom wyprowadzać nie będziemy, tak jak robiła to Platforma, bo szanujemy dialog, wolność i różnice poglądów – pani premier mówiła tak niemal dokładnie rok temu, komentując ogromne demonstracje KOD w obronie Trybunału Konstytucyjnego." .....
  • ~Wanda
    (2016-12-18 08:35)
    Te antypolskie szumowiny z KODu i emerytowanych UBeków robią widowisko przed Sejmem, aż wstyd! Przykro patrzeć na tą antypolską zgraję!
  • ~Anna
    (2016-12-17 19:33)
    Wszyscy wszystkich opluwają, wszyscy ze wszystkimi się kłócą. Po co ? Władza, pieniądze? Czy komuś jeszcze zależy na tym, żeby na świecie by ło dobrze? Prędzej polecimy na Marsa,niż na naszej ziemi zrobimy porządek i przeżyjemy.
  • ~Kris
    (2016-12-17 12:05)
    Agentura pruska próbuje przejąć władzę. Na szczęście w swoim stylu - czyli operetkowo-kabaretowo. Oczywiście nie uda im się przejąć władzy, ale załóżmy teoretycznie, że przejmuje. Na 100% w przeciągu kilku miesięcy Niemcy przyślą nam 200-300 000 beżowych barbarzyńców żeby przemocą zbydlęcić polskie społeczeństwo. Tylko że nie uda im się to bo Polacy wiedzą już o co w tym wszystkim chodzi.
  • ~RandomowyObywatel
    (2016-12-17 11:37)
    Nie chce nic pisać ale ci ludzie którzy atakują sejm i pis to wszystkie te pozostałości Platformy które próbują ze wszystkich sił odzyskać władze, sama flaga unii dobitnie pokazuje kto tak naprawdę wspiera ten tłum...
  • ~Koszerne Odwody Dywersyjne
    (2016-12-17 11:31)
    Ja stary SBek, syn starej UBeczki i oficera KBW, razem przypominamy Konfidentom Oportunistom i Donosicielom. Przypominamy i POnaglamy. Zróbcie wszystko co możecie aby obalić legalnie wybrany rząd Polski. Jeśli cokolwiek nam starej nomenklaturze się stanie, będziemy osądzeni, stracimy przywileje bądź nasze uposażenia zostaną zmniejszone, wtedy my zrobimy to, czym zastraszyliśmy was w Magdalence, czyli wyjmiemy z szaf wasze donosy. Kapowanie Oszukiwanie i Dezinformacja zawsze było waszą mocną stroną więc liczymy, że sobie nowocześnie POradzicie. Jeśli jednak swoje ostatnie rozkazy zlekceważycie, my wreszcie pokażemy co na was mamy. Wasze kwity położymy na stół. My komuniści stracimy tylko pieniądze ale wy możecie stracić wtedy wszystko. Do stracenia macie więc więcej wy - Konformiści Oportuniści i Durnie pożyteczni każdemu kto was opłaca. Może się pojawić ktoś kto was sowicie po sorosowsku wynagrodzi na dłużej. Do roboty więc obalajcie demokratycznie wybrany rząd walczcie z polskością, z Polakami z Polską, by żyło się lepiej nam.
  • ~telewic
    (2016-12-17 11:11)
    Policja torowała drogę uciekającym tchórzom. Kaczor spieszył się do diabła z protestem, że nie przyjął protegowanej przez niego posłanki. Samo stwierdzenie-zaklęcie "idź do diabła" nie poskutkowało. A
  • ~Demaskator
    (2016-12-17 09:50)
    Kiedy pałowanko :D
  • ~spiskowy
    (2016-12-17 09:46)
    casus piniora pokazal slabosc wladzy, ze wszystko mozna wykrzyczec, awantura i zadyma. Nie dac sie sprowokowac, to zorganizowana "spontaniczna" akcja finasowana zza granicy. Zdlawienie osrodkow obcej agentury to zadanie dla naszych sluzb. Sytuacje schlodzic, zdefiniowac prowodyrow, filmowac, filmowac, filmowac. Nie dopuscic do konfrontacji silowej -nie potrzebujemy nowych bohaterow, sprawe zalatwic na podstawie prawa i mozliwosci finasowych panstwa. Zablokowac srodki finasowe dla ngo, zablokowac finasnowanie odmiennej kultury, prowadzic dalej deubekizacja cale zycia publicznego - nic tak nie uczy pokory jak niezaplacona rata i zagladajacy w oczy glod. Pis Ani Kroku Do Tylu !!!
  • ~budkacwel
    (2016-12-17 09:30)
    Pajacy PO -KOD trzeba pietnowac i publicznie lac po pysku !
  • ~pzv
    (2016-12-17 09:27)
    ALE BOHATYRY
  • ~a
    (2016-12-17 09:23)
    Nadal nie rozumiem po co opozycja blokowala wyjscie poslow z Sejmu.
  • ~łajza
    (2016-12-17 09:17)
    Szósty król czytając z kartki pomylił rok uchwalenia budżetu na rok 2014.
  • ~boy
    (2016-12-17 09:04)
    Jakie "persony" takie zachowanie. Dzicz i tyle.
  • ~SYLVEK
    (2016-12-17 08:49)
    Poslom ktorzy nie potrafia byc poslami zabrac immunitety poselskie - i sprawa zalatwiona.
  • ~BRAWO PIS !!!
    (2016-12-17 08:33)
    BRAWO PIS i ani kroku w tył !!!!! a kodziarze petrusy niech jadą teraz POdpieorzać do Brukseli Ze nie mogą dalej kraść jak to czynili przez 8 lat
  • ~Nina
    (2016-12-17 08:27)
    Początek końca PiS.Mam nadzieję.Takiej arogancji władzy jeszcze nie było.

Może zainteresować Cię też: